Şimdi Ara

Daha renkli daha havalı: MSI Raider RGB

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    MSI oyuncular için hazırladığı yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlarında RGB ışıklandırmayı bir adım öteye taşıyor  ve artık bilgisayarın üst kısmında da kullanmaya başlıyor. Bu konudaki ilk modeli olan GE63 Raider RGB Edition'ı kullandık, detayları bu videoda anlattık. 

• Yakında laptop niyetine taşınabilir pavyon alacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BarbaraPalvin -- 15 Ocak 2018; 18:38:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıktı artık saçma sapan olmadık yerlere rgb aydınlatma koymaları.

• Tasarım olarak hoş duruyor. Özellikle arkadaki RGB aydınlatma fena olmamış.

Ancak klavyedeki harflerin fontunu pek beğenmedim. Klavyede ilk başta N harfini görünce demoda Rusça klavye kullanmışlar sandım. Ayrıca 3, E, M ve W karakterlerini aynı butondan üretip yan çevire çevire kullanmışlar gibi duruyor.

• Merhaba. Ürünün şarj cihazında RGB Led mevcut mu? Mevcut ise almayı düşünüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Merhaba. Ürünün şarj cihazında RGB Led mevcut mu? Mevcut ise almayı düşünüyorum?

• RGB in 2k18 lul
  • Msi sağlam laptop yapıyor. 5 senelik ge72 hala çalışıyor.

• Eski minibüs aydınlatması gibi. Bana itici geliyor.

• Arkadaki ışıklar adaptör ile çalışırken daha fazla aydınlık olup, ekrandaki renk tonlarına göre renk değiştirse masa üzerinde duvara yakın kullanırken harika olur şimdiki haliyle hava atmaktan başka işe yaramıyor gibi

• fazla renkli
  • Erdi hocam yeni çıkan uhd monitörlerinde videosunu bekliyoruz asus olsun LG olsun samsung olsun her yeniliği bekliyoruz.

• Daha renkli daha havalı ve artik simdi cok daha pahali :D

• şu her şeyi lede boğma olayından sıkıldım. bi bana mı itici geliyor?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.