Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence gelmiş geçmiş en iyi scenic 1 modelidir.Arkadan görünüş yandan görünüş vite ortada analog göstergeler çift açılır sanruf tip olarak scenic 2000 ile 2003 arasıdır tutulan kasa budur kim ne derse desin.
  • Mpv sınıfının yaratıcısı Renault dur zaten
  • Yeni kasa ne zaman gwlicek bilgisi olan varmı arkadaşlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2009 kasa mı yoksa 2010 kasa mı iç hacim olarak ferah ve aydınlık?
    Bazı arkadaşlar megane 2 platformlu kasanın daha ferah olduğu söylüyorlar ne kadar doğru acaba?
  • cidelimemo kullanıcısına yanıt
    tamamen katılıyorum. arka bagaj camı o kadar işime yarıyor ki. bağımsız açılıyor
  • 85.000kmdeki bir araç gibi durmuyor hiç. km saati değişmiş olabilir. iyi bilen biri ile gidip inceleyin mutlaka
  • 2016 kasası olmuş gibi gözüküyor
  • fleischman kullanıcısına yanıt
    görsel var mı?
  • fleischman kullanıcısına yanıt
    varsa bi foto bakalım olmuş mu
  • Nette bu var...
    Bu mesaja eklenen görseller:

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM
  • Eğer buysa pek çok hata yapılmış demektir.

Ön camı bu kadar yatırmak ön koltukta oturanları güneş ışığıyla başbaşa bırakıyor. Habire perde indir kaldır uğraş dur. Hem Citroen kasasından taklit gibi de duruyor.
    Scenicin en güzel yanı çevre görüşünün çok güzel olması çünkü camlar yüksek. Bunda iç mekan normal bir sedan gibi. Hele arka koltukta oturanlar uyumaya mahkum.
    Araç uzatılarak alçalmış gibi görünüyor. Türkiye şartlarında hem park hemde kasis çukur geçişlerinde Scenic kadar rahat olunamaz.
    Hele birde açılır cam tavan koymadılarsa tadından yenmez, bir 5 yıl daha beklenir.
  • Bu olacağını sanmıyorum.. nette bir çok foto mevcut yeni kasayla alakalı.. yeni kasa megane ve talisman çizgileri taşıyacak bana göre.. özellikle ön pancur... bu fotoğraftaki ön pancur cliodan alınma.. clio 2013 çıkışlı bildiğim kadarıyla.. yeni kasa çıksa da scenic 2 oto. Kasa var uygun olursa değiştirmeyi düşünüyorum.. 6. Aydan sonra gelicek sanırım..

• Eğer buysa scenicin mpv tarzı ferahlığı gitmiş gibi...
  • Değerli Scenic severler ; Cuma günü epeyce takip ettiğim yorumlarınızın da katkısıyla 2003 model bir Scenic 1 aldım. Hafta sonu 800 km yol yaptım. Oldukça konforlu bir yolculuktu. 1993 Toros Tsw'den sonra biraz abartıyor olabilirim mazur görün :) Geçen yıl 1000 km kadar emanet almıştım arabayı. Satın almak nasip oldu sonunda. Bir iki eksiği var onu da gidermeye çalışıyorum. Sunroof perdesi ve tavan döşemesi biraz deforme olmuş. 2 hafta sonra Samsun'da yaptırmayı planlıyorum. Ancak arka cam kenar çıtalarını bulamadım. Değişik zamanlarda her iki arka cam çıtası koparak düşmüş. Temin edebileceğim bir adres var mı? Yurt dışından hiç online alışveriş yapmadım ama bu tür parçaların sipariş edilebileceğini duymuştum. Bu iki hususta önerileriniz olursa çok memnun olurum.

• Bu hafta bizim Scenic'i bakıma götürdüm. Arabada acayip bir titreşim ve 4500 d/d civarında bir uğultu vardı. Ayrıca, Motor soğukken de motor aşırı bağırıyordu. Bunların sebebi üstteki motor kulağıymış. Ayrıca, Park sensörü de çalışmıyordu. Sağ arka göz bozukmuş. Yenisi için 642 TL fiyat verdiler. Üstelik sadece tek bir göz...
    Çok şükür bizim ustada bir tane çalışan çıkma göz varmış 50 TL'ye hallettik. Motor kulakçığı da 150 TL + 50 TL işçilik ile değişti. Araba inanılmaz sessizleşti. Toplamda hepsi 600 TL 'ye çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-full-plus-full-scenic-271087304/detay
    araç nasıl arkadaşlar fiyat nasıl?

Bu araç önden kazalı. Bakmayın kazasız değişensiz dediğine. Arayın airbag in neden faz2 makyajlı kasa olanı ile değiştiğini bir sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-full-plus-full-scenic-271087304/detay

Bu araç önden kazalı. Bakmayın kazasız değişensiz dediğine. Arayın airbag in neden faz2 makyajlı kasa olanı ile değiştiğini bir sorun.

Siz nasıl anladınız? plakadan mı sordunuz ?
    2. sahibinden sonraki satışlarda kimi zaman ilan sahibinin de bilmediği durumlar ortaya çıkabiliyor, başıma gelmişti. Yani hemen kızmamak lazım.:)

NOT: İlan sahibi değilim, tanımıyorum.

• Dedigi dogru. Araba faz 1 ama airbag faz 2 ye ait. Bu arac alinmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

quote:

Siz nasıl anladınız? plakadan mı sordunuz ?
    2. sahibinden sonraki satışlarda kimi zaman ilan sahibinin de bilmediği durumlar ortaya çıkabiliyor, başıma gelmişti. Yani hemen kızmamak lazım.:)

NOT: İlan sahibi değilim, tanımıyorum.

Çok basit. Airbag kapağı faz2 kapağı. Faz1 lerde ortadaki renault amblemi etrafında o gümüş gri halka olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.