Şimdi Ara

CES 2018 fuarını TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan yorumluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TeknoSA'nın sponsorluğunda gittiğimiz CES 2018 Fuarı'nda mikrofonu şirketin genel müdürü olan Bülent Gürcan'a uzattık. Türkiye'de teknoloji mağazacılığının deneyimli isimlerinden olan Gürcan, fuarla ilgili görüşlerini ve dikkatini çeken teknolojileri anlatıyor. 

• "Teknosa"ile CES ne alaka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gizli işsizmi arkadaş çünkü teknosa da işler pek iyiye gitmiyor diye bir dedikodu dönüyor piyasada

• Teknosa yazısı görünce çalışan elamanların hepsinin sattığı üründen bir haber ve müşterilerle alakadar olmak yerine birbiri ile sohpet edilen mekan olarak görüyorum.

• Teknosa pelüş oyuncaklarımı gönder!

• Müşterilere kitlenecek pek birşey bulamamış galiba

• TEKNOSA önce mağalarındaki tekno cahilleri eğitsin. Sorsunlar bakalım kaç tanesinin bu fuardan haberi var, kaç tanesi izlemiş? Onu geçtim CES desen ne anlayacaklar acaba. Bildikleri "abi bunun ekran kartı 2 gb sen al bunu demek."

• Teknosa millete attığı kazıkların bedelini ödüyor. Ama gidişatına bakınca bundan pek ders çıkaramamış gibi.

• Daha batmadı mı la bu firma...

• quote:

Orijinalden alıntı: brshr

TEKNOSA önce mağalarındaki tekno cahilleri eğitsin. Sorsunlar bakalım kaç tanesinin bu fuardan haberi var, kaç tanesi izlemiş? Onu geçtim CES desen ne anlayacaklar acaba. Bildikleri "abi bunun ekran kartı 2 gb sen al bunu demek."

Birde bunca cahilliklerinin ve bilgisizliklerinin üzerine kendilerini bir halt zannedip artistlik yapmaları yok mu? gerçi geçen yıl birinin ağzına vurdum düzeldi. ve ne hikmetdir bilinmez nerde vestel,casper ve preo varsa öve öve bitiremiyorlar. gülenmi ağlanmı.
  • Videoyu çekmek için biraz daha gürültüsüz bir mekan seçebilirdiniz.

• Sakıp Ağayı Nasıl Bilirdiniz ..?

• Teknosa'nın halkla ilişkiler birimi -pek de haksız olmayan- "olumsuz teknosa" algısını daha makul hale getirmek için ne yapar merak ediyorum...

• Şu firmayı duyunca elinde telefonla oynayan elemanlar ve promotörler geliyor gözümün önününe.

• xiaomi mi 6 hepsiburada ve n11 de 128 gb model 1950 civarı. Teksnosa da 2499 tl. Şu adamları gördükçe sinirim bozuluyor.

• Teknosa mı kalmış,,,Batsa da kurtulsak..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.