Şimdi Ara

^^Nokia 6310i Klübü^^ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
200
Cevap
0
Favori
46.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar, orijinal nokia 6310i koleksiyonumu ( 3 adet ) kişisel sebeplerden dolayı toplu veya tek tek satmak zorundayım.cihazların üçü dewww.6310i-shop.de adresinden alındı ve hiç kullanılmadı.renkler sarı-siyah, gümüş gri ve nadir bulunan renk olan bronzdur. sarı-siyah olan pasaport kayıtlıdır, diğerleri sisteme işletilmelidir. ürünler kesinlikle orijinaldir. (www.6310i-shop.de adresinden bakabilirsiniz ) sitedeki fiyatlardan daha uygun olacaktır emin olabilirsiniz. tüm sorularınızı buradan veya ararsanız 0532 584 24 61 no'lu telefonumdan cevaplayabilirim.aklınıza takılan ne varsa cevaplarım.lütfen zor durumdan faydalanmak için arayıp bir de siz üzmeyin...teşekkürler

• arkadaşlar cihazların biri gitti. gümüş olana söz verildi, teşekkür ederim. bronz renk olan için arayın lütfen. saygılar...
  • arkadaşlar Ankara'ya söz verdim bronz renk olanı da teşekkür ederim ilginize. elimde şimdilik cihaz kalmadı.yeni 6310i 'ler için buradan yazıp haberdar ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk oğuz

arkadaşlar Ankara'ya söz verdim bronz renk olanı da teşekkür ederim ilginize. elimde şimdilik cihaz kalmadı.yeni 6310i 'ler için buradan yazıp haberdar ederim...

ben teşekkür ederim hocam:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haftaya iphone 5 gelicek ama 6310i vazgeçemeyeceğim ikinci telefonum olacak :)
  • beyler yok mu elinde orijinal 6310i bulunan. yoksa hangi siteden temin ediyorduk acaba ? benim bildiğim site açılmıyor.
  • Arkadaşlar bende 6310i var sadece benim sim kartımı okuyor önceden böyle degildi acaba sorun ne olabilir yardımınız için teşekkürler
  • sitenin adıwww.6310i-shop.de bu arada adamlar 6310 ve 6210 da satmaya başlamış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk oğuz

sitenin adıwww.6310i-shop.de bu arada adamlar 6310 ve 6210 da satmaya başlamış...

halen elinde varsa.. elindekilerin hepsini almak istiyorum, film çekiminde kullanılacak hatta jeneriğin sonunda bu telefonun sıfırını bize verdiğin için teşekkür edilecek :)
  • bu telefonun albenisi ne çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

bu telefonun albenisi ne çözemedim

Bu bir dönemin iş adamı telefonuydu.. mercedes s serisi, audi ve Wolkswagen üst serisi arabalara bu telefonun fabrika çıkışı araç kiti monte edilirdi.. hatta mercedes ise telefonun aldında mercedes logosu işliydi, bir çok insanın ilk çıktığı zaman heves ettiği fakat fiyatından dolayı 2002 de 900 tl den çıkmıştı ve asgari ücret 220 tl düşünürsek alamadığı bir telefondu... yeni nesil ergenler bunu bilmez yaşı 29 ve üzeri olan bir insan bu telefonun değerini ve kıymetini bilir.. hadi diyelim biz salağız da bu telefon türkiye de değil bir çok ülkede baş tacıdır, kaç tane amerikalı,hollandalı,fransız müşterilerimde gördüm.. özellikle amerikalı müşteriminin bunun haricinde ipad kullanıyordu.. bu telefonu 2000'lerin başında kullananlar değerini bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Eren Karabelli

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

bu telefonun albenisi ne çözemedim

Bu bir dönemin iş adamı telefonuydu.. mercedes s serisi, audi ve Wolkswagen üst serisi arabalara bu telefonun fabrika çıkışı araç kiti monte edilirdi.. hatta mercedes ise telefonun aldında mercedes logosu işliydi, bir çok insanın ilk çıktığı zaman heves ettiği fakat fiyatından dolayı 2002 de 900 tl den çıkmıştı ve asgari ücret 220 tl düşünürsek alamadığı bir telefondu... yeni nesil ergenler bunu bilmez yaşı 29 ve üzeri olan bir insan bu telefonun değerini ve kıymetini bilir.. hadi diyelim biz salağız da bu telefon türkiye de değil bir çok ülkede baş tacıdır, kaç tane amerikalı,hollandalı,fransız müşterilerimde gördüm.. özellikle amerikalı müşteriminin bunun haricinde ipad kullanıyordu.. bu telefonu 2000'lerin başında kullananlar değerini bilir

Ben 21 yaşındayım, dedem 12 yıl boyunca bu telefonu kullandı ve 15 gün önce telefon ilkkez arıza verdi..Çok araştırdım ve bugün bu telefonun almanya mercedes özel üretimini (0, yurtiçi kayıtlı) bulabildim, 590 tl ye temin ettim.Sanırım şimdiye kadar dedeme yaptığım en büyük güzellik oldu :) Aldığım kişi bu işi hobi olarak yapıyor ve elinde 1 adet daha kaldı, temin etmek istersen bana ulaşabilirsin.Üstelik 6 ayda şahsi olarak garantisini üstleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidnc -- 18 Temmuz 2014; 22:08:34 >

• maalesef yok. şu anda para biriktiriyorum tüm seriyi alıp kullanmak için..
  • Arkadaşlar orijinal batarya bulabileceğim bir adres bilen varmı? birde internette satılan orijinal olmayan bataryalardan alıp kullanan ve memmnun olan varmı?
  • Almanya menşeli sitenin fiyatları çok yüksek geldi bana. 6310i 489-€ fiyatı. Çok absürt rakam bence.
  • orjinal kasa arıyorum. temin edebileceğim yer beya elinde olan varsa çok memnun olurum..

• Bende hala var 2 tane biri kutusunda ve aşırı derecede temiz orjinal kasa kapak ve pil ve şarj makinesi var. Kutuda olmayan hala aktif yaşıyor.
  • Acil 6310i arıyorum siyah kasalı 2 bataryalı üst limitim 400₺ dm atın

• Şuraya bir tane sadece ön koruma jelatini çıkarılmış, kullanılmamış ve yıllarca sandıkta beklemiş(koleksiyoncular öyle der genelde) bir 6310i bırakayım 😀

Bundan daha temizi idda ediyorum yok, cihaz tamemen orjinal yan sanayi filan kapak değil. Mercek ile didik didik ettim hiçbir yerinde toz kadar çizik yok, cihaz avusturyadan geldi.

Satılık değil 😀

^^Nokia 6310i Klübü^^

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.