Şimdi Ara

Altered Carbon'ın yazarından yeni Netflix dizisi: Sword Art Online

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Netflix'in bugüne kadar çektiği en büyük bütçeli dizi olan Altered Carbon'ın ilk sezonu bu ayın başında yayınlandı. Richard K. Morgan'ın aynı adlı romanından uyarlanan bilim-kurgu dizisi, izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. Altered Carbon'ın gördüğü ilgiden oldukça memnun olan Netflix, dizinin yaratıcısı ile yeni bir projeye imza atıyor.

Netflix, Altered Carbon dizisinin yaratıcısı Laeta Kalogridis (Shutter Island, Terminator: Genisys)'in yeni projesi olan Sword Art Online'ın haklarını satın aldı. Kalogridis, Japonya'nın en popüler kitap serilerinden biri olan ve daha önce animesi de çekilen Sword Art Online'dan uyarlanacak dizinin senaryosunu Patrick Massett ve John Zinman (Lara Croft: Tomb Raider) ile birlikte kaleme alacak.

Bilim-kurgu ve fantezi türlerini bir araya getiren Sword Art Online, yakın gelecekte geçiyor ve oldukça gelişmiş bir sanal gerçeklik oyununun içinde hapsolan Kirito'nun hikayesini anlatıyor. Canavarlar, büyü ve gizem dolu bu dünyada binlerce kişi ile birlikte hapsolan Kirito, arkadaşlarının da yardımıyla benzersiz bir maceraya atılacak.

Henüz yapım aşamasının başında olan Sword Art Online dizisinin önümüzdeki yıl izleyiciler ile buluşması bekleniyor. 

• Death note gibi bir seriyi duman etmişlerdi demek sıra saodaymış.Yüksek bir bütçesi olursa tutabilir ama öyle olacağını sanmıyorum.Göl kıyısında Asuna Kirito aşkı izleriz gibime geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altered Carbon güzeldi. Sword Art Online çok güzel bir anime ve tamamını seyretmiștim. Hazır yeni sezonu da yoldayken umarım şanına leke düşürecek bir iş yapmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizanagi -- 17 Şubat 2018; 20:30:58 >
  • animesi herkese göre değil, eğer oyun oynamayı seviyorsanız güzel gelebilir. Ben sao yerine overlord animesini öneririm... Son zamanlarda death note hariç netflix'in yaptığı diğer anime live aciton dizileri güzel olmuştu. Sırrı ise basit asyalı oyuncuların oynaması..

• Haydaaaa

• Altered Carbon da SAO Animesi de kötüydü. Artık orjinalinin adaptasyonu kim bilir ne kadar kötü olur tahmin bile edemiyorum.
  • death note gibi bi animenin içine edenler sao gibi vasat bir animeyi saçma sapan bişeye çevirir ayrıce hxh da ve nhk ni yokusou daki oyun bölümleri oyun animelerinden daha güzeldir.

• sen gelme netflixx.

• Önümüzdeki 10 sene içinde yüksek hızlı internet dünya genelinde tabana yayılırsa netflix bir şekilde steam,origin,nba pass gibi platformları içine entegre etmeye çalışacaktır.şuan o kadar fazla platform oluştuki normal kullanıcı zorluk çekmeye başladı.dil içerikleri ile beraber 10 sene içinde tekelleşme seviyelerinde yeni oluşumlar göreceğiz.

• saoya kötü diyenler muhtemelen rpgleri sevmeyen insanlar rpg devenler için sao oldukça güzel bir anime ama dizisi nasıl bence başarılı olmaz çünkü animesinin verdiği hissin yanından geçebileceğini düşünmüyorum

• zenci karakter yaptılar diye üzülecek yurdum insanlarını şimdiden görüyorum hahahah. kahretsin herkes beyaz anglo saxon olmalıydı :((

• Animesinin hikayesi, evreni kısıtlı bir kitleye hitap ederken, dizisini de otakulara falan izletirler artık.

• Sao ilk sezonu güzeldi sonrakiler o kadar iyi değildi sebep ilk sezon da bir battle royal durumu vardı Altered Carbon da bu kısma uygun yapıdaydı sonuç güzel olabilir.

• Uyarlama güzel olursa anime tarzını sevmeyen kitle tarafından tercih edilir.
  • İzlemezsin olur biter, çeşitlik iyidir takma bu kadar kafayı.
  • anime ve çizgi film severler için gayet güzel bir dizi tavsiye ederim

• SAO'ya kötü diyenler hiçbir şey izlemesin nasıl olsa beğenmezsiniz.
  • Sao yu güzel bulan kaliteli bir şey aramasın ne izlerseniz seversiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.