Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 görselleri sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi’nin iki nesildir başarılı bir şekilde pazarda yoluna devam eden akıllı telefonu Mi Max, bu yıl önemli değişikliklere uğrayacak. Daha kompakt bir gövdeye sahip olması beklenen modelin görselleri şaşırttı.

Daha da uzamış

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerde Mi Max 3 modelinin 7 inçlik bir ekrana sahip olacağı ancak ince çerçeveleri sayesinde kasa yapısının Mi Max 2 ile benzer olacağı ifade edilmişti. Ayrıca daha güçlü bir işlemci ve daha iyi bir kamera iddiaları mevcuttu.

Sızdırılan görsellerde pek ince çerçeve olduğunu söylemek mümkün değil. Bununla birlikte biraz uzamış olduğu gözlerden kaçmıyor. Xiaomi’nin 18:9 görüntü oranını çerçeveleri incelterek değil ekranı uzatarak elde edebileceği ihtimali ortaya çıkıyor. Bunu da zamanla göreceğiz.

Diğer taraftan cihazın üst kısmında artık 3.5mm kulaklık girişinin artık yer almadığı görülüyor. Bunun anlamı kulaklık girişinin alt kısma alındığı veya tamamen kaldırılarak USB Tip-C üzerinden ses aktarımının yapıldığı demek olabilir.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 6X arka paneli sızdırıldı

Bu iki değişikliğin yanı sıra batarya konusunda 5500mAh kapasite yakalandığı ifade ediliyor. Önceki nesillere göre daha da artan kapasite standart bir kullanımda cihazı üç günün ötesine götürecektir. Elbette diğer cihazları şarj etme imkanı da olacaktır. Quick Charge 3.0 teknolojisinin de bataryaya destek olacağı ifade ediliyor.

Yonga seti tarafında Snapdragon 630 ve Snapdragon 660 yonga seti olacağı ifade ediliyor. SNapdragon 630 yonga setinde 3GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi olacak. Snapdragon 660 yonga setinde ise 4GB RAM ve 128GB depolama kapasitesi bulunacak. Fiyatlarının 235$-250$ şeklinde olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte Snapdragon 660 yonga seti bu seri için oldukça üst seviye kaçıyor. Bu bakımdan sadece Snapdragon 630 da olabilir.

Mi Max genelde bahar serisi olduğu için Mi Max 3 modelinin de Nisan ayı dolaylarında piyasaya çıkacağını düşünebiliriz. 

• bu 18/9 furyasını başlatanın..........

• Lenovo P2'den geçmeye değer mi :) ?

• Dene ve gör. Ben Max 2 kullanıyorum harika cihaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sözde iPhone x gibi komple ekran ve arka kamera çift olacak diye söyleniyordu. Ayrıca konsept bir cihaz paylaşımı yapıldı Weibo sitesinde. Bizzat üretimi olmuş ve arka kamera çift kameraydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Lenovo P2'den geçmeye değer mi :) ?

Lenovo P2 kullanıyordum eşime verip Mi Max 2 aldım. Temel farkları;

Telefon biraz büyük ve kullanımı tek elle zor gelebilir ama büyük ekran deneyimi gerçekten çok büyük fark yaratıyor.

Menüsü iphone mantığında ama çabuk alışılıyor.

Geri tuşu en sağda, görev yöneticisi en solda. İlk etapta ters geliyor.

Güncellemeleri çok iyi, bu konuda bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum.

Parmak izi okuyucusu arkada, işaret parmağı ile kolayca ulaşılabilinir konumda. Tepkime, yanıt süresi oldukça başarılı.

Cihaz oldukça sağlam ve kaliteli bir kasa yapısına sahip.

Sanal tuş yok, ekrandan çalmamışlar.

HTC, Samsung, Motorola, GM, Sony ve son olarak Lenovo kullandım (android cephesinde). Aradığım kaliteyi ve ihtiyaçlarımı Xiaomi tam anlamıyla karşıladı.

Büyük ekran, uzun kullanım ömrü, cihaz kalitesi ve süper fiyat benim için Xiaomi' de vücut buldu.

İthalatçı garantili aldım ama garanti çok takılacak konu ise KVK garantili de bulabilirsin.

Eğer Mi Max 2 kasasına 7 inç ekran sığdırırlarsa bundan sonraki telim Mi Max 3 olur, sığdırmazlarsa bir sonraki modellerini (mi max 4,5 vs) bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• efsane devam ediyor Xiaomi cidden cok guzel isler cikartiyor, umarim bu sekilde devam ederler
  • Ben en iyi ekran kasa oranı bu telefonda

• Mi max 2 gercekten kullanıcı dostu bir telefon. Batarya performansı, ekran görüntü kalitesi ve ses oldukça iyi. Kamera daha iyi olabilir miş lakin bu fiyatı göz önüne alınınca yeterli seviyede. Para kolay kazanılmıyor. Dolayısıyla harcarken dikkat etmek gerekir. Kağıt üstünde işlemci vs düşük gelebilir ama kullanım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Gayet yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saylan -- 27 Ocak 2018; 3:20:22 >
  • Bu büyüklüğe 16:9 yeter. Siz hele bi ekran açısındaki renk bozukluğunu düzeltin ve çözünürlüğü artırın. Parmak izinide ekrana koyun yeter

• Mi max 1 ve 2 kullanmış birisi olarak şunu söyleyebilirim. Tek sevmediğim yanı ekran ppi değeri. Çok düşük ve bu yüzden görüntü insanı rahatsız edebiliyor. Daha kaliteli bir ekran paneli vs kullanılabilirdi.
  • oled ekran sorunu yaşıyor firma oled ekranla beraber samsungdan daha fazla pay alacagı için sanırım samsung firmaya oled ekran vermeye bilir. oled ekranla beraber gelecek telefonla beraber asıl yetişemeeycekelri taleple o zaman karşılaşacakalr..

• quote:

Orijinalden alıntı: qooqie

Bu büyüklüğe 16:9 yeter. Siz hele bi ekran açısındaki renk bozukluğunu düzeltin ve çözünürlüğü artırın. Parmak izinide ekrana koyun yeter

Sen konuşacağına yapsana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 5.5 inch telefona bile zor sahip çıkarken bu tip büyük telefonları nasıl taşıyorsunuz arkadaşlar ?

• mi max 2 olan modelini 4 aydır kullanıyorum keşke şu özellik olsaydı diyeceğim hiçbir eksik tarafı yok adamlar yapmış...

• anlasildi... mi max 2 ile devam. 18/9 alacak degilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.