Şimdi Ara

Sony'den çılgın yenilikler: Az bilinen iddialı ürünler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Japon elektronik devi Sony'nin davetiyle gittiğimiz Viyana'da, şirketin güncel ürün gamındaki yenilikleri görme şansı yakaladık. İki video halinde sunacağımız etkinliğin ilk bölümünde, nispeten az bilinen ama hepsi birbirinden dikkat çekici olan Sony ürünlerine yakından bakıyoruz. 

• Erdi sen de olmasan ne yapardık acaba?

• Erdi Reyiz olmasa DH bir çöp
  • Adamlar ilkokuldan itibaren kodlamayı zorunlu hale getiriyorlar. "İleriyi düşünmekte daha ne kadar ileri gidilebilir?" sorusuna en iyi cevap bence. Bizde hala sınav sisteminde değişiklik yaparak Dünya'yı yakalamaya çalışalım. Ülkemizdeki parlak zihinler için ne kadar da acı bir durum.
    Yazık...

• Erdi bey olmasa bunlardan haberimiz olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony make believe

• Erdi ve burak bey teknolojik içerik çıkarma ve anlatımda çok iyi bazıları gibi sürekli basit hatalar ve gereksiz yorumlar yapmıyor. Bu kişiler olamazsa gerçekten dh çöp.

• Çok şükür Erdi bey ve Burak bey sayesinde kaliteli icerik/anlatım/video inceleme izliyoruz yoksa bu siteye girmem. Ha birde sevgili dh forum üyelerinin (en azından bilgili/bilinçli olanlari) yorumlari da beni bu siteye bağlıyor.

• Çılgın yeniliklerine.......
    sony alma aldırma
    kronik hata manyagı telefon
  • Biz ilkokul için Lego WeDo 2.0 ve Scratch 2 kullanıyoruz. Temel elektronik için de setlerimiz mevcut. Ortaokul ve üzeri için mindstorms setlerimiz de var ama şu an için Arduino ve Arduino tabanlı setler ile ilerliyoruz. Devlet okullarında durum nasıl bilmiyorum ama Arduino gibi kartlar çok maliyetli değil ve öğretmenler tarafından sınıfta kullanım için alınabilir bence.

• Çok iyi olmuş . Keşke saatleri de deneme şansınız olsaydı. Daha iyi olurdu

• Sony'den çılgın yenilikler: Az bilinen iddialı ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 25 Şubat 2018; 17:13:31 >
  • Sony böylesine vizyonlu ve eşsiz bir marka işte gençler. Öyle sadece çerçevesiz telefon üretmekle olmuyor bu işler.

• Bizde de en büyük yıldız, güneş diye öğretilsin...

• 9:13

• hepsi ütopik teknoloji. şu dubainin en zengin adamının oğlu var yutubır bozuntusu tam onun alacağı teknolojiler bunlar.

• darkhair kullanıcısına yanıt
    :( Maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellKnightX

Biz ilkokul için Lego WeDo 2.0 ve Scratch 2 kullanıyoruz. Temel elektronik için de setlerimiz mevcut. Ortaokul ve üzeri için mindstorms setlerimiz de var ama şu an için Arduino ve Arduino tabanlı setler ile ilerliyoruz. Devlet okullarında durum nasıl bilmiyorum ama Arduino gibi kartlar çok maliyetli değil ve öğretmenler tarafından sınıfta kullanım için alınabilir bence.

Bu ulkede calisanlarin yarisindan fazlasi meslegini para icin yapiyor sevmiyor belkide

Devlet okullarindaki ogretmenler parami alayim oh ne guzel kafasinda onlarin ardunio ogretmesi ulkemiz icin hayalden oteye gecmez zahmet etmezler ogrenmek icin anca bos beles kitaplari tahtaya yazarlar

• Erdi beyi öve öve bitirememişiz ama eleştirmeden geçemeyeceğim, hem bileklik hem de ekranı e-ink saat tanıtıyor ama sadece kendisi görüyor, biz sadece uzaktan izliyoruz. İnsan biraz yakın çekim yapar. Yakından görmeye ihtiyacımız olmayan normal saati ise neredeyse mikroskopla gösterecek.

• Bu durum Japon mühendisliğinin hassaslığından ziyade o ülkede ki ticaret ahlakından kaynaklı. Bizim üretici 299 MB/s görse 399 MB/s yazar piyasaya itelerdi. Japonya ile Türkiye arasındaki ticaret ahlakını varın siz düşünün.

Mobilyaya entegre 4K projeksiyon iyi duruyor, etkilenmedim desem yalan olur ama geliri yüksek insanlara hitap ettiği çok açık.

Japonya da ilkokullarda yazılım kodlama derslerinin zorunlu olacak olmasına hiç şaşırmadım. Bugün olmasa yarın olacaktı. Kaçınılmaz son. Bu konuda ülkemizin yanlışları ile ilgili diyecek şey çokta, ne desek boş. Dile getirmekle hiç bir şey değişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 26 Şubat 2018; 11:59:2 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.