Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.160
Cevap
142
Favori
1.356.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aracın tüm özellikleri güzel km de çok iyi (eğer orjinalse) ama renginin siyah olması iyi olmamış. renoların boyasını bir türlü güzel yapamadılar. ya vernik atıyor. ya güneş yanığı çabuk oluyor. eğer soğuk şehirlerde isen siyah okadar kötü değil. ama sıcak yerlerde isen kesinlikle yazın kapalı bir yerde bırakmalısın.
  • yazları antalyadayım o yüzden bende düşünmekteyim siyahı + temizde kullanamayabilirim. ben aramaya devam edeyim en iyisi...
  • OMARABİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şevketel -- 23 Nisan 2015; 13:31:43 >
  • omarabi kullanıcısına yanıt
    omarabi cevabın için teşekkürler...dediklerine katılıyorum..yok böyle konfor..2002 dynmk otomatik kullanıyorum...boşuna arazi aracı alacağıma ,arabamı kullanıyim istiyorum...bu arada araştırdım herşey birebir olmasına rağmen Rx4 ler hem 2000 motor hem 350x2 vergisi var..bzm arabalar kadarda stabil konfor değil. ..onun içindirki elden çıkarmadan ufak parayla aracımı yükseltiğim istiyorum.....çok fazla dezavantajı yoksa yükselticem...NE DERSİNİZ ???
  • şevketel Ş kullanıcısına yanıt
    iyi bir usta bulursan eğer hiçbir dezavantajı olmaz. araç hem ağır hem de geniş. yüksek olsa dahi otobanda 180 ile gitsen savrulacağını sanmıyorum. bu hali ile dahi yol tutuşu çok iyi. yüksek hızda nokta savrulma yapmıyor.
  • Dün; 20:30:51 Paylaş Değiştir Cevap Alıntı PM
    2009 model kangoo 105 beygir bu işlerden anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ne kadara alınabilir. Ayrıca bunların hususileri bu modellerde varmı yoksa hepsi ticari mi geçiyor. Donanım olarak full olanlar hangi seriler ,Ben aile arabası olarak düşünüyordum yoksa SCENİC mi almalıyım Bilgilerinize ve tavsiyelerinize ihtiyacım var
  • B eynim sulandı araçlara bakmaktan birini görüyorum ötekinden cayıyorum şu nasıl bu nasıl demekten 4 aydır parayıda çöpe atmak istemediğim için debelenip duruyoruz, Geçenlerde 2004 SCENİC II Dinamik buldum 102 000 km 4 5 adet kazalarının toplamı 8000 cıvarı 25.500 isteniyor araç full nette dolaşırken KANGOO yu gördüm oda 2009 200.000 km cıvarı oda full yeni kasa 24.000 ister KANGOO 1.5 dizel hususi değildir mutlaka SCENİC II 1.6 benzinli hangisine yöneliyim karar veremedim
  • 4 aydır paranız vardıysa keşke biran önce alsaydınız araçlar 2-3 bin tl arasında zamlandı. kango ile scenic kıyaslanamaz bile. kangoların arka koltuklarında oturan yolcular kendini yük zannederler, o kadar sarsıyor. hiç konforlu değil. iç yapısı koltukları ve torpido , ön konsül gibi çok basit. ama scenicte ise tam tersi. eğer yükte taşıyacağım derseniz.. sceniğin arka koltukları çok kolay ve rahat yerinden çıkıyor. ayrıca tamamen çıkartmak istemeseniz de yatırsanız dahi baya yer kazanıyorsunuz. yani ben scenic derim. param olunca bu sefer scenic ıı 2005-2006 model almayı düşünüyorum. yakıtı da çok fazla değil. parçası da iyi. scenic 1 lerin parçaları ile megan1 lerin, scenic2 ile de megan 2 lerin parçaları aynı.
  • omarabi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım, teşekkür ederim. O zaman ben scenic 2004 full+full her şey var, önceden de yazdığım gibi 8bine yakın hasarı gözüküyor. Aracın sahibi 26.250 fiyat vermişti. 25.500e alayım mı, hata eder miyim ? Teşekkür ederim.
  • cengaver_gold C kullanıcısına yanıt
    Ön tekerleklerin üstündeki davlumbazların içinde.
  • şevketel Ş kullanıcısına yanıt
    dediklerinize bende katılıyorum hocam.aracı yükseltmeyi bende düsündüm ama nerede ve nasıl yapılacagı konusunda pek bir fikrim yok
  • SCENİC al arkadaş ,ben bir sürü arabaya bindim,fakat scenic gibi konforlu rahat arac gormedim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SCENİC al arkadaş ,ben bir sürü arabaya bindim,fakat scenic gibi konforlu rahat arac gormedim..

• Arkadaşlar tavsiyelerinize teşekkürler yalnız bu araçların trafik sigortaları ne kadar benim 13 sene önce aracım vardı herhalde süre geçmiştir şimdi hiç olmamış gibi yapılacak ne tutar. Birde aracı almadan önce sigortacınıza danışın aracı alıp öyle sigorta yaptırmaya çalışıyorlar bir sürü sorun çıkıyor diye söyleniyor işin aslı nedir.arcı almak üzereyim kaporayı verdim birde sigorta firmaları farklı fiyat çıkarıyorlarmış en uygun olanı hangisidir yeni araç alıp yaptıran varmı bilgilerinize
  • Arkadaşlar kaç günden beri direksiyonumun üzerindeki tekerlekten ara ara parçayı değiştiremiyordum. Teyibin üzerinden cd changerda cd numarasına basınca yeniden aktif oluyordu.Dün park sensörünün geri vitese takınca olması gerekenden çok az ses çıkardığını fark ettim.Sonra düzelmişti.Bu gün de arabayı çalıştırdığımda sıkıntı yoktu fakat 50 metre gittim ki göstergem tamamen karardı. Teyp dahil çalışmıyor.
    Diğer bir siteden okuduğum kadarıyla ücretsiz değişim yapabiliyormuş renault araban eksiksiz servis bakımlıysa.Bazılarının bakımlarının tamamı serviste olmasa bile değişim yapmışlar falan ama.sonuç olarak arabanın orijinal km yen saate işlenemiyor ve arabanın sanki km ile oynanmış gibi göründüğü için satarken de sorunlar çıkabiliyormuş.Tamiri de mümkünmüş.Bakalım Trabzon da işten anlayan bir usta bulabilirsem göstergenin arkasındaki lehimler digital göstergenin çok ısınmasından dolayı koyuveriyormuş.Lehimlere bir baktıracağım.Gitti yine 250-300 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ogulcan_B

Arkadaşım, teşekkür ederim. O zaman ben scenic 2004 full+full her şey var, önceden de yazdığım gibi 8bine yakın hasarı gözüküyor. Aracın sahibi 26.250 fiyat vermişti. 25.500e alayım mı, hata eder miyim ? Teşekkür ederim.

O paraya privilage versiyonu bulmaya calisin. Cam tavani ve techno + executive paket te olsun en azindan. Scenic'in asil keyfi ambiyansi privilage versiyonunda hissediliyor.

• Sifir Scenic nasil alacaksiniz? Scenic lerin uretimi devam ediyor mu? Ben uzun suredir gormuyorum resmi sitesinde.

Sanirim artik Captur ile B crossover segmenti ve Kadjar ile C Suv segmentine gecis yaptilar. Fiyati abarti olmazsa Kadjar oldukca iyi gorunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: chuckydi

Arkadaşlar kaç günden beri direksiyonumun üzerindeki tekerlekten ara ara parçayı değiştiremiyordum. Teyibin üzerinden cd changerda cd numarasına basınca yeniden aktif oluyordu.Dün park sensörünün geri vitese takınca olması gerekenden çok az ses çıkardığını fark ettim.Sonra düzelmişti.Bu gün de arabayı çalıştırdığımda sıkıntı yoktu fakat 50 metre gittim ki göstergem tamamen karardı. Teyp dahil çalışmıyor.
    Diğer bir siteden okuduğum kadarıyla ücretsiz değişim yapabiliyormuş renault araban eksiksiz servis bakımlıysa.Bazılarının bakımlarının tamamı serviste olmasa bile değişim yapmışlar falan ama.sonuç olarak arabanın orijinal km yen saate işlenemiyor ve arabanın sanki km ile oynanmış gibi göründüğü için satarken de sorunlar çıkabiliyormuş.Tamiri de mümkünmüş.Bakalım Trabzon da işten anlayan bir usta bulabilirsem göstergenin arkasındaki lehimler digital göstergenin çok ısınmasından dolayı koyuveriyormuş.Lehimlere bir baktıracağım.Gitti yine 250-300 lira.

Ekran şimdi hava serinleyince bir daha arabayı çalıştırıp hız sabitleyici yı açınca 10-15 sn geldi gitti.sonra bir de şu direksiyon üzerindeki src miydi neydi ona basınca bir daha geldi yanıp yanıp söndü ve gitti yine.şu an karanlık.arkadaşlar arkasından bir temazsızlık var gibi geldi bana.tamir ettirebilir miyim?yok mu hiç başına gelen?

• chuckydi kullanıcısına yanıt
    arkadasım ekranın arkasında bir trafo var o arızalanıyor işin ehli bir elektronikçi işini halleder geçenlerde birisi ankarada 200 tl ye halletmişti fiyat açısından bilgin olsun.
  • manager87 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.