Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2007 brc tüplü 100bin sunroof/camtavan yok 7 kişilik
    ikisine de 35bin diyorlar
    sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyvahnecdet -- 26 Ocak 2015; 12:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbirhood

edit

Kısa cevap
    "grand" büyük demek oluyor :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

edit

Kısa cevap

uzun cevap
    o kadarını biz de biliyoruz
    bazı ilanlarda 5 bazılarında 7 kişi yazmışlar malum sitede grandscenic için
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

edit

Kısa cevap

uzun cevap
    o kadarını biz de biliyoruz
    bazı ilanlarda 5 bazılarında 7 kişi yazmışlar malum sitede grandscenic için

Kısa cevap.
    Çoğunluk ne demişse odur. :).

(hadi uzatmayalım 7 doğrudur)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nokmen -- 26 Ocak 2015; 14:34:55 >
  • merhaba arkadaşlar 4 yıl 2001 scenıc kullandıktan sonra 2006 scenıcle yollardayım bır sıkıntım var benım dijital klıma fanı calısıyor fakat klımayı acıyorum klıma yazısı cıkmıyor ama klıma calısıyor bu neden kaynaklanabılır. tesekkurler.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    öyle durumlar için sıvı gres öneririm hocam.
  • daha once2001 scenıc brc tuplu kullanıcısı olarak ve babamdada 2006 scenıc tuplu tecrubelerıne dayanarak 2006 scenıc 1.5dci alarak cokıyı bır tercıh yaptıgımı ifade etmekısterım. dızelarac alacaksanız motruna ıyı baktırın tavsıyem.ayrıca pıyasada cok full adı altında araba var donanım ozellıklerını ıyı arastırın
  • tüp tavsiye etmiyorsunuz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar uzun zamandır araba bakıyoruz ailemiz için, iki gün evvel bi Renault SCENİC dek geldi.
    Arabanın
    - sağ ön ve sağ arka kapıları değişmiş.
    - exper de motor u iyi çıktı. Rot ayarı için bi düzeltme olabilir dendi. Ayrıca "sağ çerçevede işlem var" diye de not düşüldü exper de.
    - tramer de 11 000 TL ve 300-1000 tl arasında iki üç kazası daha var görünüyor. bi kaç tane de rakamsız kaza var.
    - 1,5 dizel, 110 000km. 2007 model.
    - ön, üst ve arka bagaj kısmı orjinal. Sol ön ve arka kapıda lokal boya var.
    - araç sahibi 11bin lik kazanın fazla yazıldığını aslında o kadarlık bi sorun olmadğını söyledi.

Bunlara dayanarak sizce bu araç 25 bin gibi bir fiyata alınır mı? Piyasa değeri 30 bin civarında gördüğüm kadarıyla.

Bilgi ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctunc42 -- 26 Ocak 2015; 20:47:15 >
  • tup tavsıye etmıyorum degıl hersey ımkanlara bakar mumkunse tercıh etmeyın ama aradıgım performans degıl bıraz standartlarım yuksekolsun dersenız neden olmasın tuplude olabılır babamın kullandıgı 2006 scenıc tuplu kullanıma bakarsanız tam babamlık 60 yasında bır ınsan konfor surus rahatlıgı ve onumdekı aracı sollamasamda olur tarzı benımde IKI HAFTA onceye kadar 2001 1.6 16v 110bg scenıc arabam vardı performansı ıyıydı ama suan dızel kullanıyorum fark baya var sonuc olarak scenıc dogru bır tecıh aynıparaya dızel bır arac almak varken neden tuplu olsunkı ıyı aksamlar 198035389 ılanı bır kontrol edın tesadufen gordum detaylarını bılıyorum
  • ctunc42 C kullanıcısına yanıt
    sanırım bırsının uzakdurun demesını beklıyorsunuz :) hocam dıjıtal aksamı cogunlukta olan bır arac almayı dusunuyorsunuz bence parcası degısmıs degılde boyalı tarz arabalar bırazdaha saglıklı olur dusuncesındeyım analadıgımkadarıyla takıntısı olan ınsanlardan degılsınız ve km lere dıkkat edın mumkun oldugunca
  • hakandogan_20 H kullanıcısına yanıt
    aracınız hayırlı olsun ıyı gunlerde kullanın ıkısıde takılabılıyor youtube bugun ızlemıstım :) bıraz arastırın dılersenız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan oguz

tup tavsıye etmıyorum degıl hersey ımkanlara bakar mumkunse tercıh etmeyın ama aradıgım performans degıl bıraz standartlarım yuksekolsun dersenız neden olmasın tuplude olabılır babamın kullandıgı 2006 scenıc tuplu kullanıma bakarsanız tam babamlık 60 yasında bır ınsan konfor surus rahatlıgı ve onumdekı aracı sollamasamda olur tarzı benımde IKI HAFTA onceye kadar 2001 1.6 16v 110bg scenıc arabam vardı performansı ıyıydı ama suan dızel kullanıyorum fark baya var sonuc olarak scenıc dogru bır tecıh aynıparaya dızel bır arac almak varken neden tuplu olsunkı ıyı aksamlar 198035389 ılanı bır kontrol edın tesadufen gordum detaylarını bılıyorum

tüpün dizel kadar belki daha uygun olacağı kuşkusuz ancak
    hem tüple ilgili tereddütlerim var hiç kullanmadığım için
    hem de 100küsür beygir araç sırf tüplü diye öndeki aracı sollayamayacak demenize takıldım

• Yok sollamayacak kadar degil ifade etmeye calistigim biraz hantal olmasi her kullanici icin ideal. tatli kullanimlar icinde ideal,agresif kullanim anlari icin biraz hantal tuplu diye aklinizdaki araci almaktan vaz gecmeyin temiz ne bulursaniz onu alin ilk planda

• kaptan oguz K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu mesaj da bana yanıt verdiniz sanırım.
    Km orjinal dendi exper de. Boya takıntımız yok kısa vade de satmayi da düşünmüyoruz. O yüzden bu sağdan çarpma çok sıkıntı çıkarabilecek bişey degilse almamızı tavsiye eder misiniz? Fiyat uygun görünüyor sonuçta. Araba yi da ailem çok beğenmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan oguz

Yok sollamayacak kadar degil ifade etmeye calistigim biraz hantal olmasi her kullanici icin ideal. tatli kullanimlar icinde ideal,agresif kullanim anlari icin biraz hantal tuplu diye aklinizdaki araci almaktan vaz gecmeyin temiz ne bulursaniz onu alin ilk planda

g.scenic ve tüp konusuna ne dersiniz, kullanımda/güvenlikte sorun yaratır mı?
  • Sen bilirsin ama evde yada kolay da makina yağı varsa gitmeye hiç gerek yok usta benim gözümün önünde yağı damlatti ama ustanın yapması daha sağlıklı olabilir onların yağ pompası var iç tarafa dogru akmasını sağlıyor kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: senolerdem

Sen bilirsin ama evde yada kolay da makina yağı varsa gitmeye hiç gerek yok usta benim gözümün önünde yağı damlatti ama ustanın yapması daha sağlıklı olabilir onların yağ pompası var iç tarafa dogru akmasını sağlıyor kolay gelsin

başka birine cevap verecektiniz sanıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senolerdem

Sen bilirsin ama evde yada kolay da makina yağı varsa gitmeye hiç gerek yok usta benim gözümün önünde yağı damlatti ama ustanın yapması daha sağlıklı olabilir onların yağ pompası var iç tarafa dogru akmasını sağlıyor kolay gelsin

başka birine cevap verecektiniz sanıyorum

Evet kapı koluyla ilgili yazdı sanırım bana cevap vermiş gibi duruyor :).

Yukarda da kaptan oğuz ctunc42'ye yazmamıştı kendisine sanmış.
  • ctunc42 C kullanıcısına yanıt
    Bu arac icin birsey diyemiyorum araba almak aceleye gelmez sabirla arastirmalariniza devam edin ve icinize sinen arabayi alin bu arabalarin saticisida alicisida belirli kaliplarda insanlardir yani arabayi bilen baska araba aramaz binmezde ben olsam mumkun oldugunca kazali arabalardan uzak dururum bakin boyali demiyorum kazali arabalardan. neolursa olsun hakkinizda hayirlisi neyse o olsun iyi gunler

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.