Şimdi Ara

Far Cry 3: Classic Edition PS4 ve Xbox One için Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Ubisoft Far Cry 3: Classic Edition'ı PlayStation 4 ve Xbox One için duyurdu.

Far Cry 3: Classic Edition Far Cry 5'in Season Pass'ini alan kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Net çıkış tarihi ve standalone versiyonu için fiyat bilgisi paylaşılmadı, bu yaz PlayStation 4 ve Xbox One'a gelecek. Ayrıca Far Cry 5 Gold Edition ya da Season Pass satın alan PC kullanıcılarına da Far Cry 3 ücretsiz olarak sunulacak.

Açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu Far Cry 3, Kasım 2012'de çıkış yapmıştı ve şu anda PlayStation 3, Xbox 360, PC ve geriye uyumluluk sayesinde Xbox One üzerinde ulaşılabilir durumda.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• classic edition,remastered,definite edition ,remake, bilmem ne zart zurt

yeter be kardeşim
  • Season Pass çöp olsa gerek.

IW'nin yanında Modern Warfare Remastered vermeye benziyor.
  • far cry 4 oynayın aynısı zaten.
  • 3, Blood Dragon, 4, Primal zaten kopyala yapıştır. Haritalarla bile az oynayıp aaaa yaptık oluyor. Her birinde zırhlı birlik var ve bu birliğe gizli saldırı yapmak için skill açmak gerek
    Şayet 5. oyunda da aynı mantığı kullanıp gram geliştirmezlerse + farcry 3-4 vs nin haritayı kopyalarlarsa üşengeçliğin nirvanasına çıkacaklar
    Ha bu arada o giriş videosundaki Vaas abimiz oyunda down yemişti
    Olaylaar olaylar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 2 Şubat 2018; 19:24:6 >

• Tam da içimden geçiriyordum. Güzel oldu, sevindim.
  • İşte bu çok güzel oldu, serinin en sevdiğim oyunu bir daha keyifle oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Classic edition derken? Grafikler elden geçirilmişse alınıp bir daha oynanır.

• Bunu yapacaklarına serinin ilk oyununu getirsinler. Şöyle yeni nesil grafiklerle jack carver abimizi yönetelim.
  • gelmiş geçmiş en iyi far cry oyunu bence
  • Far Cry serisinin en sevdiğim oyunu çok mutlu oldum bu haberi görünce. Zamanında PC’de 2 defa bitirmiştim,yeri ben de ayrıdır. Daha yeni Far Cry Primal’ı bitirdim konsolda. Oynarken aklıma gelmişti ve bu Far Cry 3 yeni nesil konsollara neden çıkarılmadı diye düşünüyordum kendi kendime,tekrar oynamak isterim doğrusu özlemişim

• classic edition dediğine göre sanırım hiç cila yok direk öylece pc kalite ayarinda port edilmiş yeni nesle

• Ps3 versiyonunu geçtiğimiz yaz oynadım ve inanabiliyor musunuz hala online oynanıyor ve servarlarda oyuncu bulmak için beklemiyorsunuz bile.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Far Cry 4'te, Primal'da "Aynı oyunu tekrar tekrar satıyorlar ya." diyorduk, onlar yetmemiş şimdi gerçek anlamda aynı oyunu tekrar satacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiyopBey -- 3 Şubat 2018; 3:0:55 >
  • Ubsoft her oyununu her nesilde atıyor, ps4 için çıkanlarıda ps5 de satacak bekleyin görün.
  • eski oyunlardan bile bu şekilde para kazanılmaya devam ediliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.