Şimdi Ara

## iRiver'ın T50 Modeli Yolda ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kaliteli MP3 çalar ve çoklu ortam oynatıcıcları ile ülkemizde de ciddi anlamda popüler olan iRiver'ın yeni MP3 çaları olan T50 için artık lansman tarihi yaklaşıyor. Firma adına ciddi başarı yakalayan T10 modelinin devamı olacak T50 için iRiver'ın on-line satış mağazası üzerinden 23 Mart tarihinden beri ön siparişler alınmakta. T10 modeline göre ses kalitesinin ciddi oranda arttırıldığı söylenen yeni T50'nin dikkat çeken diğer özellikleri arasında önümüze çıkan ilk detay 65.000 renk desteğine sahip olan renkli LCD ekran. 65.000 renk desteği ile kullanıcılarına görsel anlamda hoş bir menü sunma hedefinde olan iRiver'ın T50 modeli 1GB bellek ile (ortalama 240 adet şarkı) gelecek. Tabii bellek boyutu arttırılmış üst modelleri de olacak.

52 saate yükseltildiği ifade edilen batarya süresinin yanı sıra sahip olduğu joystcik ile kullanıcılarına etkin kontrol sağlamayı hedefleyen T50, farklı renk seçenekleri ile satışa sunulacak. iRiver T50 modelinde MP3 oynatımının yanı sıra FM radyo alıcısı da yer alıyor. PC ile iletişimini USB veri yolu üzerinden gerçekleştiren, ayrıca ses ve müzik kayıt yetenekleri de bulunan T50, 128kbps kalitede 18 saat müzik, 32kbps kalitede ise yaklaşık 72 saate yakın bir süre ses kaydı yapabilmekte. iRiver T50'nin dediğimiz gibi ön siparişleri 23 Mart ile birlikte alınmaya başlandı. Resmi satışların ise 14 Nisan'da başlaması bekleniyor. Şu an için fiyatlar konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 25 Mart 2007; 10:32:38 >

• @fx57 Mp3 Player / Video Player forumunda ilk defa bir mesajını görüyorum.

iRiver sonuçta, fazla bir şey söylememize gerek yok. DAP dünyasının zirevsinde olan bir marka.
  • görünüşüne göre sanırım buda AA pil kullanıyor,eğer öyleyse olumlu bir özellik.
  • çok güzel bir cihaz ama artık 1gb kesmiyor
    8gb ve üstü bellekler varken bu kadar düşük bellekli satılması bence müşterileri kazıklamak için
    zaten bellek terfisi fazla ek bir fiyat getirmiyor, ama birden bellek miktarını bu kadar attırırlarsa düşük bellekteki ürünlerini nasıl satacaklar
  • evet, iki haftadır bu modeli inceliyorum, fx57 sen açmasaydın ben başlık açıcaktım zaten vizelerim bitti bugün,bununla uğraşıp yazardım ne güzel

ürünün tek bilemediğim yanı kaç mW ses çıkışı var , o iyiyse süper olucak.Onun dışında özellikler aynı , pil ömrü t10'da da 52 saatti , renkli ekran t10da da 65000renk , değişen tek şey görüntüsü ve ses kalitesi olucak demek

tasarım olarak ne olursa olsun t10 daha hoş , dikkat edin boyuna veya pantolonun kemer geçidine tutturulacak yeri yok t50'nin , ona rağmen boyutlar küçülmemiş

Bu arada bi bilgi de benden T50 AA ile çalışıyor , ve yanına kardeşi T60 gelicek AAA pille çalışan , o da bildiğiniz gibi T30 yerine konumlanacak

FX57 , arada buralara da el at , yakıştı valla

• İlk gördüğümde U3'ü anımsattı joystick falan tuş dizilimleri benzer, ama bakalım Türkiye'ye gelsin kullanıcı yorumları ne olacak
  • bana t10 un şekil değiştirmiş hali gibi geldi,polonya sitesinden baktım,ses çıkışı 15+15 gözüküyor,bence t 10 a göre herhangi bir + sı yok bencede t10 un şekli ve kullanımı daha güzel ve sportif.
  • çokta önemyi bir ürün değil , bir benq z2 cep telefonuda bu cihazın işlevini rahatça görür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.