Şimdi Ara

Tesla Model 3'ün çift motor tasarımı sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Model 3 için çevrim içi tasarım stüdyosunu güncelleyen Tesla, aracın bazı önemli seçeneklerini henüz bu platforma getirmemiş durumda. Bu eksikler arasında en önemlilerden birisini aracın dört tekerden çekiş sağlayan çift motor tasarımı oluşturuyor. Modelin merakla beklenen bu motor yerleşimi tasarım stüdyosu güncellemesinde sızdırıldı.

Soğuk iklimli bölgeler için olmazsa olmazlardan olan dört tekerden çekiş sistemi, diğer bölgelerde de öylesine rağbet görüyordu ki Tesla, Model S ve Model X'lerin bütün versiyonlarında bu özelliği standart hale getirdi. Dört tekerden çekişi her iki aksa da birer motor yerleştirerek sağlayan Tesla, bu sayede daha iyi bir güç optimizasyonu ve her koşulda daha uygun bir kullanım imkanı sağlıyor.

Bunun yanında daha yüksek verimlilik nedeniyle daha uzun menzil de sunan çift motorlu Model S ve Model X'ler, hızlanma konusunda da çok daha başarılı durumda. Aynı durumun Model 3 için de geçerli olacağı söylenebilir.

Tesla'nın yeni hazırladığı tasarım stüdyosu kodları arasından sızdırılan çift motor tasarımı görseli 2018'in bahar döneminde piyasada olacak versiyonda arkaya oranla önde daha ufak ve daha güçsüz bir motorun var olacağını işaret ediyor.

• ya adamlar verdikleri sözleri yerine getiremedikçe her türlü sızdırma operasyonu basın açıklaması konsept tanıtımı işlerinde zirveye oynuyorlar. çoğu firmanın güncel haliyle iyisini yaptığı bir 100 yıllık teknolojiye sahip elektrikli araba yaptılar bütün dünyayı kendilerinden ibaret sandılar.

hani şu teslacılar varya işte onlara %51 den daha fazla acıyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

quote:

Orijinalden alıntı: TSY

ya adamlar verdikleri sözleri yerine getiremedikçe her türlü sızdırma operasyonu basın açıklaması konsept tanıtımı işlerinde zirveye oynuyorlar. çoğu firmanın güncel haliyle iyisini yaptığı bir 100 yıllık teknolojiye sahip elektrikli araba yaptılar bütün dünyayı kendilerinden ibaret sandılar.

Katılıyorum sana yalnız son cümle biraz farklı. ben tesla fanboy larına %49 takımına acıdığım kadar acıyorumm.

Ben ikinize de acıyorum... Gidin hangi partiye yaltaklanacaksanız başka yerde şakşakçılık yapın, burası teknoloji sitesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tahir40

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TSY

ya adamlar verdikleri sözleri yerine getiremedikçe her türlü sızdırma operasyonu basın açıklaması konsept tanıtımı işlerinde zirveye oynuyorlar. çoğu firmanın güncel haliyle iyisini yaptığı bir 100 yıllık teknolojiye sahip elektrikli araba yaptılar bütün dünyayı kendilerinden ibaret sandılar.

Katılıyorum sana yalnız son cümle biraz farklı. ben tesla fanboy larına %49 takımına acıdığım kadar acıyorumm.

Ben ikinize de acıyorum... Gidin hangi partiye yaltaklanacaksanız başka yerde şakşakçılık yapın, burası teknoloji sitesi.

tesla reklam teknolojisi desek daha doğru olur. günlük tesla haberi çıkmazsa donanım haberde işler yürümüyor. acaba kim kime yaltaklanıyor ? hala aksini iddaa ediyorsanız lütfen oksijenimi israf etmeyiniz.

• quote:

Sana katılıyorum Tahir. Yalnız bu işleri siyasete çeken ekip hep o %49 luk kesim. Biz savunmadayiz.

lan velet savunmada olsan ne yazar. savunalacak bi yanınız varsa tabiki. hayatınız sadece kandırılmaktan ibaret. yeterli koyun potansiyeli olmayınca sınırdışına açıldınız. yakında sureliyeliler esadı buraya başkan yapar az kaldı.
  • Burda teslaya sallayanlar olmus o yuzden adamlar kac bin tane siparis aldilar. O yuzden her sene super charger aglarini genisletiyolar. O yuzden dunyanin en buyuk pil fabrikasini falan kurdular model s imiz var 83bin kilometre oldu 2 senede bedavaya yakin geziyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abd de tesla baya satacak gibi görünüyor.sürekli atılım içindeler bu çift motorla menzili uzatcaklar.bu baya önemli 1000 km oldu mu bu iş tamamdır menzil olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.