Şimdi Ara

iPhone SE 2 bu yıl gelmeyebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın ağırlıklı olarak 4 inçlik iPhone dönemini özleyenlere yönelik olarak geliştirdiği beğenilen iPhone SE modelinin bu yıl ikinci nesle terfi etmesi bekleniyordu. Ne var ki uzmanlar aynı görüşte değil.

Gerek görülmedi

Apple’a yakınlığı ile bilinen Ming-Chi Kuo, bu yıl iPhone X 2018, iPhone X Plus ve 6.1 inçlik iPhone modellerine daha fazla ağırlık verileceğini ve bu yüzden de iPhone SE 2 için kaynak ayrılmayacağını iddia ediyor.

Ayrıca Bkz.Vivo Xplay 7 modeli 10GB RAM ile gelebilir

Gerek TrueDepth kamera sisteminin daha iyi hale getirilmesi için yapılan çalışmalar gerek 6.5 inçlik yeni iPhone X Plus modeli için OLED ekran tedariği arayışları Apple’ı yoğun bir dönemin içerisine sokmuş durumda. Bu bakımdan iPhone SE 2 için bir hareketlilik bulunmuyor.

Aslında Apple’ın her yıl 3 telefon döngüsüne girdiğini söyleyebiliriz. 2016 yılında iPhone 7 serisi ile iPhone SE piyasaya çıkmıştı. 2017 yılında ise iPhone 8 ve iPhone X modelini gördük.

Bu yıl daha yüksek kar marjı bırakan yeni nesil iPhone X serisi ve kırpılmış 6.1 inçlik çentikli iPhone modeli karşımıza çıkacak. Yani yine 3 model. Bu bakımdan 4 inçlik ekranı ile ilgi görse de Apple’ın bu yıl iPhone SE modeli ile ilgilenmeyeceği anlaşılıyor. 

• IOS 12 yenilik ertelemeleri, İphone X satış durdurma haberleri şimdide bu... Her ne kadar iddia olsa da bazı şeyler yolunda olmadığını gösteriyor.

• Emin olun kur 1.5 lira olsaydı en çok iphone x burada satılırdı emin olun.

• valla bende 2 xiaomi cihaz var. bir tane iphone alacagima 2 tane telefon aldim. hatta iphone parasi bile etmiyor 2 cihazin toplam fiyati. almayin aldirmayin su aletleri. hava atmak cok onemliyse maketini alin yaklasik 30tl ye var telefoncularda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone fp telefon se serisi idi

Apple telefon fiyatlarında paiklojik sınırı 700 dolardan 1000 dolara çekmek istiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4" telefonun devri bitti artık.

• zaten bu özellikler ile gelirse çok gereksiz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyen kim ki planli eskitilecek cihaz sonucta

• Herşey bir yere kadardı. Çok söylediler yapma böyle, su telefonlara adam gibi donanım ver, yenilik cıkar diye ama şeyine takan olmadı.Şimdi o yetmezmiş gibi çok övdüğümüz yazılımında buglar başladı. Ya değişime ve gelişime ayak uydursun yada Nokia gibi güzel bir hiakye olsun. (iphone 6s kullanıcısı)

• Ben bekliyordum. Tam sıfır olmasa da çerçeveleri biraz inceltip kulaklık girişi ile piyasaya sürse SE'yi aldığım gibi bunu da alırdım. Malesef üzüldüm şuan. Alacağım tek iphone küçük iphonedur.

• zaten ben çok tuttuğunuda düşünmüyorum artık çıkartmayada bilirler bu seriyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.