Şimdi Ara

Nokia 8110'u inceledik: Efsane geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nokia'nın 1990'lara damga vurmuş bir başka telefonu, Nokia 8110 da sahalara geri döndü. Hem tasarımı hem de özellikleri yenilenen telefon 8110 4G ismiyle karşımızda. Peki yeni telefon neler sunuyor, nasıl bir kullanım deneyimi vaad ediyor. Hepsi ve daha fazlası videomuzda. 

• İyide kızak orjinalinde tuşa basinca kendisi açiliyordu bunda o mekanizma yok bütün olayı oydu telefonun olmamış.

• 7110 original kızaklı olsa tadından yenmez

• Uzun pil ömrü sunuyormuş. Pil ömrü gerçekten iyiymiş. Tam 2 gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeAr

İyide kızak orjinalinde tuşa basinca kendisi açiliyordu bunda o mekanizma yok bütün olayı oydu telefonun olmamış.

O dediğin tuşla açılma 7110 du orjinal 8110 da yoktu diye biliyorum sadece Matrix filminde vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia, bir sal kardeşim ya

• O zamanki 8110 ile pek alakası yok. Özellikle kasa kalitesi bakımından...
  • Video telefondan kaliteli olmuş.

Yaşlılara alınabilecek bir telefon.

• Üniversitelerde işletme gibi bölümlerde Nokia işlenmeli. Bir firma tavan yapmışken rezalet yönetim ile nasıl bu hale gelir? Bu hale gelmemek için nasıl önlemler alınmalı gibi? konular gençlerimize faydalı olacaktır.
  • ersins58 kullanıcısına yanıt
    he valla öyleymiş yaşlandık artık karıştırıyoruz :)
  • 8800 isterük hemide sicirocco veya carbon,arte li olsun :)

• Ben haberleri ilk duyduğumda 8800 modelinin yenilenmişi çıkıcak sandım 8110'muş. 8800 cidden karizmatik ve uzun süre kullandığım kaliteli, sağlam bir telefondu :) 8800'ı yenileyip yine adam akıllı bir kasa ile sunarlarsa alınır. Ama 8110 ne zaman efsane oldu da yenilenmişi çıkıyor. Ericsson a1018 falan olsa neyse :)

• telefonun orginali

https://www.gsmarena.com/nokia_8110-11.php

8210 la karıştırmamak lazım.8210 o dönemin en kompakt ve minimalist telefonlarından biriydi.

https://www.gsmarena.com/nokia_8210-19.php

umarım 8210 uda tazelerler.

bu arada 8110 u bende hatırlamıyorum.ne ara şöhrete kavuştu enteresan.

• Otomatik kızak demişken aklıma 8910 geldi

http://rez.cdn.kul.vn/uploads/media/kul/58bd/28/nokia-8910.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 26 Şubat 2018; 23:35:13 >
  • eskiye rağbet olsa diye başlayan bi laf vardır nokia. boşa kürek çekiyosun. bu arada ben 7110'u daha çok severdim

• görüntüyü ne ile çektiysen bir daha çekme kör olduk izlerken

• yandan tuşa basınca "şlakss" diye kapağı açılsa 600-700 liraya alınabilirdi.
  • watsup olsun alır kullanırım ben. Sıkıldım koca bi kiremite sağ cebimi tamamen ayırmaktan.

• Orjinal 8110 un karizmasının yanında bu klima kumandası gibi durmuş.
  • Öyle şak diye açılmıyorsa, Matrix telefonu demeyeceksin! Onun havası orada zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.