Şimdi Ara

Bir Sonraki Battlefield Ekim 2018'de Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Electronic Arts finansal sonuçlarını paylaştığı raporda bir sonraki Battlefield oyununun Ekim 2018 çıkış yapacağını doğruladı. 

Bir sonraki Battlefield oyunu hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Ayrıca Electronic Arts Battlefield 1'in 25 milyon oyuncuya ulaştığı duyurdu. Battlefield 1'in dördüncü ve aynı zamanda son genişleme paketi Apocalypse şubat ayında çıkış yapacak.

• 2.dünya savaşı konseptiyle çıkar kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende battlefield 5 gelicek.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bana yeni oyun için biraz erken bir tarih gibi geldi ama çıkarsınlar hangi konseptle gelecek bakalım bekleyelim

• Şu oyun bana göre GTA v dan çok daha iyi ve emek verilmiş bir oyun. 25 değil 60 satması gerekir. Bir sonraki oyun WW2 diye duymuştum umarım öyle olur hazır zemin hazırken başlasınlar :)
  • Bf1 fena bir oyun değildi ama bizim gibi bf di enaz 5000saatin üstünde oynayan oyunculari eksik coop araç deneyimi ve silah eksikligiyle hayal kırıklığı na uğrattı yeni bf bf4 gibi gelecek bu 2 eksikliği kapatacaktır umarım. Çıkış tarihi güzel gelsin bakalim
  • BC3 isterük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

BC3 isterük.

bi bf3 remaster falan gelse fena satar aslında, keşke gelse.
  • İnşallah BF4 yada BC2 tadında çıkar.
  • Bad company 3 gelse güzel olur

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Senden başka kimse almaz emin ol.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle ortadoğuda geçse güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Şu oyun bana göre GTA v dan çok daha iyi ve emek verilmiş bir oyun. 25 değil 60 satması gerekir. Bir sonraki oyun WW2 diye duymuştum umarım öyle olur hazır zemin hazırken başlasınlar :)

Karşılaştırmaya bak

• Acele etmeseniz? Sindirseniz ve herkesin dilindeki 'Ulan çok iyi de birinci dünya savaşı işte. Keşke iki olsa' sözlerine oranla bir şeyler yapsanız? Abartı 'Murica olmadan? Şöyle pasifiği ile, avrupası ile farklı askerler gözünden 1939'dan 1944-45'e uzun soluklu bi hikaye modu? Çok mu şey istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santa_Monica

2.dünya savaşı konseptiyle çıkar kesin.

bf 4 ün üstüden bir hayli süre geçti.ve bf 1 de her anlamda büyük fark var.2 .dünya savaşı konseptiyle yeni bir bf 5 oyunu iyi olacaktır.Bunun bir alternatifi ise günümüzü konu alabilir ama bu biraz karışık duruyor bu yüzden ilk seçenek en iyisi.
  • 2019 olmalıydı bence 2018 çok erken
  • BC3 2019 'da, 2018 'de ise WW2 temalı Battlefield oyunu çıkacak diye okumuştum.
  • WW2'yi işleyecekse nasıl yapacaklar merak ediyorum çünkü sözde WW1 ama çoğu silah ve teknoloji WW2 zamanında kullanılan ekipmanlar ve silahlardı. BF1'i çok beğenmiştim ama çıkmadan önce yayınlanan videolarda single kısmı iyi olacak gibi göstermişlerdi ama inanılmaz kötüydü. En azından bu sefer alırken sadece online'a para verdiğimi bilerek almış olurum.
  • BF4 hala güzel. O ayarda bir şey olsa alınır. BF1 olmadı bana göre, ki Titanfall 2 ile aynı zamanda çıkarılması Titanfall için ayıp oldu. BF1 aklımda seri içinde kötü bir oyun olarak kalacak. Sonuç olarak Ne Infinite Warfare iyiydi ne de Battlefield 1

• Ben Battlefiled 5 bekliyorum ama WW2 olur gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.