Şimdi Ara

DJI Osmo Mobile 2'yi kullandık: İlk izlenimlerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Akıllı telefonların gelişen kamera özellikleri kullanıcıları yeni arayışlara itti. Özellikle cep telefonu kamerasıyla sinematik görüntü çekmek isteyenlerin ana ihtiyacı olan gimbal konusunda sektöre damga vuran DJI Osmo Mobile'ın yeni tanıtılan ikinci versiyonunu kullandık, detaylar ve ilk izlenimlerimiz bu videoda. 

• Erdi Bey, Osmo Mobile 1 deki telefondaki yerleşik ois nedeniyle oluşan mikro titreme sorunu 2. Jenerasyonda devam ediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AskN0More

Erdi Bey, Osmo Mobile 1 deki telefondaki yerleşik ois nedeniyle oluşan mikro titreme sorunu 2. Jenerasyonda devam ediyormu?

Merhaba,

Üzerinde çalıştıkları yazılım güncellemesiyle kameranın sahip olduğu stabilizasyon özelliklerini devre dışı bırakma seçeneği getireceklermiş.

Teşekkürler.

Sevgiler,
  • Dj Osman diye okudum :)

• osmo osmo osmo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: AskN0More

Erdi Bey, Osmo Mobile 1 deki telefondaki yerleşik ois nedeniyle oluşan mikro titreme sorunu 2. Jenerasyonda devam ediyormu?

Merhaba,

Üzerinde çalıştıkları yazılım güncellemesiyle kameranın sahip olduğu stabilizasyon özelliklerini devre dışı bırakma seçeneği getireceklermiş.

Teşekkürler.

Sevgiler,

Çok teşekkür ederim
    Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alternatif ne kullanilabilir fiyat bana yuksek geldi. Soyle xiaomi yapsada herkes alsa

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Alternatif ne kullanilabilir fiyat bana yuksek geldi. Soyle xiaomi yapsada herkes alsa

Var zaten
  • gkn_ymz kullanıcısına yanıt
    Peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz ?

Gimbal tavsiye (DJI Osmo mobile 2 / ZHIYUN Smooth Q / FEİYU Tech vimble 2 )

https://forum.donanimhaber.com/gimbal-tavsiye-dji-osmo-mobile-2-zhiyun-smooth-q-feiyu-tech-vimble-2--131869285

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Selamlar.

Yardıma ihtiyacım var.

DJİ Osmo Mobile 2 kullanıcısıyım.

Sık sık bağlantı sorunu yaşıyorum.

İphone X'te Osmo Mobile 2'ye sorunsuz bağlanıyorum, stabilite de çalışıyor fakat Dji GO yazılımına bağlarken sorun yaşıyorum. Bazen bağlanıyor, bazen bağlanmıyor. Bağlantı hatası veriyor. Yardımcı olabileceklerden destek rica ediyorum.

• Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilir mi. Cihazla sert hareket ler yaptığımda veya joystickten bir yöne çevirip bir anda durdurduğumda sanki ses geliyor. Sizde de var mı böyle birşey ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.