Şimdi Ara

Bazı iPhone X kullanıcıları gelen aramaları yanıtlamada sorun yaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple destek topluluklarında yeni bir tartışmanın fitili ateşlendi. Bazı kullanıcılar, iPhone X'un ekranında gelen aramalar esnasında yaklaşık olarak 10 saniyelik gecikmeler yaşandığını belirtiyor. Çağrı esnasında telefonun zili ve titreşimi düzgün bir şekilde çalışıyor ancak aramaya cevap verilmesini sağlayan ekranın gecikmeli bir şekilde yandığı söyleniyor. Bu da kullanıcıların çağrılara oldukça geç yanıt vermesine neden oluyor. 

Şimdilik küçük bir kullanıcı grubunun dile getirdiği bu sorunun neyden kaynaklandığı bilinmiyor. Şikayetlerin Aralık ayı itibariyle dile getirilmeye başlandığı ve geçtiğimiz haftalarda yayınlanan iOS 11.2.5 güncellemesiyle de bu sorunun herhangi bir çözüme kavuşturulmadığı belirtiliyor. Benzer sorunu yaşayan birkaç kullanıcı, cihazlarını fabrika ayarlarına döndürdüğünde sorunun çözüldüğünü söylüyor.

Benzer şikayetler Reddit forumlarına da düşmüş durumda. Apple sorunla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunmadı lakin şirketin sorundan etkilenen müşterilerden veriler topladığı ve sorunun kaynağını araştırdığı belirtiliyor. iPhone X'da yaşanan bu sorunun yazılımsal olduğu ve yayınlanacak bir yazılım güncellemesiyle giderileceği düşünülüyor. 

• Bu sadece Iphone X'lere özgü bir şey değil, zaman zaman benim Iphone 8'de de oluyor. Can sıkıcı bir durum.

• Çok eskiden beri olan bir sorun ben 7 plustada bunu yasıyordum bazen.

• ben de yok öyle bir sorun , Apple çözüm bulmamış mı daha sorun yaşayanlar için ?
  • iphone x bendekide yapıyor.

telefon çalıyor ama çalma ekranına düşmüyor ses var cevapla butonu gelmiyor
  • anca mı görmüşler

• yanlış arıyorlardır

• Ekran geç gelmiyor, aksine ses erken çalıyor arkadaşlar. Karşı taraftaki kişi daha rehberde gezinirken Iphone X hemen karşı tarafın sizi arayacağını anlıyor ve ötmeye titremeye başlıyor. Sonra arayınca da ekran geliyor. Yapay zeka biyonik işlemci falan var boru mu? Adamlar yapıyor

• Vardır apple nin bir bildiği.

• Sorun yaşamak istiyorum :D

• Cevaplamayı bilmiyorsunuz.

• Apple'ın ilk çıkardığı cihazları alınmaz, 1 yıl sonraki modelini almak daha mantıklı. İphone x modelinde bir sürü sorun var, seneye bunların çoğu düzeltilmiş olacak be bu telefon çöp olacak görürsünüz.

• İlk birkaç gün sorun olmadı ama daha sonra benimde dikkatimi çekmişti. Yeni güncellemeyi kurmamıştım, kurunca düzeldi şuanlık bir sorun yok.
  • Telefon x olduğu için bilinmeyen özellikleride çok fazla.yavas yavaş hepsi keşfedildilecek.

• E bu benim Samsung galaxy s5 te de oluyor. Telefon çalıyor ekrana düşmüyor 4-5 saniye sonra düşüyor. Çok sinir bozucu.

• Sorun değildir o yanlışınız var.

Ya iphone değildir o, ya da kullanıcı kullanıcı değildir.

• Apple, iPhone'da da iPad'de de eskisi gibi tek model çıkarmalı. Model sayısı arttıkça sorunlar da artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 5 Şubat 2018; 15:35:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karşıdaki yanlış arıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mutlaka bir hata çıkar ama ben gayet memnunum böyle bir sorun yaşamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.