Şimdi Ara

tavsiye ettiğiniz ve sorunlu servisler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tavsiye ettiğiniz ve problem yaşadıgınız servıslerı dıger arkadaslarla paylasalımm

• ANKARA DA OTONAM ÇOK İYİ BİR SERVİS AMA ARACI PARKEDEMİYECEK KADAR DAR SOKAKLARDA ÇOK KÖTÜ BİR YER.....YER OLARAK ŞEHİRİN TAM GÖBEĞİNDE KALMIŞ BİRYER.......ESKİHİSARDA PLAZA OLARAK HİZMET VERİYOR ...ŞEHİRİN İÇİNE YAKLAŞIK 15 KM UZAKTA....AMA ORANINDA DAVRANIŞ VE HİZMET STİLİNİ BEĞENMEDİM......
  • bugune kadar vw nin hic bir servisinden memnun olmadim.
    sadece ve degil daha once kullanmis oldugum renault araclari ve opel araclarinin servislerinden de memnun kalmadim.
    yaklasik 6 senedir vw kullaniyorum arac bir kac problem cikardi.
    eger servise guleryuzlu olsaydim kesinlikle garanti ya da kasko ile sorunumu cozmeyecekti.
    size tavsiye servise sakin guler yuzlu olmayin hep yaptiklari seyi sorgulayin sikayetlerinizi dile getirin.
    yoksa isin icinden cikilmaz bir hal geliyor.
    3-4 defa pahali sayilabilecek arizalari garanti ve kaskodan hallettirdim ama yapamayabilirdim de.
    Antalya Basaran otomotiv ve Isparta Zeki otomotivden memnun degilim.
    Denizli Bati otomotiv e bir kez gittim.orasi da bu servislerden farkli degil.
    her serviste dikkatimi ceken en onemli nokta kaliteli ustalarin olmamasi ve cikan sorunu cozememesi.

selametle...
  • arkadaslar ben de ılk baslarda vw acarlara gıdıordum ama o kadar layakıt calısıorlardı kı ınsanı cıldırtacak sewıyede...ayrıca acarlarda ısınızı halletmenız ıcın bagırıp caırmanız lazım benden soylemesii...bende rekor otomotıvı onerırım arkadaslar sıze
  • Denizli'de Vw Batı Yetkili servisi hakkında başka fikri olan var mı, aracımın 90.000 km ağır bakımını yaptıracağım triger kayışı vs.., yetkili servis olması şart da değil tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum.
  • erzıncandakı servıs adını hatırlamıyorum ama sanayıye gıtsem daha ıyı anlarlardı
  • Balıkesir Yağcı, hem satış hem de servis konusunda çevremdekiler tarafından hep övgüyle bahsediliyor.
  • gallardo366 G kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlayalım, Denizli'de triger işçiliği iyi olan özel servis tavsiye edecek var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.