Şimdi Ara

Samsung Galaxy A8 2018 elimizde: 2900TL'ye neler sunuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un özellikle yüksek fiyatıyla çokça konuşulan yeni nesil Galaxy A8 2018 akıllı telefon elimize ulaştı. Bu videoda kutusundan çıkarıyor, detaylarına bakıyor, kameralarını test ederken kullandığı yeni işlemcinin detaylarından ve ilk izlenim seviyesinde bizde oluşturduğu olumlu / olumsuz yansımalardan bahsediyoruz. 

• Samsun'un kıçı kalktı Türkçesi, 2900-3300 tl aralığına A serisi sıkıştırmak ilginç fikirmiş.Bu iki A serisi ülkemizde 1000 tane satarsa dua etsin.Geçen senenin amiral gemileri SD821 işlemcisiyle bunlardan 4 kat güçlü hem 800-1200 tl daha ucuz.SD 835 işlemcili bunlardan ucuz model de mevcut.Ben görüyorum sen görüyorsun Samsung Türkiye görmüyormu o da görüyor ipnelik paraylamı muhabbeti olmuş bu.
  • Beklenen bir telefon usta ellerde.

• Orta sınıf cihazlar 3 bin lira oldu ağlasak mı gülsek mi bilemedim

• Bu telefonu almayı düşünenlere tavsiye olarak derim ki; hiç düşünmeden note 5 alabilirsiniz bunun yerine..

• Buna fm radyo koyup s serisine, note serisine koymayan samsunga lanet olsun.

• İşlemcinin Gpu tarafı zayıf. 4 cortex a55 ve 4 cortex a73, 10 çekirdekli GPU, ois olsaydı telefon adam olurdu. Bu haliyle satamaz çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note7 2200 lt hal böyle iken bi düşünmek gerekir ama yaz aylarına doğru fiyat düşer

• A serisi pişmanlıktır. A5 2016 sahibiyim, android N ve sonrası her güncelleme ile daha da kötüye gitti. Daha 2-3 gün önce gelen güncellemeyi, "belki %15 şarjdan aşağıya hızlıca inmesini düzeltmişlerdir" umuduyla yükledim. Evet düzeltmişler(!), şimdi %15 şarjım kaldığında direk telefon kapanıyor. Tek sorun bu da değil, hangi uygulamayı açarsan aç, ne yaparsan yap, telefon yerlerde sürünüyor. Rehberi açmak bile bir olay. Benim artık şahsen Samsung ile işim olmaz, telefon olarak evime giremez.

• Tasarımı kötü ya o ekrana bakınca midem bulandı. Keşke sanal tuş yerine kapasitif tuş kullansalarmiş.

• Buna verilecek paraya yazık.

• xz1 vatanda bile 2600 sd 835 li bi de şu paçavraya bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: almamater

A serisi pişmanlıktır. A5 2016 sahibiyim, android N ve sonrası her güncelleme ile daha da kötüye gitti. Daha 2-3 gün önce gelen güncellemeyi, "belki %15 şarjdan aşağıya hızlıca inmesini düzeltmişlerdir" umuduyla yükledim. Evet düzeltmişler(!), şimdi %15 şarjım kaldığında direk telefon kapanıyor. Tek sorun bu da değil, hangi uygulamayı açarsan aç, ne yaparsan yap, telefon yerlerde sürünüyor. Rehberi açmak bile bir olay. Benim artık şahsen Samsung ile işim olmaz, telefon olarak evime giremez.

sorun güncellemede değil a serisi çok güçsüz bir işlemci ve gpu ile geliyor bunu bilerek almalıydınız rakip sony ise p20 gibi kaslı bi işlemciyle geliyor ama çok batarya harcıyor.
  • Kamera cok iyi gozukuyor ama fiyatininda yuksek oldugunu dusunursek keske cift kamerayla gelseymis.

• One plus 5t 2600 tl fiyatıyla

8 gb ram
    128 gb hafıza
    Snap 835 ile kesinlikle rakipsiz.

Gidip Samsung a bu kadar para vermeyin.

https://www.hepsiburada.com/oneplus-5t-128-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000009KS1W?magaza=Uygun%20%C4%B0leti%C5%9Fim&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=EAIaIQobChMI-IfVz8aV2QIVabvtCh2RXgxPEAQYASABEgLCjfD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 8 Şubat 2018; 8:13:9 >

• bu samsung neyine guveniyorda 3000 liraya bu teli satmaya calisiyor anlamak mumkun degil, bu telefonu alanıda anlamak mumkun degilde ya neyse.
  • 2900 lira mı
  • Erdi merhaba, ozellikleri anlatirken xx burada yy surada diye anlatiyorsun ama ekranda farkli bir goruntu oluyor. Editor ve anlatici olarak ozellikle mobil cihazda en begendigim kisisin. Video sanirim aceleye geldi, yada bir aksilik yasandi. Ses ve goruntu es zamanli incelemelerin daha sicak ve basarili buluyorum. Umarim yorumumu dikkate alirsin :) Yinede inceleme icin tesekkurler. Baska bir videodan da gorusmek uzere.

• Samsungu ayakta tutan note ve S serisidir. Diğerleri çöptür

• O parayı verip bu telefonu alacak olanda akıl yoktur.

• S7 edge, Note 5 varken bu fiyata A8/A8+ alan kişiye madalya vermeleri lazım :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zolzauza -- 8 Şubat 2018; 14:01:14 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.