Şimdi Ara

Akıllı telefon bataryalarında yeni rekor: Tam 13 000 mAh kapasite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Özellikle Çin’de akıllı telefon bataryaları konusunda inanılmaz bir yarış var. Üreticiler 2-3 ayda bir daha fazla kapasite sahip bir akıllı telefon piyasaya sürüyor. Yarış artık 13 000mAh seviyesine geldi dayandı.

Ulefone Power 3 Max özellikleri ve fiyatı

Ulefone tarafından geliştirilen Power 3 Max adındaki akıllı telefon 13 000mAh kapasiteli bir batarya ile sektörde yeni bir rekora imza attı. Önceki rekor 12 000mAh kapasite ile Doogee BL12000 modeline aitti.

6 inçlik ekranında 18:9 görüntü oranı sunan Power 3 Max, 8 çekirdekli Helio P23 yonga setinden gücünü alıyor. 6GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi ile desteklenen modelde hem ön hem arkada çift kamera mevcut. Hızlı şarj desteği sunan model 229$ fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

Ayrıca Bkz.Çerçevesiz Meizu 15 Plus sızmaya devam ediyor

Power 3 Max nispeten ince bir profile sahip. Bu tür bataryalar barındıran telefonlar 13-14 mm seviyesinden ince olmuyor. Muhtemelen model 6 inçlik ekran ve ince çerçeveler sayesinde inceliği korumayı başarmış.

Resmi olarak tanıtım yapılmadığı için kullanım süreleri konusunda bilgi yok. Doogee BL12000 modeli 42 güne kadar bekleme süresi ve 4 saatte tam dolum sunuyordu. Power 3 Max bunun biraz üzerine çıkabilir. 

• Ekran ve aküden olşan telefonlar kaç kg ocaba

• Bu tür bataryalar barındıran telefonlar 13-14 cm seviyesinden ince olmuyor. Bu kısmı anlamadım mm mi yazıcaktınız kalınlığını.

• bu kadarda abartili. sahsen mi max 2 kullaniyorum sarj sorunu yasamiyorum cunku 3 gun gidiyor sarji. pili 5300 mah olmasina ragmen kalinligi sadece 7.6 mm. biraz da estetik istiyor insan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel artık gel pralel italatcılara sesleniyorum getirin çökelim üstüne bıktık batarya bitmesinden

• Ifon kullanıyorum şarjı 1 hafta gidiyor. Aşırı yoğun kullanıyorum yinede bitiremiyorum. Bence bu telefon çok gereksiz

• Iphone XXX'de bile göremeyecegimiz bir rakam tebrik ediyorum. Apple önce 4000 mAh'a ulaşsın

• quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

bu kadarda abartili. sahsen mi max 2 kullaniyorum sarj sorunu yasamiyorum cunku 3 gun gidiyor sarji. pili 5300 mah olmasina ragmen kalinligi sadece 7.6 mm. biraz da estetik istiyor insan.

Estetik mi? mi max 2 dediğin telefon zaten tabak/tepsi formunda bir cihaz.Ne estetiği?
  • quote:

bu kadarda abartili. sahsen mi max 2 kullaniyorum sarj sorunu yasamiyorum cunku 3 gun gidiyor sarji. pili 5300 mah olmasina ragmen kalinligi sadece 7.6 mm. biraz da estetik istiyor insan.

Böyle telefonlar özellikle uzun yol gidenler veya elektrik bulamayanlar için idealdir. Ayrıca böyle bir telefon batarya ömrü daha uzun olabilir.
  • axesis kullanıcısına yanıt
    dedi ve iPhone aldı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssbrutality

quote:

Estetik mi? mi max 2 dediğin telefon zaten tabak/tepsi formunda bir cihaz.Ne estetiği?

bu cihazın özelliği büyük olması zaten kurduğunuz cümle, bir kamyona "neden çok büyük bu?" demekle aynı şey. ayrıca güzellik göreceli bir şeydir. şahsen benim içinde sizin için "normal" boyutta olan iphone x, parmak arası terliğe benziyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• akıllı telefon değil bu, akıllı bomba.

• Akü bağlamışlar

• Şu telefonun 220 dolar olması aslında Apple ve Samsung tarafından nasıl kazıklandığımızın bir göstergesi.

• ilk versiyonunu 6050mah olanını kullandım 5 ay boyunca. Zorda kalınca iş için kullandığım ipad'i çok rahat şarj ediyordum. Bu gerçekten müthiş olmuş. Böyle bir pilim hiç bitmesin müşteri pazarı varken. Nasıl diğer firmalar bunu göremiyor anlamıyorum.

• Arkadaşlar hiç BAKMAYIN TAMAMEN KANDIRMACA 19.0 WH 3.8V PİL VAR BUNU ÇEVİRİN 5000mAh pil yapıyor. Firmalar firmalar...

• Fakedir allah bilir icindeki ustteki yorum gibi 5000-6000 mah batarya varsa vardir.

Gunluk hayatta kimse 13000 lik bataryayi tasimak istemez 2 3 gun cok guzel falan dersiniz 4.gun hevesiniz kacar o agirlik tasinmaz+kapkalin olucak vs.

• Ne kalınlığı yahu? 13-14 mm'nin nesi kalın? 17 mm telefon kullanıyorduk düne kadar. Bence 13000 mAh için bu kalınlık bile sayılmaz. Asıl sorun şu ki telefonun pili bittğinde sıfırdan tam dolum ne kadar sürüyor?

• biz hala 2900 küsür, ula ısırılmış elma...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • off ne patlar bu be..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.