Şimdi Ara

HomePod tamirat ücreti en az kendisi kadar pahalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın Siri ile donatarak piyasaya sürdüğü HomePod akıllı hoparlörü yavaş yavaş ilk müşterilerine ulaşmaya başladı. Peki cihazınızı garanti dışında bırakacak bir olay sonrasında tamirat ücretleri ne kadar?

Apple HomePod tamirat ücreti ne kadar?

Pahalı ürünleri ile tanınan Apple ayrıca pahalı tamirat ücretleri ile de biliniyor. Geçtiğimiz aylarda 1100TL civarındaki iPhone X ekran değişim ücreti oldukça ses getirmişti. HomePod tamirat ücreti de farklı değil.

Ayrıca Bkz.Apple, LG ve Valve iş birliği mikro OLED ekranları hedefliyor

Apple’ın güncellediği destek sayfalarına göre HomePod hoparlörünüzü garanti dışı bozduğunuz zaman 279$ civarında bir tamirat bedeli çıkıyor. Yani vergiler hariç yine 1100TL gibi bir miktar söz konusu. Zaten HomePod modelinin fiyatı da 349$ seviyesinde. ABD’de gönderim bedeli de hesaba katıldığında başka markadan bir akıllı hoparlör almak oldukça mantıklı. Eğer sadece kablo eklentisinde bir zarar oluşursa yine biraz yüreklere su serpiyor çünkü tamirat fiyatı 29$ civarında.

Apple’dan başka bir marka almak istemeyenler için garanti dışı arıza durumunda en iyi çözüm AppleCare uzatılmış garanti seçeneğini ürünle birlikte satın almak. Bu da standart garanti paketine 78$ daha ekliyor. Bu da sizi 279$ tamirat ücretinden kurtaracaktır.

• Hahahahha "habere" bak ya :) O zaman uzatılmış garanti alalım di mi?

Yine yaptın yapacağını Ekri :)

• Apple, Turkiye'de kac tane Homepod satti ki uzatilmis garanti icin reklam yaptiriyor? Merak ettim.

• fişsiz yaprtırsınlar, fişsiz !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Binance coin market

Binance borsası nedir?https://binancecoinmarket.com ...

her haberde bu tröl 'de neyin nesi ?
  • Bana gönderin, 3/1 fiyatına tamir ederim

• akıllı hoparlör hmm , yani şimdi bizim arzuladığımız ses rengini hesaplayıp o şekilde çalabiliyor mu? Çalamıyorsa akıllı demem ben buna.
  • ses kalitesi konusunda kendisine rakip urunlerden baya baya iyi. ama cok kisitli su an. bir sonraki major guncellemede salarlar ipin ucunu herhalde.

dusurmediginiz surece bozulmaz herhalde cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 15 Şubat 2018; 14:36:4 >
  • HomePod çok güzel ve kaliteli ancak garantiye gönderdiğinde kullanıcı hatasıyla çok yüksek maliyetler çıkartabiliyorlar

• "akıllı" kelimesinin karşılığı benim icin "pahalı" demektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olsun aple severler o parayı da verir sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.