Şimdi Ara

LG G6 için Android Oreo güncellemesi yaz aylarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon üreticilerinin Android 8.0 güncellemesini hızlandırmak için çalışmaları sürüyor. Pek çok üretici amiral gemileri için güncellemeyi başlattı veya başlatmak üzere. LG de kendi modelleri için çalışıyor.

LG G6 için Android Oreo güncellemesi ne zaman?

Firmanın son amiral gemi modeli LG V30 kısa süre önce Güney Kore’de Android 8.0 güncellemesini almaya başlamıştı ve bahar aylarına kadar da tamamlanması bekleniyor. LG G6 ise henüz bekleme modunda.

Ayrıca Bkz.Akıllı telefon bataryalarında yeni rekor: Tam 13 000 mAh kapasite

LG İtalya tarafından yapılan açıklamaya göre G6 amiral gemisi için güncellemenin Avrupa’ya ulaşması yaz aylarını bulacak. Bu da en erken Mayıs aylarında global çapta güncellemenin başlayacağı ve Avrupa’ya da yaz aylarında ulaşacağını gösteriyor.

Geçtiğimiz yıl sonlarında LG’nin G6 için Android 8.0 testlerine başladığı gündeme gelmiş ve yılın ilk aylarında güncellemenin verilebileceği tahmin edilmişti. Anlaşılan testler beklenenden uzun sürdü ve bir süre daha geçmesi gerekiyor. 

• G5 ile çıkan HTC 10 a çoğu ülkede oreo verildi. Türkiyede de verilmek üzere.

ancak HTC de artık tümüyle çöp üretiyor...

batsın bu iki firma. başka kaliteli firmalar çıkar meydana. HTC bana göre artık akıılıı telefon işinde misyonunu tamamladı.

kamera ses kasa kalitesi olarak iyi şeyler yaptı ve bitti...
  • Ohooo G6'ya yazın gelecekse G5'e (gelirse) seneye bu zamanlar gelir herhalde. LG aldığıma bin pişman oldum.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Bence gelmez G4 de vermediler 7.0 halen sen ümit ediyorsan boşuna ümit ediyon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg g6 kullanıyorum. Telefon yazılımsal olarak tam çöp. 1 yıl sonra güncelleme vermek nedir.

Ondan sonra biz neden batıyoruz diyorlar.

Ayrıca android dünyasında güncelleme işi daha kötüye gitti. Bu gidişle çıktığı versiyon ile kalıp, güncelleme almayacaklar galiba

• LG önce G4 için söz verdiği 7.0 ı güncellesin...

• G5 ile çıkan HTC 10 a çoğu ülkede oreo verildi. Türkiyede de verilmek üzere.

ancak HTC de artık tümüyle çöp üretiyor...

batsın bu iki firma. başka kaliteli firmalar çıkar meydana. HTC bana göre artık akıılıı telefon işinde misyonunu tamamladı.

kamera ses kasa kalitesi olarak iyi şeyler yaptı ve bitti...

• Güncelleme olayı güvenlik ve özellik olarak iki ye ayrılsa, son kullanıcı bizler için iyi olur. Windows gibi düşünün bir sonraki versiyon için 3-4 yıl bekliyoruz. Bu süre zarfında 10 da 8 de güvenlik güncellemeleri almaya devam ediyor..

• Ne yazı yahu bir yıl sonra mı verilir güncelleme? Android P gelecek daha adamlar tepe modeline Oreo'yu anca verecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten yazık yani LG'nin bizi keriz yerine koyması. Ve verdiğimiz paranın hakkını alamamiz.

Ghost screen

Aşırı ısınma

Pilin birkaç ayda fazla performans kaybetmesi

Wifi sinyal sorunu

Stabilite sorunu

Ve daha telefonu alalı bir bucuk yil oldu olmadi

• quote:

Orijinalden alıntı: grafman09

Güncelleme olayı güvenlik ve özellik olarak iki ye ayrılsa, son kullanıcı bizler için iyi olur. Windows gibi düşünün bir sonraki versiyon için 3-4 yıl bekliyoruz. Bu süre zarfında 10 da 8 de güvenlik güncellemeleri almaya devam ediyor..

Zaten öyle. Telefonlara sürüm güncellemesi gelmesede sürekli güvenlik güncellemeleri geliyor. Lgden bahsetmiyorum lgden 2 g4ten başım yandı hala thhde uğraşıyorum telefonsuz sürünüyorum para verip aldığım telefonu kullanamıyorum. Lgden don lastiği bile almam bir daha.
  • Windows gibi tek güncelleme verseler ne güzel olur kasarsa isteyen geri sürüme dönerse güzel olur.

• Güncelleme konusunda LG kadar kötü başka bir firma yoktur sanırım. Devlet dairesi gibi çalışıyor yazılım bölümü. Kaç yıl P920 kullandım ne eziyetti anlatamam.

• Çüüüüüüşşş çüüüüşşş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.