Şimdi Ara

General Mobile GM8'in kutusunu açtık '18:9 ekran, Snapdragon 435'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
1
Favori
4.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapdragon 435'le nasıl amiral gemisi olabiliyor orasını anlayamadım. Firma biraz daha kassa kol saati işlemcisi koyup amiral gemisi diyecek.

Ayrica üç dört sene once cikan GM Elite'in Snapdragon 800 islemcisi bundan daha iyi değil mi? Bilenler aydınlatırsa sevinirim. O zaman o bile daha bi amiral gemisi.
    5plus kullanarak soyluyorum almayin uzak durun ve markaya guvenmeyin

1yil kadar kullandikdan sonra bataryasi sisdi

Ne kadar dikkat edersen et ekranin kenarindaki citalar kavliyor

Firmanin sahbi guncelleme cikdikdan en gec 2haftaya alacaksiniz dedi 6ay oldu hala guncelleme gelmedigi gibi , subat ayi dedikleri halde halen son test vs diyip tarih veremiyorlar

Almayin bu firmayada guvenmeyin
    Videolarını sesli çekmelisin, görüntünün üzerine konuşma montajladığın zaman, müsamere çocukları gibi oluyor, görüntü ile ses arasında ahenk yok, bu durum çok rahatsız edici hatta itici, ayrıca her kelimeyi vurguyla bitirmek zorunda değilsin. Çeviri işinde harikasın ama inceleme izlerken lansman havası katmaman lazım.
  • 1 - videoda izlerken ekran parlaklığı düşük geldi
    2 - sanal tuşlar ekrandan yiyor
    3 - batarya kapasitesi zayıf
    4 - sonuç tırt
  • Malum teknoloji sitelerinin yalakalik ve reklam abidesi kutu acma adi altinda reklam yapmasindan sonra ilac gibi geldi. Teşekkürler Burak bey.

Daha kutudan cikarirken kulakligin ne kadar guzel oldugunu, pilin inanilmaz gittigini, kutu tasariminin 4.000₺lik modellerle yarisabildigini,micro usb girisinin olmasinin cok dogru bir tercih oldugunu soyleyen sitelerden sonra siz, type c olmaliydi, kulaklik tasarimi guzel ama performansina deginecegiz, telefonun eldeki metal hissiyati zayif veya cok guclu degil dediniz. İste olmasi gereken bu bence.

Gmin kronik sorunu olan sarj soketi ve ekran sariligi, bunun disinda bazi kisilerde gorulen (gm 5 plusta ozellikle) kasa cercevesindeki plastik seritlerin dokulmesi,catlamasi gibi sorunlarin ilk etapta basiniza gelip gelmediginden de bahsederseniz, cihazi alacaklara isik tutmus olursunuz.

Sdn, 4/64lugun fiyatinin 1.099 tl olacagini soyledi. Siz bundan bahsetmediniz, fiyat belli degil herhalde

• GM, snapdragon 845'de koysa alınmaz bence.Yukarıda arkadaşın saydığı sorunların biri yada birkaçı muhakkak her seride başınıza gelir,kaçamazsınız.
  • Alt kısımda yeterli boşluk var. Parmak izi alt kısımda kalmaya devam edebilirmiş. Bu sayede ekrandan yiyen kapasitif tuşlardan da kurtulunurdu. Bir taşla iki kuş. Snapdragon 435 yerine 65x daha tatlı olurdu. 4XX görünce çıldırıyorum bu devirde (Özellikle Xiaomi o fiyatlara 820, 821 satarken...) Ekran çözünürlüğüde HD+ yerine Full HD+ olmalıymış. Ne olursa olsun 1080p günümüz için standart bir ekran çözünürlüğü ve altını kabul edemiyorum.

Bunları yapıp aynı telefonu 1399, 1499 TL'den satabilirdi. İlk alanda ben olurdum. Çoğu kişininde alacağına eminim.
  • Sanal tuş yerine kapasitif tuş olsa iyiydi.
  • Snapdragon 435'li amiral gemisi :)
  • Bir kez daha görmüş olduk ki Vestel gibi düşünmekten kurtulamıyorlar.

Xiaomi'nin Android One programına dahil olmasıyla birlikte bu gibi markaların hiç şansı kalmadı.
  • Gayet seri diye bahsediyorsunuz; Ana Ekran Butonuna birkaç kez basınca ancak ana ekrana dönüş yapıyor telefon. Bu nasıl serilik?
  • Aklı olan general mobile'dan uzak dursun. 720p ekran ve snapdragon 435'e o para verilmez. Android one yalanı da cabası. GM 5 plus kullanıyorum, oreo için hâlâ bekliyoruz. Yerli ayağına insanları kandırıyorlar. Sebahattin isimli yönetici "şöyle android böyle güncelleme, en önce en güncel biziz" yalanlarını ayna karşısında söylesin. Artık millet yemiyor bunları
  • Parmak izi okuyucu kadar gereksiz bir şey yok. Bir de buna harcanan para yüzünden telefonun performansı, olması gerekenden daha az. GM5 Plus kullanıyorum 1.5 sene'de 2 kere şarz soketi arızalandı.
  • snapdragon 435 ve amiral gemisi ? daha birşey yazmayacagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: HIGHER

Parmak izi okuyucu kadar gereksiz bir şey yok. Bir de buna harcanan para yüzünden telefonun performansı, olması gerekenden daha az. GM5 Plus kullanıyorum 1.5 sene'de 2 kere şarz soketi arızalandı.

Parmak izi okuyucu kadar gerekli bir şey daha yok yazacaktınız sanırım. Zira parmak izi okuyucusu olmayan telefon alan ancak telefondan anlamayanlardır.

Parmağını dokunduğun ana ekran kilidinin açılması, banka uygulamalarının kilitlenmesi gibi işlevleri siz çiziktirerek yerine getirmeyi daha işlevsel görüyorsanız orası başka.
  • 5.7 inç ekran ve 720p hmm peki. snapdragon 435 ve 1000 tl aynen bro.

yerli malı ayağına türk milletine geçirelim demişler vestel gibi. zaten türklere en büyük hıyaneti de burdan vuranlar yapmıştır hep. şahsen aynı fiyata çin malı xiaomi alın gene de bu yerli malı ayağına üç kuruşluk telefonları muadilinden daha pahalı itelemeye çalışanlara prim vermeyin derim. yerli firmalar da böyle gelişecekse gelişmesin. biz yabancı markayı tercih ediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg02561 -- 11 Şubat 2018; 20:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Parmak izi okuyucu kadar gereksiz bir şey yok. Bir de buna harcanan para yüzünden telefonun performansı, olması gerekenden daha az. GM5 Plus kullanıyorum 1.5 sene'de 2 kere şarz soketi arızalandı.

Parmak izi okuyucu kadar gerekli bir şey daha yok yazacaktınız sanırım. Zira parmak izi okuyucusu olmayan telefon alan ancak telefondan anlamayanlardır.

Parmağını dokunduğun ana ekran kilidinin açılması, banka uygulamalarının kilitlenmesi gibi işlevleri siz çiziktirerek yerine getirmeyi daha işlevsel görüyorsanız orası başka.

Benim hoşuma gitmeyen nokta, bu teknolojiye parayı yatırıyorlar sonra telefonun başka bir yerinden kısıyorlar. Bence o kadar da önemli değil. Allah başka dert vermesin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Benim hoşuma gitmeyen nokta, bu teknolojiye parayı yatırıyorlar sonra telefonun başka bir yerinden kısıyorlar. Bence o kadar da önemli değil. Allah başka dert vermesin.

Hocam parmak izi okuyucu dediğimiz şey 5-10 dolar. O GM gibi dandirik firmaların çakallığı.

• bilek kullanıcısına yanıt
    bunu yazmak için gelmiştim geç kalmısım aslında çokta geç kalmadımamiral gemisi derken sayın haber editörünün dili sürçmüş telefonda yenilik yapamayınca GM bari kutuda amiral gemisi yapalım demişler şöyle adam akıllı tarafsız ön incelemeler beklıyoruz
  • Keşke kutuyu hiç açmasaydınız, zaman kaybı :)))
  • 720p ekran, snapdragon 435 vs. biri şunlara 2018de olduğumuzu hatırlatsın. 2018 model telefon 2013teki ilk discoveryden 1 tık belki iyi.

Eskiden casper pclerde hafızası yüksek ama gpsu düşük ekran kartları kullanıp gpudan anlamayanları hafızayla kandırırdı. Gmde bu yola başvurmuş. Operatörden 24 ay taksitle telefon alan kitle için ürettikleri belli. Onun dışında işi bilen adam sümüğünü atmaz bu telefona.
  • Biran iphone x zannettim. Mağaza vitrinlerinde milleti yanıltır bu telefon.

General Mobile GM8'in kutusunu açtık '18:9 ekran, Snapdragon 435'
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.