Şimdi Ara

Deadpool 2'nin ilk fragmanı yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    X-Men çizgi romanlarının en sevilen karakterlerinden Deadpool, yeni filmi ile beyaz perdeye geri dönmeye hazırlanıyor. Bu yaz vizyona girecek Deadpool 2 için tanıtım çalışmalarına başlayan 20th Century Fox, geçtiğimiz günlerde yayınladığı kısa tanıtım videosunun ardından dün de filmin ilk fragmanını yayınladı.

Deadpool'un Bob Ross'u canlandırdığı tanıtım videosu gibi yayınlanan bu ilk fragmanda da sevilen karakter sık sık dördüncü duvarı yıkarak doğrudan izleyiciler ile konuşuyor. Deadpool bunu yaparken Toy Story, Justice League ve Avengers: Infinity War gibi filmlere gönderme yapmayı da ihmal etmiyor.

Ayrıca Bkz.Game of Thrones'un yaratıcılarından yeni Star Wars üçlemesi
    Bu ilk fragmanın odağındaki asıl isim ise Cable. Josh Brolin tarafından canlandırılacak Cable, X-Men çizgi romanlarının en önemli karakterlerinden biri. Daha bebekken geleceğe gönderilen ve orada bir savaşçı olarak büyüdükten sonra geri dönen Cable'ın Deadpool 2'den sonra çekilecek X-Force filminde de yer alması bekleniyor.

Yönetmenliğini David Leitch (John Wick, Atomic Blonde)'in üstlendiği filmin başrollerinde Ryan Reynolds ve Josh Brolin'e Zazie Beetz (Domino), Morena Baccarin, T.J. Miller, Jack Kesy, Julian Dennison ve Brianna Hildebrand eşlik ediyor. Deadpool 2, ülkemizde 1 Haziran'da vizyona girecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Deadpool 2'den yeni görüntüler

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikomer -- 8 Şubat 2018; 19:28:46 >
  • Ben "cable" yi tutuyorum.

• İlki daha iyidi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Martta gelecek sanıyordum. Mayısa daha çok var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

İlki daha iyidi

sanki izledin'de 2.yi yorum yapıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

İlki daha iyidi

sanki izledin'de 2.yi yorum yapıyon

Her zaman ilk daha iyi olur ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oldboy un amerikan versiyonunda oynayan abi değil mi bu cable? birde çizgi roman da dominoya hastaydım kızı zenci yaptılar çükücem ya ne kadar güzel karakter varsa içine ediyorlar!!!

• Filimi çok abartıyolar yapacaksan adam akıllı güzel bir fragman yapın fragman b*k gibi zaten deadpool serisine ilgi göstermiyorum. sebebi acaip derecede abartılıyor.

• Dünyanın en overrated filmi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.