Şimdi Ara

Popüler Bitcoin borsası BTC Türk el değiştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son 24 saatte 18 milyon TL değerinin üstünde Bitcoin ve Ether ticareti gerçekleştirilen, Türkiye'nin ilk kripto para borsası olan BTC Türk; QNB Finansinvest’in CEO’su Özgür Güneri tarafından satın alındı. QNB Finansbank Hizmetler Grubu'nun yatırım iştiraki olan QNB Finansinvest'te 5 yıldır CEO'luk görevini yürüten Özgür Güneri, BTC Türk'ün yüzde 95'ini satın alırken ortak ve CEO olarak BTC Türk ekibine katıldı.

Deneyimlerini aktaracak 

BTC Türk, Özgür Güneri'nin ekibe katılmasıyla birlikte müşterilerine verdiği hizmeti daha kapsamlı ve kaliteli hale getirmeyi hedeflediklerini açıklarken Özgür Güneri de para ve sermaye piyasalarında edindiği 25 yılı aşkın tecrübesini BTC Türk'e aktarmayı hedeflediğini açıkladı. “Kurulduğu ilk günden beri müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen ve kısa sürede sektörün lideri haline gelen BTCTurk’ün bünyesine Ortak ve CEO olarak katılmaktan büyük heyecan ve memnuniyet duyuyorum.'' diyen Güneri, BTC Türk'ün yeni yapısıyla müşterilere; şeffaf, güvenli, istikrarlı ve üstün kalitede hizmet verme hedefine bir adım daha yaklaştıklarını kaydetti.

BTCTurk olarak sistem, altyapı, ekip, güvenlik gibi alanlara önemli yatırımlar yapacaklarının müjdesini veren Özgür Güneri ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamış olsalar da henüz dünya standartlarının ötesinde hizmet sunma hedefine ulaşamadıklarını belirtti. Bununla birlikte müşterilerin güvenine layık olma amacıyla çalışmalara hız vereceklerini ifade eden Güneri, BTC Türk'ün; standartların yükselmesi ve pazarın büyümesi için öncü rol oynamaya devam edeceğini vurguladı.

Kariyerine 1991 yılında Global Menkul Değerler’de analist olarak başlayan Güneri, 2000 yılından beri QNB Finansbank Grubu Bünyesinde farklı şirketlerde yöneticilik yapıyordu. Güneri son olarak 2013 yılında QNB Finansinvest şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO olarak görev yapmaya başlamıştı.

• Ya yorum kascam diye şu btc haberlerinin altında ne sallamalar,ne saçmalık yorumlar okuyoruz. Haber QNB almış diyor. Adam çalıp kaçmasın demiş yahu. QNB nasıl bir firma araştırda yaz be kardeşim. Kripto paralar spekülatiftir evet risklidir,bazıları balondur yada çoğu..Yatırmazsın işine bakarsın. Ben yatırdım geçen sene,kazandım, bende keyfime bakıyorum. Sizin gibi insanlar yüzünden gelişmiyor bu ülke. Adet çıkarma,icat çıkarma kafası. Sana ne yahu sanane ? Donanımhaber gibi koskoca teknoloji sitesi tabii ki haber yapacak blockchain teknolojisi ve trilyon dolara yaklaşmış hacimli kripto borsası hakkında. Cehaletini git az ötede yaşa be adam.
  • Bunlar siteyi kapatıp paralara çökmesinler şimdi!

• Yeter ya btc yukarı btc aşağı milletin gözünün önünde tutuyorsunuz. Hazır sanal para almak yerine üretimle uğraşıyor millet, olan kripto parayla işi olmayan adama oluyor.

• Ya yorum kascam diye şu btc haberlerinin altında ne sallamalar,ne saçmalık yorumlar okuyoruz. Haber QNB almış diyor. Adam çalıp kaçmasın demiş yahu. QNB nasıl bir firma araştırda yaz be kardeşim. Kripto paralar spekülatiftir evet risklidir,bazıları balondur yada çoğu..Yatırmazsın işine bakarsın. Ben yatırdım geçen sene,kazandım, bende keyfime bakıyorum. Sizin gibi insanlar yüzünden gelişmiyor bu ülke. Adet çıkarma,icat çıkarma kafası. Sana ne yahu sanane ? Donanımhaber gibi koskoca teknoloji sitesi tabii ki haber yapacak blockchain teknolojisi ve trilyon dolara yaklaşmış hacimli kripto borsası hakkında. Cehaletini git az ötede yaşa be adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahi_13 kullanıcısına yanıt
    "QNB Finansinvest’in CEO’su Özgür Güneri tarafından satın alındı. " birey tarafından satın alınmış diyor. banka tarafından satın alınmamış yani.

• Evet ama adamın kaygısıda oya, QNB finansinvestin Ceosunun borsayı satın alıp paraları indirip kaçması.

Ya boşversene dostum kimle neyi tartışıyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu ceo ne kadar para kazaniyormus ki bitcoin borsasini almis? Asil bitcoinden ziyade kisisel bilgiler cok kiymetli bakalim komisyon ucretleri degisecek mi??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Yahu ceo ne kadar para kazaniyormus ki bitcoin borsasini almis? Asil bitcoinden ziyade kisisel bilgiler cok kiymetli bakalim komisyon ucretleri degisecek mi??

400 btc günlük hacim var.
    binde3 alsa, 2 taraftanda alıyor 2,4btc yapar. *8000usd ile yaklasık 20000 dolar yapar.
    20000dolar*3,78= 75000tl...
    aynı hesabı ETH için yapınca da 20eth cıkıyor. oda 62000tl yapar.
    günlük 130bin tl komiyon almış adamlar.

dönen para çok büyük. böbrekleri satıp girmiştir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 9 Şubat 2018; 15:59:43 >
  • Bitcoin'in balon olup olmaması AL/SAT işlemlerinin yapıldığı borsaları balon patlayana kadar alakadar etmez bence.

Benim, Bitcoin ve diğer coin'ler ile ilgili tereddütlerim var. Satın alma gücü olduğuna ya da satın alınacak bir değerinin olduğuna inanamıyorum. Ama bugün bu değerler biçiliyorsa ALICI ve SATICIYI bir araya getiren bir borsanın sahibi olmak sadece karlı bir iş olarak mantıklı geliyor.

• Bitcoin bin dolara kadar düşecek diyorlardı. Bakalım göreceğiz.

• bu adam burayı satın aldığına göre bitcoin iyi çıkışlar yakalayacak anlamına da gelebilir bu durum.
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    sana bana çıkmayacak krediler ile alınır böyle şeyler, yani bu tarz adamlar cebinden 5 kuruş koymaz ama şöyle yönetilir böyle yapılır diye her türlü şekli yaparlar karşılarındakilere bunun bir diğer örneği de varlık yönetim şirketleridir, tamamen dış finansman ve vergi teşvikleriyle yürümelerine rağmen yöneticileri sürekli çıkar millet şurda hata yapıyor kobi bunu yanlış yapıyor sonra batıyor vs. diye ahkam keserler
  • CEO'ya bak, sağlam parası var demek ki. Kaça satın almış?

• Hayırlısı olsun

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Suriye savaşı sürdüğünce düşmez sanmam petrol ve silah paraları bu şekilde taşınıyor aklanıyor takipsiz mis...

• quote:

Orijinalden alıntı: gxhero

Suriye savaşı sürdüğünce düşmez sanmam petrol ve silah paraları bu şekilde taşınıyor aklanıyor takipsiz mis...

Bin dolara düşsün de tekrar alırım belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.