Şimdi Ara

iPhone X için 3600 mAh pilli kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun fuar koşturmaları ve geziler için satın aldığım 3600mAh bataryalı kılıfı kutusundan çıkartıyor ve ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Kılıf özellikle minimalist yapısı ile oldukça etkileyici ve data portunu kapatmıyor oluşu da benzerlerinden ayrılmasını sağlıyor. 

• xiaomi mi 6 kullanıyorum miui 9 android 8 var ve 3 günde bir şarja takıyorum.

ortalama 2 gün bekleme süresi
    ortalama 7-9 saat ekran kullanım süresi(parlaklık %50-%100 arasında) 3-4 saat oyun 3-4 saat instagram internet gezinme face youtube sahibinden gibi gibi
    ortalama 2 saat telefon görüşmesi).

İphone X çıkmış hala günü çıkaramıyor.He adamların yaptığı planlı ürün eskitmeden bahsetmiyorum bile ama XİAOMİ mi2 ye bile güncelleme verdi.düşününki 6 senelik cihaz ve taş gibi çalışıyor.inanılmaz bir şey.

diyeceğim o ki iphone samsung gibi markalara paranızı kaptırmayın.aynı işlemci aynı grafik birimi aynı ram ve depolama xiaomi mi 6 da da mevcut.sadece kamera farkı olabilir onu da youtube'daki karşılaştırmalardan bakıp kıyaslayabilirsiniz.
  • Kılıf takılıyken kablosuz şarj çalışıyor mu Mesut Bey?

• Sizin de çerçevelerde soyulma başladı mı acaba?
  • Bence bataryalı kılıfların hepsi gibi bu da telefonun kibar/ince tasarımını alıp götürmüş. Çantanın içinde, montun cebinde bir powerbank tercih ederdim. 6000 liralık cihaza yapmayın be, bırakın cihaz tüm çıplaklığıyla göstersin kendini :)

• İphone XXL ınızı güle güle kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye kılıf takıp cihazı tüm gün hantallaştırayımki alırım 10bin mah ihtiyacım olduğunda takarım bataryalı kılıflar saçmalık bence powerbank diye bi olay varken bilemiyorum 🤔

• Yanınızda Şarj için Ekstra Bir Cihaz (Powerbank) taşımak istemiyorsunuz, fakat bu şekilde Telefonun Görüntüsünü Bozan, Cihazı oldukça Kalınlaştıran ve yine Cihazı fazlasıyla Ağırlaştıran bir Kılıf ile telefonu kullanmayı düşünüyorsunuz...

Sizce de bu durumda bir anormallik yok mu?

• gh337

• çerçeve, tasarım derken alinan kılıfla takoza donusturmek ilgincmis telefonu.
  • Sorun şu ki ben kılıf sevmiyorum.

• iPhone alanlarin tamamina yakini telefon elimde iken markasi modeli gorunsum, masaya biraktigimda havam olsun diye dusunuyor. Diger is gereksinimleri haric prestij icin de kullaniyorlar. Hicbirinin telefonu 3 cm kalinliginda tuglaya donusturmek isteyecegini sanmam.

Telefonu sarj ederken cevirim sirasinda olusacak kayiplar nedeni ile 2500 mA gibi bir guc verecek. 3600'un tamamini kullanamazsiniz.Videoda Mesut Bey'in bir marka belirttigini gormedim. 6.000 TL'lik cihazda boyle merdiven alti urun kullanmak riskli olabilir. Telefonun giris portunu yakip elinizde patlamasi an meselesi. Bu tur kilif alacaksaniz powerbanklari ile de bilinen Anker vb. gibi urunleri kullanin derim. En azindan icinde LG ya da Panasonic gibi kaliteli batarya oldugunu bilirsiniz. Sonra cebinizde patlayip kuşunuzu kizartan pil canavari olmasin alet. Ne oldu, kuş öldü. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 6 Şubat 2018; 23:20:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

İphone XXL ınızı güle güle kullanın.

En güzel yorum... :)
  • Şu telefonların artık 2 versiyonunun çıkması lazım.

İphone X 3000 batarya
    İphone X 5000 batarya

isteyen istediğini alsın yoksa bu batarya sorunu çözülmeyecek.
  • kıllı pilif.

• 1 mm incelik için sayfalar dolusu tartışma çıkıyor bu forumda. sonrada telefonun 2 katı kalınlığında bu pili alınca telefon oluyor toraman. ne anlamı varki

• Aliexpress de,iphone vbleri için, Baseus marka daha estetik,powerbank kılıflar var.

Bazıları diyebilir,Alieexpress deki bu tür powerbank lar,iddia edildiği,Mah değerlerini vermiyor diyebilir.
    Haklılar da ancak,ne aldığınız,alacağınızı yeri bildikten sonra çok kaliteli ,iyi denebilecek ürünler var.

Video da tanıtılan bu powerbank kılıf ise,bana göre hem çok kaba,estetik değil.Hem de şimdiye kadar 0 dan 100 e full şarj eden bu tür powerbank kılıf görmedim.3600mah değerli bir kılıf yada harici powerbank ile de,telefonu,0 dan%60-70 e şarj edebiliyorsanız,ne alâ.

O yüzden,bu tür şeyleri Aliexpress yerine daha fazla verip,amazon dan da alsanız,beklentinizi yüksek tutmayın derim.
    Bu tür kılıflar,ertesi gün için şarj etmeyi,unuttuğunuz % 25-30 da olan bataryayı doldurup,günü kurtarmanıza yardımcı olur sadece.

Ha özellikle Mesut Bey in ,tanıttığı kaba olan ,ne idiğü belirsiz bu kılıfı da,telefona takıp çirkinleştirmek dense,makul boyutlar da ,harici bir powerbank ı,elimin altında bulundurmak daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 7 Şubat 2018; 10:19:0 >

• xiaomi mi 6 kullanıyorum miui 9 android 8 var ve 3 günde bir şarja takıyorum.

ortalama 7-9 saat ekran kullanım süresi(parlaklık %50-%100 arasında) 3-4 saat oyun 3-4 saat instagram internet gezinme face youtube sahibinden gibi gibi

İphone X çıkmış hala günü çıkaramıyor.He adamların yaptığı planlı ürün eskitmeden bahsetmiyorum bile ama XİAOMİ mi2 ye bile güncelleme verdi.düşününki 6 senelik cihaz ve taş gibi çalışıyor.inanılmaz bir şey.

diyeceğim o ki iphone samsung gibi markalara paranızı kaptırmayın.aynı işlemci aynı grafik birimi aynı ram ve depolama xiaomi mi 6 da da mevcut.sadece kamera farkı olabilir onu da youtube'daki karşılaştırmalardan bakıp kıyaslayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

xiaomi mi 6 kullanıyorum miui 9 android 8 var ve 3 günde bir şarja takıyorum.

Hocam gözler nasıl sende :) 4 saat internet, 4 saat oyun, 2 saat konuşma derken neredeyse uyanık kaldığın her dakika elde telefon var gibi oluyor. O kadar bağlanmayın şuna. Bir de şu var 4 saat oyun oynamada kusura bakma ama o pil isterse 5 bin mah olsun %70 i uçar.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

xiaomi mi 6 kullanıyorum miui 9 android 8 var ve 3 günde bir şarja takıyorum.

Hocam gözler nasıl sende :) 4 saat internet, 4 saat oyun, 2 saat konuşma derken neredeyse uyanık kaldığın her dakika elde telefon var gibi oluyor. O kadar bağlanmayın şuna. Bir de şu var 4 saat oyun oynamada kusura bakma ama o pil isterse 5 bin mah olsun %70 i uçar.

her gün oturup 4 saat oyun oynamıyorum.oynadığım günler oluyor.gözler çok şükür iyi 0.25-0.50 :) Eğer inanmıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.hem bende hem eşimde mi 6 var.onda global stock rom bende ise epic romun son versiyonu yüklü.ikisini de ayrı ayrı test ediyorum.ama inanmıyorsanız resimli paylaşım yaparım özellikle sizin için pilim bittiğinde

• apple para yağdırıyor tüm dünyada reklama satmıyor X satsa rekor kırdı haberleri her yerde olurdu pil olayından sonra sattım daha da apple almam kafasına gore takılan ve kullanıcısını sadece sağılacak inek olarak gören bir firma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.