Şimdi Ara

iPhone X'un çentiğini miras alan Huawei P20 göründü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son haftalarda Huawei'nin yaklaşmakta olan P serisi telefonlarıyla ilgili çok sayıda çelişkili raporlar vardı ancak oldukça güvenilir bir kaynaktan gelen son sızıntı, söylentilerin ne derece gerçeği yansıttığını ortaya koydu. Huawei P20'nin internete düşen son görseli, yeni bir tasarımın yanı sıra cihazın çift arka kamerasını da gözler önüne sermiş durumda.

Huawei P serisindeki çoğu telefon tasarım açısından birbirlerine oldukça benzerken yeni sızıntı Çinli teknoloji devinin P20 için iPhone X'dan ilham adığını gösteriyor. Huawei P20'ye ait olduğu iddia edilen görsel bugün Evan Blass (@evleaks) tarafından paylaşıldı. Akıllı telefonun ekranında iPhone X'daki çentiğe benzer şekilde bir çentik olduğunu görüyoruz.

Ayrıca Bkz.Sony PlayStation 5, 2020'de piyasaya sürülebilir
    Şirket bu tasarımla -her ne kadar alt çerçeve istenilenden fazla kalın olsa da- cihaza çerçevesiz bir görünüm kazandırmak istemiş. Ayrıca telefonda sanal gezinme tuşları olmasına rağmen alt çerçevede bir parmak izi tarayıcısına yer verilmesi biraz tuhaf durmuş.

Huawei P20'nin bir varyantı 3 arka kamerayla gelebilir

Sızdırılan fotoğraf aynı zamanda Huawei P20'nin tamamen cam arka panele sahip olacağını gösterirken dikey şekilde konumlandırılmış çift kamera ise iPhone X'dan ilham alındığını açıkça ortaya koyuyor.

Öte yandan bazı raporlar P20'nin en az bir varyantının arka kısmında 3 adet kamera yer alacağını ortaya koymuştu. Hatta şirketin lansman etkinliği için hazırladığı davetiyelerde yan yana dizilmiş üç halka bulunması cihazın 3 arka kamerayla geleceği şeklinde yorumlandı.

Huawei, 27 Mart'ta Paris'te düzenleyeceği özel bir etkinlikle P20 modelini duyuracak. Yani akıllı telefon hakkında tüm gerçekleri öğrenebilmemiz için o tarihe kadar beklememiz gerekiyor.

• O kadar güzel cihazların var sen niye gidip de özentilik yapıyorsun ki.

• Bravo sana Huawei!
  • Dun apple i taklit edio dedigimde beni taslamislardi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flexibl telefonlar olmazsa telefonların alacağı son şekil vivo apex gibi olacak.net

çentik olayı geçici bir düzenleme sadece

• Huawei zaten hep kopyacı idi. Şimdi iyice abarttı. Yazmıştım yine yazayım yüzde 70 ipon yüzde 30 Samsung kopyacı si.

• 3arbar kullanıcısına yanıt
    Altınıda üstü gibi ince yapabilselerdi haaa şimdi oldu diyecektim. Yine de çok güzel olmuş. Diğer üreticiler de bu tasarıma geçerek çentikten kurtarsınlar milleti
    iPhone X'un çentiğini miras alan Huawei P20 göründü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 27 Şubat 2018; 1:1:25 >

• Centik can gerisi heyecandir..

• Çentik var üstüne altta parmak izi varken ekran içinde sanal tuş var! Baya kuşaklar boyu süre gelen akraba evliklerinin bir neticesi gibi.
  • Huawei kullanicisi olarak sasirmadim

• Yorumumu , sadece bir smiley ile ifade etmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

flexibl telefonlar olmazsa telefonların alacağı son şekil vivo apex gibi olacak.net

çentik olayı geçici bir düzenleme sadece

Ana kameraların çıkıntısı hariç harika tasarım. Şık, kibar, sade.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

O kadar güzel cihazların var sen niye gidip de özentilik yapıyorsun ki.

Firma ne kadar gelişmiş de olsa Çin kafasını atamıyorlar, illa Apple'ın peşinden gidecekler.
    Çentik Apple'da da o kadar eleştirilen olumsuz birşey, sırf özentilik olsun diye olumsuz birşeyi almak ne derece mantıklı ki.
    Üstelik alt çerçevede kamera konulabilecek yer de var.
  • Sen önce bir ipon değilde iPhone yazmasını öğrende...
  • Her fırsatta video yoluyla iphone'a sallayıp ona özenmek neyin kafası huawei? Seni sevenler bu çelişkiyi sorgulamasında napsın?

• Her şeyi geçtim alt çerçeve de var. Altta çerçeve kalmışken üste çentik bırakmak da neyin nesidir yani

• Güzel ilham almış

• QuexSeeL kullanıcısına yanıt
    sanal tuşlar kaldırılabiliyor. home butonu geri, ana menü gibi işlevleri yerine getirebiliyor.
  • Yıllardır ipon yazarım Yine ipon yazacağım keyfimin kahyasımısın? Hedef şaşırtma bu hawehawe nin kopyacı olduğu gerçeğini değiştirmez.

• Şu rezalet şeyi niye koyuyorlar anlamıyorum. Bari sen yapma be Huawei.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.