Şimdi Ara

Instagram hikâyelerine yeni özellik eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz günlerde GIF özelliği eklenen Instagram hikâyelerine bu defa Yazı (Type) özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde hikâyelerde font ve arkaplanı özelleştirilmiş metin paylaşımları yapılabiliyor.

Farklı temalarda 4 farklı yazı teması bulunuyor. Bu temalara Modern, Neon, Daktilo ve Güçlü isimleri verilmiş. Her temanın kendine özgü renk seçenekleri bulunuyor. Yarı şeffaf bir görünümde arkaplana kamera görünümü yansıtabilmek de mümkün.

Yazı özelliği, Facebook’taki renkli gönderi paylaşımı özelliğinin geliştirilmiş bir versiyonu gibi duruyor. Yazı özelliğinin bir eksi yönü olarak tema seçtikten düzenleme ekranında bu tema değiştirilemiyor. Bir önceki ekrana dönüp hikâyeyi baştan tasarlamak gerekiyor. Bu durumda da yazılan metin silinmiş oluyor. Etiket, konum, tema vs. ekleme ekranına gelindiğinde dahi temanın değiştirilebilmesi iyi olurdu.

Instagram hikâyelerine Yazı özelliği için Android ve iOS platformlarında 30 versiyon numaralı Instagram güncellemesinin kurulu olması gerekiyor.

• Sayın editör ikinci resimde verdiğiniz mesaj subliminal bir içerikmiş gibi hissettirdi. DH yönetiminin verdiği maaş çok az olduğu anlamı çıkarıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Sayın editör ikinci resimde verdiğiniz mesaj subliminal bir içerikmiş gibi hissettirdi. DH yönetiminin verdiği maaş çok az olduğu anlamı çıkarıyorum ben.

Ahahaha öyle bi sıkıntı yok çok şükür Dün Barış Manço'nun vefat yıl dönümüydü. Rahmetlinin o sözü aklıma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Sayın editör ikinci resimde verdiğiniz mesaj subliminal bir içerikmiş gibi hissettirdi. DH yönetiminin verdiği maaş çok az olduğu anlamı çıkarıyorum ben.

Ahahaha öyle bi sıkıntı yok çok şükür Dün Barış Manço'nun vefat yıl dönümüydü. Rahmetlinin o sözü aklıma geldi

Allah iyiliğinizi versin bende sübliminal mesaj var sandım

Bu arada Allah mekanını cennet eylesin güzel Barış abimizin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.