Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 5 Pro kamera örnekleri [Galeri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi, dün düzenlediği bir etkinlikte Redmi Note 5 serisini lanse etti. Çift arka kamerasıyla öne çıkan Redmi Note 5 Pro'nun kamera performansı ise oldukça merak ediliyordu. Dilerseniz Xiaomi Redmi Note 5 Pro ile çekilmiş fotoğraflara geçmeden önce telefonun kamerasının teknik detaylarına kısaca göz atalım.

Arka tarafta iki adet kamera lensinin yer aldığı telefonunun birincil arka kamerası Sony imzalı 12MP f/2.2 çözünürlüğünde  IMX486 sensöürüne sahip. Ana kameraya eşlik eden diğer sensör ise Samsung imzalı. 5MP çözünürlüğündeki yardımcı sensör f/2.0 diyafram açıklığına sahip. Xiaomi Redmi Note 5 Pro sahip olduğu çift kamera dizilimi sayesinde Bokeh efekti verebiliyor. 

Xiaomi Redmi Note 5 Pro kamera örnekleri

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Eğer gerçekten de buysa, bundan önce ki modellerin kameraları daha iyiydi.

• kraix kullanıcısına yanıt
    Redmi note serisi kamera olarak iyi olamadı hiç sanırım diğer serilere göre. Mi max hakkında bir şey diyemem ama o da batarya odaklı sanirim. Mı note 3 , mi5s ve mi6 kamera olarak çok iyi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Symbian dan sonrası,hiçbir akıllı telefonu kamera odaklı almadım.

Bir çok telefon un kamera performansın da,gece ile gündüz kadar fark yok.Ya da ,instigram da pro fotolar yayınlamak gibi,önüne geleni çekip face de çekip koyacak kadar kamera yı açmıyorsan,bırak üst segmenti,amiral gemisni,bugün orta segment bir telefonun kamerası işini göremeyecek kadar rezil değil.

• Samsung u600 vardı zamanında. onun macro modu bile bu kameradan başarılı. Neredeyse bütün fotolarda bir fluluk var. Odaklama sorunu yaşadığı çok açık belli.
  • Kamera örnekleri nedir? Kamera yok ki galeride.

Xiaomi Redmi Note 5 Pro ile çekilmiş fotoğraf örnekleri [Galeri] olmalı.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    kamerada odaklanma sorunu olduğu kesinlikle doğru. daha önce bu cihazı aldım biraz kullandım ve kamerada çekim yaparken hızlı odaklama yapamadı. bas çek olarak hızlıca net fotoğraflar çekilemez bu sorundan dolayı. ama yazılımsal olarak bu hata giderilir mi bilmiyorum belki de giderilmiş olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.