Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9 ve S9+ ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisizlik ayıp bir şey değil ama hem bilgisiz olup hem de üstüne cevap yetiştirerek herkesi kendisi gibi zanneden biri önce işe kendinden başlamalı ve bakış açısını değiştirmelidir. Yıllar önce o devrimler yapıldı. Daha diyaframı dün öğrenip gelip burada devrim yapmış demeyin o halde. Komik oluyor.

N86 alan adam bunu kullandı ve Nokia bu sistemi kullandırdı. Hayır gören de N86 laboratuvar ürünü olarak kaldı son tüketiye ulaşmadı sanacak.
  • İphone X daha güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 960 fps iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necoopanik -- 26 Şubat 2018; 2:18:40 >
  • S9 ve S9 Plus an itibariyle Android dünyasının en iyi telefonları olarak yer almış görünüyor. Özellikleri heyecan verici umarım deneyimide aynı şekilde olur. Kamera tarafında çok ciddi bir devrim var bana göre ancak yıllardan beri gelen doğal çekmeme durumunu Samsung artık kullanıcılara bırakır ve ilk çekildiğinde fotoğraflar daha doğal olursa fotoğraf düzenlemekten zevk alan kullanıcılar daha fazla memnun olacaktır.

7 Plus’tan geçilir mi? Bunu deneyimler belirleyecek Android mağaza olarak bana göre hala yetersiz. Yine Siri kendi alanında en işlevsel sanal asistan.

• Dediğinuz gibi hemen her konuda bariz farkla iyi telefon yapıyorlar fakat

sunum ve reklam sıkıntılı.

• Stereo sesin olmaması büyük bir eksiklikti bunun dışında kullanımda S8den fark yaratacak
    bir gelişme yok gibi, umarım S8 fiyatları baya düşerde servet ödemeden böyle güzel telefonları kullanabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stophart -- 26 Şubat 2018; 2:59:39 >
  • Ben Apple'in yaptigindan daha iyisini yaparim deyip hemen tuvalete kosuyorum. Lombak dergisi bile kiskanacak yaptigim emojiyi.

Hemen gelen edit : Circir olmusum, emoji guzel olmadi. Iki ıc gun sonraya kismetse. :D

• Biraz Mesut beyi eleştireceğim ama apple ı işlemci olarak yakalayıp önüne geçtiğini iddia ediyorsunuz tek çekirdekte yakalamak bir nesil önceki işlemciyle yarışmak mi ki bir buçuk sene oldu iPhone 7 çıkalı

• Kamera konusunda huawei kadar iyi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

S9 ve S9 Plus an itibariyle Android dünyasının en iyi telefonları olarak yer almış görünüyor. Özellikleri heyecan verici umarım deneyimide aynı şekilde olur. Kamera tarafında çok ciddi bir devrim var bana göre ancak yıllardan beri gelen doğal çekmeme durumunu Samsung artık kullanıcılara bırakır ve ilk çekildiğinde fotoğraflar daha doğal olursa fotoğraf düzenlemekten zevk alan kullanıcılar daha fazla memnun olacaktır.

7 Plus’tan geçilir mi? Bunu deneyimler belirleyecek Android mağaza olarak bana göre hala yetersiz. Yine Siri kendi alanında en işlevsel sanal asistan.

Pro modda raw foto çekince istediğiniz gibi olmuyor mu hocam?

• Samsung Galaxy S9 ve S9+ ön inceleme
  • Parmak izi okuyucusunun yerini hele sukur bulabilmisler. Aslinda suan biraz daha bekleyip s8 plus fiyati dustugunde alma zamani bakalim ne kadar fiyatlar dusecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Parmak izi okuyucusunun yerini hele sukur bulabilmisler. Aslinda suan biraz daha bekleyip s8 plus fiyati dustugunde alma zamani bakalim ne kadar fiyatlar dusecek.

düşürmezlerse çoğu kişi s9 alır geçer. zaten millet krediyle alıyor telefonu 1000 daha çeker ellerinde s8'leri patlatacak halleri olmadığından mecbur düşürecekler.

• Uygulama problemli çalışıyor 2 tüy saça 1 kilo saç oluşturmuş.

• 1 İPHONE değil olamaz....

• Telefon daha kalın çerçevelerde öyle S8lere göre ama daha ince denmiş şaka gibi...

• Kamerada değişken diyafram ile nokia'dan sonra bence büyük yenilik yaptı. Kamera sensörlerini bir tık daha büyüterek daha bomba farklar yaratabilirdi elinde teknolojisi var ancak daha çok bekleriz gibi. Kamera dışında beni pek heyecanlandırmadı.

• ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Kamera konusunda devrimden kasıt nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Duyunca sanadalyesinden devrildi, herhalde odur.
    Gereksiz 960 fps modu ve ilk incelemelerinde s8 ve note8'e düşük ışık modunda kaybeden bir s9 kamerası ne gibi devrim olabilir ki?
  • Pek bir yenilik yok, zaten beklenmiyordu da..

Bakalim bu cercevesiz ekran bol cekirdek bol ram deli kamera cilginligi nereye kadar devam edecek.. umarim kisa zamanda hafiflik incelik kompakt tasarim konularina da el atarlar..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.