Şimdi Ara

Playstation 4 kırıldı! iPhone X'u ısırarak patlattı | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
3.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tüm maaşını bir yere koyarsan Avrupa'da asgari ücretli bir kişi 1,5 ayda bir bilgisayar alıyor. Aynı pc'yi Türkiye asgari ücretli. 7 ayda alıyor. Avrupa da iki kişilik bir aile kira ve masrafları yaklaşık 800€ kadar bir para tutuyor. 3-4 aylık bir para ile rahatlıkla güzel bir sistem toplayabiliyor. Ama Asgari ücretli bir kişi 2 yılda anca bu parayı ödeyebilir. Şimdi Avrupalılar mı bilgisayar alsın yoksa buradakiler mi?
    Yakında 2si1 de arada reklam gibi nasıl yapılır videosu girecek mesela ps katkısıyla sunar ps4 nasıl hacklenir veya skidrow un yeni hacklediği oyunun tanıtımı filan artık sponsorluk şeklide değişti bitconi ile öderler. (şakasına) Şaka bir yana linius tech sanırım o tarz bir ürün tanıtım bölümü de eklenmeli ama bu ikili yapmalı ki doğal olsun. :]
  • 18 dakikalık Demoyu izleyip keldim

• 2si1 "63 Dakika olan" Teknoloji ve Oyun Programı

• $700 olması gereken kart bugün $1000a yok satıyor. Bitcoin ve türevleri logaritmik olarak 2 3 derece düşerse bi anda dünya kadar madenci sistemini bozup kartlarını satacak. 2. elde 1080ti yı kelepire bulan adam gidip bi nesil yeninin alt-orta ekran kartına para verir mi?Çoğunluk vermez.Nvidia da ulan oh mis yok satıyoruz da ya bu devran tersine dönerse diye endişeleniyor. Çünkü böyle bi senaryoda 2 seneyi garanti zararda kapatırlar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut çevik baktı ki artık playstation türkiye'den pek reklam alamıyor , ps4'in ipini çekti yayında . bu kadar korsana teşvik olur mu ya ?
  • mesut topları yakacan o makine ile, tablet falan kullan.

• ps4 e xkey gibi dvd emulator çıkarsa ve güncel yazılımla çalıştırabilirlerse orayı yıkarlar.

• korsanın destekçisi donanım haber klasiği...

• Irdeto, denovu satın aldıysa, bundan sonra çıkan denuvo yazılımlı oyunların asla kırılmayacağı anlamına gelir.
  • Yakında 2si1 de arada reklam gibi nasıl yapılır videosu girecek mesela ps katkısıyla sunar ps4 nasıl hacklenir veya skidrow un yeni hacklediği oyunun tanıtımı filan artık sponsorluk şeklide değişti bitconi ile öderler. (şakasına) Şaka bir yana linius tech sanırım o tarz bir ürün tanıtım bölümü de eklenmeli ama bu ikili yapmalı ki doğal olsun. :]

• Güzel programdı geçen senenin hepsinden iyiydi :D

• Mesut korsan cd satıcısı Enis zabıta.
  • Programı izleyen sony yöneticisi temsili >> Sony bir daha dh'ye sponsor olmıcak.
  • PS4 kırılalı 3 yıldan fazla oldu, bu günlerde bahsi geçen kırılma olayının farkı ekonomik ve kullanışlı olmasından kaynaklanıyor, önceki metotlarda her şey sınırlı geçici ve riskliydi, ülkemizde de satıcılar o yöntemlere yanaşmadılar. Yani bu yeni haberin hızla yayılmasından yeni yöntemin piyasada peşin kabul gördüğü anlaşılıyor. Kırdılar da tüm video,ses,müzik,resim kodekleri hazır mı? yan yazılımlar, emülatörler, internet tarayıcıları, dosya gezicileri vs vs çeşitlendi mi? Bunlar en az 1 yıl daha ister, şimdilik oyunun kopyasını görmeden orjinalini almayan aşırı seçici kesimin gözdesi olacaktır, 1-2 yıl içinde yeni yazılımlar arttıkça önceki konsollarda da olduğu gibi orjinal seçici veya değil tüm kullanıcılara yayılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: al-ozaria

Programı izleyen sony yöneticisi temsili >> Sony bir daha dh'ye sponsor olmıcak.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz gençler Sony olmak isterse her zamaan sponsor olur ama Türkiye sorumlusundan bir şey beklenmez orası ayrı Tüm firmaların Türkiye temsilceleri sadece ceplerini doldurmaya bakar ülkenin geleneği bu devlet büyüklerinin bize armağanı :D
  • Mesut seni yazıcıoğlu önünde CD sattığın yıllardan tanırım, müşteriyi merhaba ben Mesut Çevik diye karşılardın. Tabi meşhur olunca bizi tanımaz oldun ama o korsan ruhu halen taşıdığını görüyor ve yolun bu tarafa düşer diye umutlanıyorum..
  • Mesut Çevik meğer dh ölücülerinin en önde gideniymişte haberimiz yokmuş.

Korsan oyunculuk,intelin ayıplı malını 3-4 sene kullanıp iade alma vs

O değilde intel almadığıma çok sevindim iyi ki am4 anakartlı sistem toplamışım dedim Enis'in hain kahkahasından sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redoracle -- 28 Ocak 2018; 4:5:35 >
  • Enis’te Anti-Tamper çıktı. Oyun yapımcılarının yüzde kaçı Türkçe destekliyorsa; tutturmuş bir yerelleştirme. O kadar konuşucağına fiyatları eleştirseydi. 400 liraya oyun mu olur. Olursa korsan OLACAK. Sanki Norveç’iz, Türkiye burası. Milletin cebinde kaç kuruş varda yüzlerce lira para versin. Tek lüksü işten gelip 1 saat oyun oynamak olan insanlar var. Yapsın 80€’luk oyunu 80 lira görelim “YERELLEŞTİME” neymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leocorte -- 4 Nisan 2018; 18:0:23 >
  • Dün yayını izlerken aniden video kapandı ve geçen yılın en iyileri temasında çekilen videoya yönlendirildim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.