Şimdi Ara

Asphalt 9: Legends App Store'da yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık 5 yıl oyunca yayınlanan ve tüm zamanların en çok indirilen oyunlarından birisi olmayı başaran Asphalt 8 Airborne'nun devamı niteliğindeki Asphalt 9: Legends, yayınlandı. Gameloft, dev yarış serisinin devamı Asphalt 9: Legends oyununu Filipinler'deki App Store mağazasında ücretsiz olarak indirmeye sundu.

Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü üreticilerin 50 adet lisanslı yarış otomobilinin yer aldığı oyunda 60 sezon ve 800 kariyer modu yer almakta. Gameloft; Asphalt 9: Legends ile birlikte gerçek bir konsol deneyimi sunmayı hedeflerken, etkileyici görsel ve parçacık efektleriyle birlikte HDR görüntü tekniklerine yer verdiği oyunun boyutunu ise 1.4 GB olarak belirlemiş. 

Araçları kişisel zevkinize göre modifiye edebileceğiniz oyunda, oyuncuların yarışlara odaklanmalarını sağlamak için kontrolleri kolaylaştıran yeni bir kontrol şeması olan "TOUCH DRIVE" özelliği eklenmiş. Asphalt 9: Legends'ın World Series Multiplayer moduyla farklı liglerde gerçek zamanlı olarak 8 oyuncuya kadar yarışmanız da mümkün. Şimdilik Filipinler'deki App Store'da yayınlanan oyunun, bir süre sonra global ölçekte App Store ve Google Play Store'da yayınlanması bekleniyor.

Oyunu cihazınızın ülke veya bölgesini değiştirerek küresel ölçekte çıkış yapmasını beklemeden indirmeniz de mümkün. Bunun için Ayarlar > Adınız > iTunes ve App Store adımlarını izleyip Apple Kimliği ve parola ile giriş yaparak Ülke/Bölge seçeneğinden Filipinleri seçmeniz yeterli olacaktır. Son olarak oyunun iOS platformunda yalnızca iOS 8.0 ve üstü sürümlerinde çalıştığını belirtelim.

• Çentikli mi bu ?

• Sonunda yani. Valve'nin Cs Go'da yaptığı gibi, Gameloft'ta Asphalt 8'de oyun içi öğrelerle paraya para demeyince oyun geliştirmekten vazgeçmişti sanırım. Asphalt 8 ile Asphalt 9 arasında tam tamına 5 sene var.

• Appstore da gözükmüyor bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Şimdilik Filipinler'deki App Store'da yayınlanan oyunun, bir süre sonra global ölçekte App Store ve Google Play Store'da yayınlanması bekleniyor.
  • Ülkeyi Filipinler yapıp indirdim ama oyuna girişte bölgeniz için sunulmadı yazıyor.Bosuna indirmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asphalt 7 ile asphalt 8 arasında ciddi fark vardı, trailer ve oynanış videolarından bu farkı 8 ile 9 arasında göremedim. Snapdragon 810 bile rahat oynatır bunu

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Ülkeyi Filipinler yapıp indirdim ama oyuna girişte bölgeniz için sunulmadı yazıyor.Bosuna indirmeyin.

evet ben de denedim

filipinler üzerinden vpn yapmak da yemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Asphalt mobilde iyi işler çıkarıyor grafik bakımından ileride çok şey getirebilir bu firma

• TV'ye bağla; bir de Bluetooth game pad ayarla ve oyna, ps3'den iyi grafikleri var :)

• Yine bir clickbait... Bari haberi zamanında yapın da bir anlamı olsun. 27 Şubat'ta indirmiştim ben Filipin mağazasından ama açılmıyordu yine de. Şimdi haberi görünce dünya çapında çıktı herhalde dedim, meğerse yeni haberi olmuş editörün.
  • ASphalt 8 en cok muzikleri ile begenimi toplamisti. 9 da bakalim hangi parcalari sececekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

TV'ye bağla; bir de Bluetooth game pad ayarla ve oyna, ps3'den iyi grafikleri var :)

Grafik olarak onunla yarışır da,içerik olarak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnetic Power -- 5 Mart 2018; 1:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic Power

quote:

TV'ye bağla; bir de Bluetooth game pad ayarla ve oyna, ps3'den iyi grafikleri var :)

İçerik de bir yere kadar. Yani milyon tane psone oyunum vardı hala da var ama artık anca androide kurup oynuyorum :)
    Ps3 de zaten ilk alanlardanım yurt dışından almıştım , gow 3 çıkmadan satmıştım bir ona yanarım :D
    Oynadığım oynayacağım kadar şuan ps4 de de yeterince içerik mevcut. Android de de yıllardır içerik birikiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 5 Mart 2018; 2:41:55 >
  • Bu oyunların sonu nereye gidiyor anlamadım. 5 yıl boyunca oyna oyna oyna, sonra yenisini çıkarsınlar 8 çöpe, Harcadığın zaman, emek, verdiğin paralar boşa gitsin.

Hayır bir de işletim sistemi arasında geçiş yapamıyorsun. WP'de 8'i 2 sene boyunca oynadım sonra başka bir işletim sistemine geçtim hepsi kaldı. Mailler attım olmadı. Ben de dedim ki nasılsa 9'u çıkar, yazıklar olsun size verdiğim emeğe paraya dedim.
  • Asphalt 8 sahiplerinin araçları levellerine göre asphlat 9 da kredi hediye etseler bari. En az 150 milyonluk altın jeton harcamışımdır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Magnetic Power

quote:

İçerik de bir yere kadar. Yani milyon tane psone oyunum vardı hala da var ama artık anca androide kurup oynuyorum :)
    Ps3 de zaten ilk alanlardanım yurt dışından almıştım , gow 3 çıkmadan satmıştım bir ona yanarım :D
    Oynadığım oynayacağım kadar şuan ps4 de de yeterince içerik mevcut. Android de de yıllardır içerik birikiyor.

Ben onu demiyorum ki...oyun çeşitliliği değil,her bir oyunun kendi içeriği kastettiğim

Adı üzerinde "mobil oyun",içeriği sınırlı...belli bir süre sonra rutine bağlıyor.

Pc,konsol oyunundaki içerik zenginliği mobilde yok...ha anca port oyunlar bir nebze ucundan yakalıyor.( gta san andreas falan,o da ps 2 dönemi oyunu )..umarım demek istediğimi anlamışsındır.

• Asphalt 8, kullanıcının cüzdanını sonuna kadar boşaltmayı hedefleyen bir oyundu. Bu yüzden bitirememiştim Ardından çıkan Asphalt Extreme, para harcamadan da ilerlenebilecek bir oyundu. Bakalım bu oyunda bizi neler bekliyor?
  • Yeni oyun için 1.4 gb bana az geldi. Asphalt 8'i indirsek daha fazladır belki.
  • TR için yayınlansın bakarız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.