Şimdi Ara

Biomutant için Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       THQ Nordic ve geliştirici Experiment 101 kıyamet sonrası kung-fu masalı aksiyon rol yapma oyunu Biomutant için bir buçuk dakikalık oynanış tanıtım fragmanı yayınladı. 

Biomutant yumruk, silah ve mutant yeteneklerini birleştirmenize izin veren eşsiz dövüş sistemli, açık dünyalı bir kıyamet sonrası Kung-Fu hikayesi oyunudur. Bir salgın dünyayı kırıp geçiriyor ve Yaşam Ağacı köklerinden ölüm saçıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Çalkantılı bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin: Onu kurtaracak mısınız yoksa daha karanlık bir geleceğe mi sürükleyeceksiniz?

ANA ÖZELLİKLER

- Silah, yumruk ve mutasyon güçlerinizi birleştirirken maksimum hareket serbestisinin tadını çıkarın
    - Görüntünüzü değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayın ve pençe ve dikenli kuyruk gibi fiziksel mutasyonlarla oynayın
    - Canlı açık dünyayı yürüyerek, mech, jet-ski, balon veya bölgelere özgü bineklere binerek keşfedin
    - Kendi yakın dövüş silahlarınızı, tabancalarınızı, tüfeklerinizi ve daha fazlasını yaratmak için parçaları birleştirin ve eşleştirin
    - Bir masalcı seyahatinizin her adımını anlatacak, ama hikayenizin sonunu sizin yaptıklarınız ve seçimleriniz belirleyecek 

Biomutant 2018'de PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış tanıtım fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• bu oyun 23 mayısta çıkacak duyurulunca alıntılarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız oynanış mekanikleri baya sağlam. Farklı hissettiren türde güzel bir aksiyon RPG oyunu görebiliriz radarıma aldım bu oyunu
  • Oyunu baya geliştirmişler. İlk gösterdikleri videoda dövüş animasyonları çok kötü gözüktüğü için merakla beklemiyordum ama şu an çok iyi gözüküyor. Bana nedense Nier'i hatırlattı dövüş animasyonları ve tarzı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.