Şimdi Ara

Hepsiburada bilgisayar kategorisinde KDV kadar indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsiburada’da bugün başlayan kampanya ile bilgisayar kategorisindeki ürünlerde KDV kadar indirim uygulanıyor. Kısa sürecek kampanya süresince satıcısının Hepsiburada olduğu tüm bilgisayarlarda yüzde 18 indirim fırsatı sunuluyor.

İndirimler sadece bilgisayar kategorisindeki ürünler ile sınırlı kalmıyor, bilgisayar bileşenleri kategorisinde de yüzde 10 indirim uygulanıyor. Tablet kategorisindeki ürünler kampanyaya dışında tutuluyor.

Kampanya süresince Asus X541UV-GO607T dizüstü bilgisayar 2699 TL yerine 2249 TL’ye satılıyor. Bilgisayar bileşenlerinde geçerli yüzde 10 indirim kapsamında da Toshiba Canvio Basic 1TB 2.5" taşınabilir disk 245 TL yerine 209 TL, Philips SHL5000 Kulaküstü Kulaklık 49,90 yerine 42,5 TL indirimli fiyat etiketiyle satılıyor.  HP 14-BS006NT dizüstü bilgisayar ve HP DeskJet Ink Advantage 5075 yazıcı da dikkat çeken indirimler arasında.

Hepsiburada'nın KDV kadar indirim ve yüzde 10 indirim kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Şakamı bu ya, aynı konuda 4. başlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konusu var editör kardeş oraya bekleriz
  • elektronik cihazlarda gercek anlamda indirim kaldimi artik

• bindirim / indirim

• Önce bindiragandi, sonra indiragandi. Artık yemezler HB!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 18 Ocak 2018; 2:1:8 >
  • Geçen seferde aynısı oldu. İndirime girsin diye beklediğim kasa artık daha pahalı böyle birşey olamaz. İnsanın zekası ile alay ediyorlar.

• I5 çöplü makineler ne zamandan beridir 2,700'e satılır oldu ülkenin ve ekonominin geldiği hale TL'nin değerine bak..vay ki ne vay.Biride sanki bilmiyormuş gibi zekamızla alay ediyorlar diyor..Bravo yenimi farkettin

• Önce bindir , sonra indir...

• R E K L A M L A N D I N I Z

• quote:

Orijinalden alıntı: akin.ozsk

Önce bindir , sonra indir...

Aynen
  • GTX 1080 veya GTX 1080 Ti almak istiyorum.
    GTX 1080 Ti için 5000TL bütçe ayırdım, lakin ürün yok.
    Ürün yok, kampanya var.
    Hepsiburada bildiğin dalga geçiyor insanlarla, çoğu ürünün de fiyatı artmış arkadaşlar.

• Hasarlı bozuk ürün gönderiyorlar.iki defa başıma geldi.HB den uzak durun

• Hepsiburada.com'dan kendilerine çeki düzen verene kadar uzak durunuz. Ne oldum delisi oldular. Müşteri umurlarında değil.
  • Hepsiburada bir an önce Amazon'a satılsa da sürekli yaptığı bu indidirdik yalanlarından arınmış bir firma olsa. La indirim yapmayacaksan yapma kampanya, millete rezil oluyorsun hiç umrunda değil mi?

• Spectre yüzündendir almayın.
  • Gel artık Amazon kurtar bizi bunlardan..

• Maksatları ne anlamıyorum Karizma bu kadar çizdirilmez. Ekran kartı bakıyorum indirimli hali pek çok yerden pahalı.

• Buradan satıcılara bir uyarım olacak. Önce %18 bindirip sonra %18 indirmesinler. Daha ucuza satmış olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tropik17 -- 18 Ocak 2018; 12:26:55 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.