Şimdi Ara

Paragon Kapatılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Epic Games oynaması ücretsiz MOBA oyunu Paragon'un 26 Nisan'da kapatılacağını duyurdu.

"Dikkatli bir değerlendirme ve kendi aramızda yaptığımız tartışmalardan sonra, Paragon'u yeterli oyuncuya sahip bir MOBA oyununa dönüştürmenin açık bir yolu olmadığını düşünüyoruz." dedi Epic Games. "Sizi hayal kırıklığına uğrattık — takımın inanılmaz sıkı çalışmasına rağmen — ve özür dileriz."

Epic Games Paragon oyuncularının yaptığı her bir satın alımın iade edeceğini de açıkladı. İade almak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak, geliştirici Paragon sunucularının 28 Nisan'a kadar çevrimiçi kalacağını ve oyuncu nüfusu azalmaya devam ettikçe matchmaking sürelerinin artacağını ve kalitesinin düşeceğini de ekledi.

Paragon PlayStation 4 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

• Paragon Community oyunu oynayan oyuncuların feedbacklerini kale almadı, oyun başarısız oldu. Fornite Community fanları dinledi, isteklerini yerine getirdi, oyun sükse yaptı.
    Tüm diğer firmalar da buna şahit olup, durumu not aldı.

Yazık gerçekten yazık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 27 Ocak 2018; 14:58:2 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Darısı bunu en ama en çok hak eden sözüm ona oyunların başına.
  • Baya uzun süre oynadığım bir oyundu. Unreal engine 4 ile grafikler mükemmeldi. Oyun daha çok oyuncuya ulaşabilirdi hala oynayan büyük bir kitlesi var fakat lanet battle royale oyunları Fortnite'ın patlama yapmasından ötürü Paragon'u kapatıyorlar. Zaten Paragon geliştirici ekibinide Fortnite'a dahil etmişlerdi. Umarım Fortnite da kapanır giderde kalırlar öylece. Ben bir 10 dolar vermiştim galiba oyun aşırı f2p olduğundan sırf destek amacıyla vermiştim. Belkide bu kadar f2p yapmamaları lazımdı oyunu bilemiyorum. Neyse para iadesi almakla uğraşmayacağım oynadığım zamana göre az bile ödedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 27 Ocak 2018; 16:21:33 >
  • Ekibi fortnite yönlendirmek daha mantıklı tabii
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.