Şimdi Ara

İşte karşınızda Samsung Galaxy S9 ve S9+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
6.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung kısa bir süre önce Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini 25 Şubat'ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde tanıtacağını resmen açıklamıştı. Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass (@evleaks) yine bir ilke imza atarak Twitter hesabı üzerinden Galaxy S9 serisinin basın görsellerini yayınladı.

Ayrıca Bkz.Rimac, Tesla Roadster'a rakip otomobilinin teaser videosunu yayınladı
    Paylaşılan görüntülere baktığımızda yeni nesil amiral gemilerinin tasarım olarak Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine benzediklerini görüyoruz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından basına dağıtılan etkinlik davetiyelerinde Galaxy S9'un kamerasıyla ön plana çıkacağı vurgulanmıştı. Ayrıca akıllı telefonlarda iris tarayıcı özellikli ön kamera yer alacak.

Galaxy S9, S8 serisinden bir ay erken tanıtılacak

Daha önceki söylentilere göre Galaxy S9, 25 Şubat tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıttıktan sonra 1 Mart itibariyle ön siparişe sunulacak. Galaxy S9'un piyasaya çıkış tarihinin ise 16 Mart olması bekleniyor. Samsung Galaxy S8'i geçen yıl 29 Mart'ta New York'ta düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtmış ve hemen ertesi gün ön sipariş almaya başlamıştı. Şirket akıllı telefonu 21 Nisan'da ABD ve dünyanın çeşitli bölgelerinde satışa sundu.

• s8 in tasarımı daha iyi duruyor gerçekten böyleyse

• S8=S9
    S8+=S9+
    Bu denklemleri denkleştirince cepten 5k para çıkacak (min.)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tasarımı hoşuma gitti fena değil. Apple'ın Face ID'sine karşılık iris tarayıcılı ön kamerayla gelecekmiş, bu da ilginç olacak.

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Bence imkansız böyle olması. Neden bi sonraki nesilde bir önceki nesile göre daha kalın çerçeveler eklesin ki? Özellikle edge ekran olacağı için resimdekiler bence gerçeği yansıtmıyor. S8'e çok benzeyecek ama bence biraz daha ekran çerçeve oranı artacak diye düşünüyorum.

• S9 bekleyenelere büyük geçmiş olsun
  • Tasarımda geriye gitmek böyle bir şey sanırım! S8 daha güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan 6 ay boyunca fantastik ekran kasa oranı ile gelecek dediniz. Bildiğin daha kötüye gitmiş.

• Bu ne böyle. Adeta ÇERÇEVE STAR

• Ohh cerceveli gelsin. Kullanimi kolay degil cercevesizlerin. Net.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle bir tasarımla, bu kadar kalın çerçevelerle geleceğine inanmıyorum.

• Tasarım çok kötü olmuş. LG için avantaj doğdu aslında, umarım bunu kullanabilir.

• Kürek resmen. Nasıl beğeniyorsunuz bu telefonları anlamıyorum.

• Kenarları böyle iğrenç yapacaklarını sanmam, şu dağcılar için yapılan darbeye dayanıklı telefonlara benzemiş.
  • Samsung sever biri olarak söylüyorum, tasarımını beğenmedim ve beni heyecanlandıracak bir yenilik göremiyorum.

• Telefona sanki koruyucu kılıf takmışlar gibi, çerçeveleri çok çirkin gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 26 Ocak 2018; 20:55:12 >
  • Şahtı, şahbaz oldu.

• Samsungun kafası güzel herhalde, bu çerçeveler ne?

S8'in çinli çakması gibi.

• Active modellerine benzemiş çerçevesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johan Elmander -- 26 Ocak 2018; 21:17:26 >
  • S8 bundan şık, ekranın yanları ne öyle? S8de oralar yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.