Şimdi Ara

55 TL değerindeki Amnesia Collection oyun paketi ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amnesia Collection kısa bir süreliğine Humble Store üzerinde ücretsiz oldu.

Her zaman olduğu gibi, ilgilenenler oyunun bir adet kopyasını Humble Store üzerinden alıp ardından Steam'de aktif edebilirler. Amnesia Collection 27 Ocak 20:00'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak.

Amnesia Collection'ın içerisinde Amnesia: The Dark Descent ve Amnesia: A Machine for Pigs bulunuyor.

The Dark Descent'da Daniel'in aklına girin ve sadece zekânızın ve kurnazlığınızın sizi koruyabileceği kâbus gibi bir kaleyi keşfedin. Parçalanmış anılarınızı birleştirmek için büyük ve tehlikeli bir mekânı incelerken akla hayale gelmez korkular karanlığın içinde kol gezmektedir.

A Machine for Pigs'de zengin fabrikatör Oswald Mandus'un ölüme dair rüyalarını keşfedin. Bir cehennem makinesinin rüyaları sizi hasta etmiştir, Oswald’un konutunda mücadele ederek ailesini şeytani ve tarif edilemeyecek kadar korkunç bir varlıktan kurtarın.

• Bir gün önceydi o hala alabiliyonuz mu ki? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Bir gün önceydi o hala alabiliyonuz mu ki? :)

Ben aldım hocam acele edin
  • aldım
  • KAÇINNNNNNN ÖLÜCÜLER GELİYOR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak fırsat...

• TEŞEKKÜR EDERİM

Ben de aldım

• BENDE ALDIM AMA BU OYUNU OYNIYABİLECEĞİMİ SANMIYORUM ZATEN KORKU FİLİMLERİNDEN NEFRET EDERİM BUDA KORKU FİLİMİ GİBİ BİŞEY HER YERDEN BİŞEY ÇIKIYOR HERYER KAPKARANLIK OYYYYYY AMANNNN YARABBİ :)

• Valla PS4'te PS Plus vermişti. Geçen oynadım başım döndü oturduğum yerde. Sıcacık evde ses efektleri sayesinde üşüdüm. Sonra kapattım bir daha da bakmadım.

• Allah razı olsun humble bundle sen de olmasan napıcaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 27.01 saat 14 ama kapanmış saat 20.00 a kadar demiştiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Bugün 27.01 saat 14 ama kapanmış saat 20.00 a kadar demiştiniz

Bugün ayın 28 i hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen yumuldum cidden bu *Humble* efsane bir site adamlar daha önce outlast vermişti ondan önce ninja warrior adamlar parasında değil oyuncuları düşünüyor helal olsun valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun kendisini almak mantıklı mı arkadaşlar fiyatının hakkını verir mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.