Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: Ekin Kollama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teknoloji Editörü ve Youtuber Ekin Kollama aynı zamanda sosyal medyayı da çok etkin bir şekilde yönetiyor. Bu akşam genel olarak iş hayatı ve yaşantısı üzerine konuşacak, Ekin'i daha yakından tanıyacağız. 

• Keşke technotalk ı da video ya alsaydınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekin kollamayı severim Teknolojiye atarlanan adam serisi güldürürken bilgilendiren bi içerikti ama webteknodan ayrıldıktan sonra ne yaptı ne etti hiç bilmiyom

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Ekin kollamayı severim Teknolojiye atarlanan adam serisi güldürürken bilgilendiren bi içerikti ama webteknodan ayrıldıktan sonra ne yaptı ne etti hiç bilmiyom

Atarlanan adam saçma birşeydi.

• Mesut abi yıllardır takip ederim seni neredeyse her videonu her incelemeni izlemişimdir. Site kapatmaya, erişim kısıtlamaya ve sansüre karşı olduğunu hemen herkes bilir sende her fırsatta dile getirirsin peki yarım saat önce hiç bir hakaret içermeyen yorumlar neden silindi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: farevel

quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

Ekin kollamayı severim Teknolojiye atarlanan adam serisi güldürürken bilgilendiren bi içerikti ama webteknodan ayrıldıktan sonra ne yaptı ne etti hiç bilmiyom

Atarlanan adam saçma birşeydi.

Fikrinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum telfonu taşla kırması falan bi nevi fetiş gibi birşeydine yalan söyleyim ben izlerken hem ogreniyo hemde zevk alıyodum telefonda sar diye birşey olduğunu çakma telefonları kirarkenki videolarından öğrenmiştim mesala

• quote:

Orijinalden alıntı: ens.aslan

Mesut abi yıllardır takip ederim seni neredeyse her videonu her incelemeni izlemişimdir. Site kapatmaya, erişim kısıtlamaya ve sansüre karşı olduğunu hemen herkes bilir sende her fırsatta dile getirirsin peki yarım saat önce hiç bir hakaret içermeyen yorumlar neden silindi ?

Merhaba,

Konuklarım benim yakın arkadaşlarım ve misafirlerim. Sevmeyen tıklamaz izlemez :) Çok basit.

Olur da konuklarım hakkında gereksiz yorumlar görürsem tabi ki silerim. Israr eden olursa da kusura bakmasın belli bir süre uzaklaştırılır.

Her şey çok basit arkadaşlar istemediğiniz videoları izlemek zorunda değilsiniz. İzlemeyeceğiniz şey için de ileri geri konuşmanız amaçsız.

Eleştiri ile hakaret, küçük görme farklı şeylerdir. Bu yüzden içeriğinde küçük görme ve hakaret olan mesajlar silinecekler. Yazmadan önce bunu dikkate alın vakit kaybı yaşamayın.

Eve gelen misafire nasıl davranılıyorsa konuklarımıza da aynı hassasiyet ile yaklaşıyoruz hepsi bu.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Güzel bi canlı yayın olacak.
  • harikasınız başarılarınızın devamını dilerim

• Ne kadar boş kültürsüz saygısız insanlar türemiş şu toplumda acınası bir hal aldık.Bir insanı sevmek zorunda değilsiniz ama bu sizin ona saygısızlık yapıcağınız anlamına da gelmez.Kendinizi bu kadar sınıflandırmayın.Kendisinin zamanında yaptığı videolarda ki tarzı tutumu farklılığı yüzünden resmen bir şahsa rencide edici kırıcı sözler söylüyorsunuz.Empati yapın diyenler empati yapıyor mu acaba ? Kendi ailesi, arkadaşları veya akrabalarına kısacası sevdikleri bir insan ufak veya büyük fark etmez hakaret veya rencide edicek sözler söylense neler yaparlar kim bilir.

Özgür bir ülkedeyiz ama belli başlı kurallar olmak zorunda ve bu kurallara da uymak zorundayız.Burası ne kadar bir forum dahi olsa sonuçta karşınızdakiler de bir insan her ne kadar bu size yanlış gelse bile değerlere saygı gösteriniz.Bunu yapınca sizi vurup öldürmüyorlar.

• Mesut abi netspeed ile alakalı çok şey merak ediliyor. Denizlide ki yönetim binalarına gidip bir röportaj yapma şansınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: ens.aslan

Mesut abi yıllardır takip ederim seni neredeyse her videonu her incelemeni izlemişimdir. Site kapatmaya, erişim kısıtlamaya ve sansüre karşı olduğunu hemen herkes bilir sende her fırsatta dile getirirsin peki yarım saat önce hiç bir hakaret içermeyen yorumlar neden silindi ?

Merhaba,

Konuklarım benim yakın arkadaşlarım ve misafirlerim. Sevmeyen tıklamaz izlemez :) Çok basit.

Olur da konuklarım hakkında gereksiz yorumlar görürsem tabi ki silerim. Israr eden olursa da kusura bakmasın belli bir süre uzaklaştırılır.

Her şey çok basit arkadaşlar istemediğiniz videoları izlemek zorunda değilsiniz. İzlemeyeceğiniz şey için de ileri geri konuşmanız amaçsız.

Eleştiri ile hakaret, küçük görme farklı şeylerdir. Bu yüzden içeriğinde küçük görme ve hakaret olan mesajlar silinecekler. Yazmadan önce bunu dikkate alın vakit kaybı yaşamayın.

Eve gelen misafire nasıl davranılıyorsa konuklarımıza da aynı hassasiyet ile yaklaşıyoruz hepsi bu.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

Mesut Bey benim bir başka sorum olacak.

Bir çok video programınız mevcut. Bütün programlarınızı ayrı ayrı izliyoruz. Hepsi eminim ki birbirinden değerlidir. Bu programlarda genellikle şöyle bir ifade kullanıyorsunuz;

"Bana soruyorlar "Mesut Bey şu telefonu alsam mı" diye; ben de o telefonun şu konuda, şöyle şöyle eksisi artısı var diye sıralıyorum"

Bu çok güzel birşey. Sizin hazırladığınız bir video programı veya video üzerinden sizden yardım isteyen tüketicilere gerekli tavsiyeyi veriyorsunuz. Çok iyi.

Ben bu tavsiyeleri nereden verdiğinizi merak ediyorum. Buradan mı, twitter'dan mı, facebook'tan mı, nereden?

Neden bu soruyu soruyorsun diye merak ediyorsanız sebebi şu;

Donanımhaber'de bir video haber izliyoruz, bahsedilen haberdeki ürünü beğeniyoruz, fakat haberde ürününle ilgili bir bilgi eksik... Örneğin telefonun fiyatı veya başka bir özelliği.

Siz editörlere bu haberle ilgili mesaj atıyoruz, fakat cevap verilmiyor. Pek umursanmıyor sanırım.

Acaba hangi platformdan siz editörlere ulaşırsak ürün tavsiyesi alabiliriz? Örneğin ben sizden hangi oyun konsolunu almalıyım diye tavsiye istesem, size nereden ulaşmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluearch -- 17 Şubat 2018; 11:56:17 >

• 2014 falan alkışlarlayaşıyorum'a hergün videosunu atıyordu burası nostalji sitesi senin yerin youtube demiştim özelden atarlanmıştı. o günden beri sevmem hem suçlu hem güçlü
  • Mesut Çevik ne komik adam ya güzel bir canlı yayın olmuş elinize sağlık

• Hakaret ve küfür içermeyen yorumum neden silindi ?

• Mesut Bey,
    Teknoklojinin hayatımıza getirdiği en büyük kolaylık insanları özgürleştirmek değil midir? Sayfaya girer girmez video açılıyor, belki hoparlör son seste unuttum ve kütüphanedeyim belkide sadece sayfaya yorumlara bakmak için girdim? Kullanıcılarınıza niye bu kadar dayatma içindesiniz?
  • Cruzer26 C kullanıcısına yanıt
    Aman hocam böyle yapıcı eleştiri yazılır mı , maazallah kızdırırsan hemen mesajın silinir (küfür , hakaret olmasa bile)

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zolzauza -- 18 Şubat 2018; 0:11:36 >
  • "Etkin Kodlama" diye geldim, gidiyorum.

• rakımı yüksek yerlerde yaşa allerjin geçer. Ankara Sivas vs. Nem olmamalı kuru iklim olmalı.

• 1080p izliyorum. TTNet sağ olsun. Çözünürlük seçenekleri arasında iPad gördüm?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.