Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (580. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım hocam şöyle söyleyim motor ve şanzumanın şaşe bağlantılarında bulunan titreşim ve esnemeleri absorbe eden lastik bazlı malzemedir hocam nette araştırırsan daha iyi fikir sahibi olabilirsin.

http://www.n11.com/renault-scenic-2003-2014-motor-takozu-ucal-10712-P22383870?cid=604001&gclid=CjwKEAiAyMCnBRDa0Pyex-qswB0SJADKNMKADFmCupX3Bnlm4G8Mi6k5kTymqty2RmEppkLVWgKf4hoC_yfw_wcB

• merhaba scenic 3 lerde polen filitresinin nerede olduğunu ve nasıl değiştirildiğini bilen var mı?
  • arkadaşlar merhaba,

2008 model grand scenic alalı 2 ay oldu. Sıkıntıyı kendim çözmeyi denedim ama olmadı. Tecrübesi olan varsa bana yol gösterebilir mi?

Şöyle ki,
    aracın önceki sahibi ön iki koltuğun kafalıklarını monitörlü olanlar ile değiştirmiş. Alırken önemsemedim, orjinalleri de kaybolmuş. Ancak bunlar hem boyunuza göre ayarlanamıyor hem de öne arkaya eğiliyor, oynuyor, yani güvenlik açısından sıkıntılı diye düşünüyorum.

Ankarada ünlü bir döşemeci buna alışmak gerektiğini, orjinal kafalık dışında bu ürünlerin sabit durmayacağını söyledi.

Bunu sabitlemenin bir yolunu veya bunu yapacak usta bilen var mı?

Orjinal kafalık bulunur mu? Maliyeti hakkında ne düşünürsünüz?

Şimdiden sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a_meric

Geçen ay bahsettiğim satılık aracım ilanda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-donanimli-scenic-2-199947903/detay/

Satıldı mı aracınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zekitufantepe

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-dikkatsitede-benim-aracimin-fotolarininkullanildigi-ilanlar-var-128535776/detay bu araç güzel ama ilanlarda farkettiysen km düşük olanların fiyatları biraz daha yüksek

Benim bahsettiğin araç eğer ilan bilgileri doğru isehttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renotek-2-den-scenic-ii-privillage-full-plusfull-tamamen-orjinal-201815984/detay 65.000 km de bende aracımı antalya'dan aldım servis kayıtlı 44.000 km de
    km düşük hasarsız araç buluyorsan 2-3 bin tl düşünme al derim . o ilanda da pazarlık yapacaksın illaki

resimlerde sağ arka kapının rengi farklı gibi duruyor yansıma da olabilir . onu sordurup sağlam bi pazarlık yap

içine sinerse denizlide arkadaşım var ulaşabileceği bir yerdeyse baksın araca sen istanbul'dasın galiba

yalnız o aracın TOPLAM KM Sİ: 104290 KM
    ben denizlideyim ve bence de fazla o fiyat, tüp de yok ayrıca. o da ayrı masraf.

• Merhabalar.
    Benzinli ve lpgli araçları olanlar yakıtları hakkında bilgi verebilir mi?
  • serpond S kullanıcısına yanıt
    1,6 Motor 2000 Mod. Kısa Mesafelerde Benzin kullanırım hiç test etmedim ama üzmüyor onu biliyorum, LPG ise 1 Depo 500 Km gördüm Geçtiğimiz cumartesi-pazar 100-110 km. arası..
  • Teşekkürler Derli60
  • TANIOS74 kullanıcısına yanıt
    2001 model benim aracım da da 2 tane tv kafalık var benimkinde sorun yok istediğim şekilde ayarlama yapıyorum. eğer seninki düzettiğin halde tekrar eğiliyorsa kafalığın içindeki oynak yerler gevşemiş ve laçkalaşmış demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DERLİ60

1,6 Motor 2000 Mod. Kısa Mesafelerde Benzin kullanırım hiç test etmedim ama üzmüyor onu biliyorum, LPG ise 1 Depo 500 Km gördüm Geçtiğimiz cumartesi-pazar 100-110 km. arası..

2001 model aracım 38 lt. lpg alıyorum 320 km yol gitti. tamamı şehir içi. sizinki 500 km. çok iyi bence. bir de benimki otomatik.
  • omarabi kullanıcısına yanıt
    Bir yanlışlık olmasın şehirler arası 500 km. gördüm demek istedim,( manuel vites)
  • 36 lt lpg ile şehir içi 360 km yol yapıyorum km de ortalama 0.10 litre yakıyor.soğuk havalarda ise max. 0.12 yakıyor.
  • arkadaşlar merhaba bu gun eşim aracı çalıştırmak istemiş fakat starta bastığında araç marş almıyormuş. Camlar teyp vs. çalışıyor. Fakat marş için bastığında dıt dıt diye ikaz vermiş ekran sönmüş kartı çıkarıp şöför kapısını actığında ekran geliyormuş sizce akü bitmiş olabilirmi yada başka birşey lütfen cevap verirseniz sevinirim
  • Arkadaşlar 2000 model scanic 1.6 aracım var.Tavan bantları yıprandı,yan camların dış çıtalarıda kabarmış durumda.Tavan çıtalarına çiftine 400 lira istediler.sağlam çıkma veya daha uygun fiyata alabileceğim yer biliyorsanız ya da bir çözüm yolu biliyorsanız lütfen alimetin1@gmail.com mail adresime bilgi yollarsanız sevinirim.<selamlar...
  • a.metin1 A kullanıcısına yanıt
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-tavan-bari-port-bagaj-7711210818-megane-scenic-172480345/detay

hem tavan çıtası hem port bagaj taşıyıcı on numara orijinal bir ürün üstelik 310 lira tavsiye ederim.400 lira çeken arkadaşlara da benden selam söyle milleti enayi sanmasınlar

• 205 model scenic 2 aracımda atiker takılı. Yaklaşık 30 bin km dir kullanıyorum. Depom ortalama 30 litre gaz alır. 30 litre ile şehir iç bazen 290 bazen 315 (ortalama 300 km kesin yapıyorum) km yapıyorum. Şehirler arası ise 90 km sabitleyici ile 410 km yapıyorum. Değişik hızlarda gidersem en az 360 km yapıyorum.
  • hertenkele kullanıcısına yanıt
    Hocam, sen insan değil bir meleksin :)))
    Bu yüzden kaç kere sanayiye gittim :)
    Arada kapıyı kırasım geliyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratozcan_41

arkadaşlar merhaba bu gun eşim aracı çalıştırmak istemiş fakat starta bastığında araç marş almıyormuş. Camlar teyp vs. çalışıyor. Fakat marş için bastığında dıt dıt diye ikaz vermiş ekran sönmüş kartı çıkarıp şöför kapısını actığında ekran geliyormuş sizce akü bitmiş olabilirmi yada başka birşey lütfen cevap verirseniz sevinirim

Net cevap: Akü
  • Arkadaşlar !!! Scenic 2 kasa araç bakıyorum kendime, ama bu aracın donanımları hakkında fazla bilgim yok, sizlerden ricam bu kasadaki aracın donanımlarını boş dan doluya doğru sıralarmısınız, ilgilenenlere şimdiden teşkkür ederim.
  • Araçta açılır cam tavan tam deri döseme zenon far ve hız sabitleyici varsa en dulusu odur. Bunlar paketlerdir. Bu paketler tam deri döşeme hariç dinamik ve privelige versiyonların ikisinde de olabilir. Sadece tam deri döşeme privelige de bulunur. En üst versiyon priveligedir. Bir alt versiyonu dinamiktir. Diğer versiyonları boşver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.