Şimdi Ara

^^Nokia 6310i Klübü^^ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
46.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bendede var 6310i ama ekranında çizgi çizgi kayboluyo matrixteki kayan yazılar gibi ama neden bilmiyorumm onun haricinde güzl telefon..ve bu telde bluetooth var ama ne işe yarıyor ya bi şey gönderebiliyozmu..oyun notepad dosyası gibi..ne gönderip alır bu alet :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bruiser_xxx -- 12 Temmuz 2007; 15:55:13 >
  • Bu ürünü orjinal OEM parçalarla topluyorum. %100 ORJİNAL! Sahtekarlık YOK! İşin 12 yıllık erbabından! 90 Gün Sınırsız garanti!

atlantisprensi@mynet.com MSN den ulaşabilirsiniz bana.
  • ARKADAŞLAR BENDE NOKIA 8810-8890-6210-6310İ MEVCUT BUNLARIN HEPSİ EFSANEDİR AMA BİRDE 6310İ VARDIR Kİ ONU NASIL ALDIĞIMI BEN BİLİRM AÇILMAMIŞ O TELEFONU ALABİLMEK İÇİN KENDİ TANIDĞIM TELEFONSUMA 350YTL DEĞERİNDE TELEFON VEREREK ZOR ALDIM( NOT TELEFONCU KENDİ KULLANIYORDU) ONUN İÇİN ÇOK ZORLADI BENİ AMA ZORLADA OLSA ALDIM
  • arkadaşlar ben 6310i aldım ama bunun versiyonu 4.20 evde nasıl bunu yükseltiriz
  • Bu telefona Hayranım Abi Bi Zamanlar En Kral Teldi Valla Azmı Kullandık Ya Azmı Düştü Sapasağlam
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanjk

ARKADAŞLAR BENDE NOKIA 8810-8890-6210-6310İ MEVCUT BUNLARIN HEPSİ EFSANEDİR AMA BİRDE 6310İ VARDIR Kİ ONU NASIL ALDIĞIMI BEN BİLİRM AÇILMAMIŞ O TELEFONU ALABİLMEK İÇİN KENDİ TANIDĞIM TELEFONSUMA 350YTL DEĞERİNDE TELEFON VEREREK ZOR ALDIM( NOT TELEFONCU KENDİ KULLANIYORDU) ONUN İÇİN ÇOK ZORLADI BENİ AMA ZORLADA OLSA ALDIM

KARDEŞ 8810 SATILIKMI SATILIKSA MAKUL Bİ FİYATA TALİBİM

• Slm arkadaşlar.Efsane telefonu tam 4 senedir kullanıyorum ve en ufak bi problem yaşamadım bugüne dek..vazgeçemediğim bu telefonu bi 4 sene daha kulanıcam bu gidişle.Benim bu modeli kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak.telefonu aldığımdan beri M-cüzdan özelliğini kullamadım..aldığımda da bu özelliğin ne anlama geldiğini bilmiyordum açıkcası..tlfnun ilk kullanıcısına da ulaşamadığım için giriş şifresini bilmiyorum..
    Bu şifrenin kırma numarasına nasıl ulaşabilirim? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür
  • abi deli olcam ne var bu telefonda renksiz ekran berbatta tipi var 5110 dan farksız ne bu ya sanki sanırsınız telefonu n99 ne bu kadar büyütülüo ben anlamadım töbe töbe
  • quote:

Orjinalden alıntı: emere

abi deli olcam ne var bu telefonda renksiz ekran berbatta tipi var 5110 dan farksız ne bu ya sanki sanırsınız telefonu n99 ne bu kadar büyütülüo ben anlamadım töbe töbe

O bir klasik..
    O bir türünün son örneği..
    O bir mükemmel telefon..
    O bir kral..
    O bir Nokia 6310i...

• zamanında en klas telefondu ama bugünün şartlarını düşünürsek bayrağı e51 devralıyor bence...
  • arkadaşlar bende temiz tamirgörmemiş içi açılmamış 6310i var ciddi alıcılar beni arayabilir 05055801833http://www.sahibinden.com/sok_fiyata_6310iWQQaXQQ6041539WQQpXQQdisplayitembu adrestede telin fotolarını görebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.excellent
    birde bu telefonun altına takılan rozetler vardı yanlış hatırlamıyorsam,onlarda çok güzeldi.

Evet, hatta yurt dışında ismini de yazdırabiliyordun.
  • 6 yıldır kullandığım 6310i telefonumun en sevdiğim özelliği şarjının uzun gitmesidir. Lithium-polymer teknolojinin kullanıldığı tek batarya bu telefonda var. Ve gerçekten de çok dayanıklı bir bataryaya sahip. Telefon özellikleri bakımından fazlası var eksiği yok. Ama multimedia telefon özelliği derseniz hiç denecek kadar az. Bu da bence bir artıdır. Çünkü telefonu multimedia aracı olarak gören ya da kullanan bir kişi değilim. "Cep Telefonu" kelimesi birgün tedavülden kaldırılırsa yerine rahatlıkla "6310i" ismini kullanabiliriz.
    6310i Gelmiş-geçmiş ve hatta gelecekler de dahil tüm marka ve modeller içerisinde daima 1. sıradaki yerini koruyacaktır.
    Bir c.ronaldo bir ronaldinho bir messi ismi nasılki bir pele isminin üstüne çıkamazsa 6310i isminin üzerine de artık hiç bir telefonun ismi çıkamayacaktır..
    Çünkü o artık bir efsanedir..
  • 2. el aldığım arabamda araç kitiyle geldi. memnundum. yalnız araç kitinde tanımama sorunu başlamıştı. kontak yerlerini spreyle ve kulak çubuğu ile sildim. ama spreyi sıktığım alt tarafta mikrofon için delik de varmış. oradan sanırım sprey girdi içine. telefonu açtım. mikrofonu temizlemeye çalıştım ama ses çok derinden gelir oldu. yol güvenliği açısından güzel bir çözüme veda etmek zorunda kaldım. acaba mikrofonundan bulabilir miyiz bu telefonun?
  • Bu arada 6310i model telefonlar dinlenebiliniyor o konuda yanlış bilgilendirme yapıyor satıcılar.

• Çok güldüm yazılanları okurken, kullanım ömrünü model olarak doldurmuş, kaç senelik teknolojinin gerisinde kalmış ve o sık kullanılan tabiri ile takoz gibi Nokia'yı öve öve bitirememişsiniz...

Yazılanları okurken gülmemek elde değil, duyan da ''Acaba hangi telefon bu?'' demekten kendini alamaz yani...

Neresinde bunun efsanelik, neresinde farklılık, neresinde teknoloji, neresinde kullanım kolaylığı?

Bu kadar saçmalamayın arkadaşlar, altı üstü miyadını doldurmuş ve artık çocukların bile eline verdiğinizde ''Bana bunu mu layık gördünüz!'' deyip yere atacağı cinsten bir model işte...

• Telefonu telefon olarak kullanıyorsanız gayet yeterli bir cihaz.
    aşağılanacak bir yanı yok bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brain Wave

Çok güldüm yazılanları okurken, kullanım ömrünü model olarak doldurmuş, kaç senelik teknolojinin gerisinde kalmış ve o sık kullanılan tabiri ile takoz gibi Nokia'yı öve öve bitirememişsiniz...

Yazılanları okurken gülmemek elde değil, duyan da ''Acaba hangi telefon bu?'' demekten kendini alamaz yani...

Neresinde bunun efsanelik, neresinde farklılık, neresinde teknoloji, neresinde kullanım kolaylığı?

Bu kadar saçmalamayın arkadaşlar, altı üstü miyadını doldurmuş ve artık çocukların bile eline verdiğinizde ''Bana bunu mu layık gördünüz!'' deyip yere atacağı cinsten bir model işte...

Herkes salak bi sen zekisin di mi,saygılı ol biraz, edepsizliğin lüzumu yok!

• bir arkadaşımla beraber, aynı gün almıştık 2 tane. 7-8 ay kullandım 6310 nu.
  • valla bende bu hastalıktan dolayı, 3-4 tane 2.el getirttim yurtdışından. en temiz olanını kullanmaya başladım. digerleri yedekte. 6-7 tanede 6210 var. ama daha yüzlerine bakmadım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.