Şimdi Ara

SCENİC SEVERLER BURADA TOPLANALIM (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.161
Cevap
142
Favori
1.356.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim aracım 2004 Scenic Priv. 1.6 BVA şehir içinde LPG de 0.185 YKR yakıyor. uzun yolda denedim 1 hafta önce memleketime gidiyordum malum şehirler arası fakat aracım çok yüklüydü takriben aracın ağırlığıyla birlikte 2 ton veya daha fazla diyebilirim 5 yolcu, bagaj full dolu ayrıca kızılcahamam tarafını bilenler ışıkdağı yolunu bilirler çok rampa var dik yokuşlar diyelim benim hesabıma göre ortalama gidiş dönüş 0.190YKR yakmış. normal koşullarda daha az yakardı çünkü şehir içinde 0.185YKR yakıyor. ama yüklü olduğu için araç dik yokuşlarda biraz bayıldı buna rağmen yine iyi gitti düldül :-) bu arada hocam ben LPGyi yeni taktırdım 1900 km oldu gaz ayarıda daha yaptırmadım.
    Geçen burada okudum sanırım bir arkadaş dizel arcıyla 100km de 5.9 litre yakıt sarfediyormuş şehir içinde. ekonomik olduğunu söylüyordu hesapladım motorin litre euro dizel 3.14YTL, 5,9litre = 18.526YKR /100 =0.185YKR yani LPG ile aynı oranda diyebilirim.

Saygılar.

• ARKADAŞLAR BENİMDE ARTIK BİR SCENİCİM VAR

BAHSETTİĞİM 2004 SCENİC 1.6 16V DYNAMİC ARTIK BENİM...
    ANCAK SERVİS YAPACAK AMA DİJİTAL EKRANDA EL FRENİ İLE İLGİLİ SORUN VAR.SERVİS PARÇA SİPARİŞ ETTİ DEĞİŞTİRECEKLERMİŞ.
    SEN NASIL YAPTIN?ÇÖZEBİLDİNMİ?3-4 GÜN BÖYLE KULLANACAĞIM BİŞEY OLMAZ HERHALDE.BU ARADA ARABAYI BAYİİDEN ALDIM VE HERŞEY ONLARA AİT.BİR ELDEN GEÇECEK HAFTA İÇİ.

Orjinalden alıntı: tekne1

arkadaşlar aracımda otomatik el frenini kontrol et diye mesaj yazmaya başladı
    bide üçgen içerisinde p harfi devreye girdi ama aracın gidişinde hiç bi problem yok
    bu sorunla karşılaşan oldumu hiç
    :(

• Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

ARKADAŞLAR BENİMDE ARTIK BİR SCENİCİM VAR

ANCAK SERVİS YAPACAK AMA DİJİTAL EKRANDA EL FRENİ İLE İLGİLİ SORUN VAR.SERVİS PARÇA SİPARİŞ ETTİ DEĞİŞTİRECEKLERMİŞ.
    SEN NASIL YAPTIN?ÇÖZEBİLDİNMİ?3-4 GÜN BÖYLE KULLANACAĞIM BİŞEY OLMAZ HERHALDE.BU ARADA ARABAYI BAYİİDEN ALDIM VE HERŞEY ONLARA AİT.BİR ELDEN GEÇECEK HAFTA İÇİ.

Kardeş hayırlı olsun..kazasız belasız kullanman dileğiyle..

• hayırlı olsun kardeş sende klübümüze üyesin
  • 1.nightbird 2004 ScenicII Dynamic – 1,6 16V - Safir Mavi - Bursa
    2.kir-pi Scenic I 2002 1.6 16 V RXT metalik bakır Eskişehir
    3.İbrahim ç. 2004 RENAULT SCENIC PRİVİLEGE- Safir Mavi
    4.serdar1646 2007 grand scenic 1.5 dci privelege açılır tavan Bursa fırtına grisi
    5.nungor scenic
    6.tekne 1 2005 model SCENIC II Privilege ateş kırmızısı - ANKARA
    7.hamsiman 1.6 dynamic bozkır yeşili 2003 balıkesir merkez
    8.atcmurat 2004 scenic 2 otomatik 1.6 privilege
    9.ilker3838 2001 SCENİC RXT 1.6 16V ANKARA
    10.tolis 2004 scenic privilege bva Denizli
    11.zekpet scenic 2001 rxt bva
    12.06snn66 2007 RENAULT SCENIC PRİVİLEGE+ 1.5 DCİ 100 BG
    13.alize 2002 scenic rxe 1.6
    14.sedat75 2001 Scenic RXT
    15.tamay_aytam ???????????????
    16.bilgecik 2007 grand scenic istanbul
    17.KARDELEN ÖZER 2004 SCENİC 1.6 16V DYNAMİC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1646 -- 3 Mayıs 2008; 14:49:09 >
  • arkadaşlar eksiklikleride tamamlayalım.
  • vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun
    allah iniş takımlarına zeval vermesin........

Orjinalden alıntı: tolis

Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

ARKADAŞLAR BENİMDE ARTIK BİR SCENİCİM VAR

Kardeş hayırlı olsun..kazasız belasız kullanman dileğiyle..

• teşekkürler arkadaşlar
    hepinize kazasız sürüşler dilerim....

iyiki varsın scenic...

scenic kullanmanın havasıda bir başkaymış.
  • arkadaslarwww.scenicturkey.com alan adını aldım yakında blog olarak açacağım senic kullanıcıları olarak toplanacağımız bir adresimiz olsun istedim önerilerinizi serefs@gmail.com adresime yazarsanız sevinirim,sitede olmasını istediğiniz bölümleride yazarsanız iyi olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

teşekkürler arkadaşlar
    hepinize kazasız sürüşler dilerim....

iyiki varsın scenic...

scenic kullanmanın havasıda bir başkaymış.

Gerçekten scenic kullanmak ayrı birşey yav.
    Bu rahatlık bu konfor bu görüş açısı gerçekten harika.
  • slm arkadaslar bende aranıza yeni katıldım 1 ay önce 2000 model Scenic rxt aldım uzun zamandır arastırıyordum ve almak istiyordum olumlu olumsuz bütün eleştiriler sonunda aldım ve cok mutluyum
  • Arkadaşlar iyi günler bende scenic almayı düşünüyorum bi tane buldum 2006 model 18,000 de füme içi bej otomatik 1,6 motor rivillage bi araç arabada kaza boya falan yok fiyat ise 28.500 ytl sizce uygunmudur ? ve lpg takmayı düşünüyoruz lpg ile uyumlumudur taksak memnun kalırmıyız ve km de ne kadar yakar ? cevaplarınız için çok teşekkürler .
  • Bugün 2004 Siyah Privilage + bütün paketlere sahip olan bitane BVA kullandım Mükemmeldi.. eridim. Allahım çok heyecanlandım.. yüzlerce araba kullanmış olmama rağmen.. yani.. Dua edinde artık bende scenicci olayım.. Alırsam LPG taktıracam.. sahibine dedimki LPG taktırırım die adamın cigeri yandın:) arkadaşlar ben bu aracı alırsam çok yol yapmayı düşünüyorum.. Lpg de uzun müddet kullanıpta tecribe eden varmı.. problem yaşıyormusunuz söylermisiniz.. birde sizce en uyumlu LPG kiti hangisi.. Lütfen Acil Yardım.. Hayırlı akşamlar
  • yeni gelenler hoş geldiniz....
  • merhaba scenic grubu...cumartesi günü izmire toyotayla gittim ve bugün 2001 scenicle döndüm.takas yaptık,yarın devri alacaz hayırlısıyla...
  • hayırlı olsun.. doğru seçim.. Corolla ise.. dünyada en nefrettiğim arabalardan birisi.. Scenic ise yani özellikle Scenic 2 yi.. çok beyeniyorum.. güle güle ve severek kullanmaman dileğiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: toyota67

merhaba scenic grubu...cumartesi günü izmire toyotayla gittim ve bugün 2001 scenicle döndüm.takas yaptık,yarın devri alacaz hayırlısıyla...

hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle..iyi bir karar vermissin..
  • hacım çok para beeee
    yok olsa tükan senin

quote:

Orjinalden alıntı: xyline

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım hatırlatma amacıyla tekrar yazıyorum,

2008 Model 1.5 DCI Privilage 100 hp 7700 km'deki Kumssal Bej Açılır Tavan aracımı 43100 YTL bedelle 4 adette pirelli sotto zero kış lastiklerinide vererek satıyorum. Aracımda kaza, boya, hata, değişen vb... yoktur. Sıfır ayarındadır.

konu ile ilgili araç resimlerininde olduğu ilan http://www.sahibinden.com/firsattir-_7700_km_de_100_hp_1_5_dci_privilage_cam_tavanWQQaXQQ7834837WQQpXQQdisplayitem
    linkinde olup irtibat için:

Serdar KARATAŞ

0 532 725 55 25
    0 505 329 10 95

• quote:

merhaba scenic grubu...cumartesi günü izmire toyotayla gittim ve bugün 2001 scenicle döndüm.takas yaptık,yarın devri alacaz hayırlısıyla...

Aramıza hoşgeldin, hayırlı olsun arkadaşım, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,
  • bence de
    quote:

Orjinalden alıntı: kir-pi

quote:

Aramıza hoşgeldin, hayırlı olsun arkadaşım, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin,
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.