Şimdi Ara

Razer'dan çılgın konsept: Telefon, bilgisayara dönüşüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CES 2018 Fuarı kapsamında Razer yeni konsepi Project Linda'yı tanıttı. Razer popüler akıllı telefonu Razer Phone'u ve dizüstü bilgisayar modeli Blade Stealth'i bir araya getiren melez bir cihazla çıkıyor karşımıza. 

• Daha önce Asus tarafından denemiş bir konsept ancak tüketici çok fazla ilgi göstermedi. Asus ilk bu konsepti çıkardığında çok hoşuma gitmiş ve kullanmak istemiştim ancak fiyatının neredeyse iki telefon fiyatına yakın olması nedeniyle sahip olamamıştım. Bence güzel bir konsept.

• Söz konusu Razer olunca telefonu bilgisayara çeviren dockun en düşük tahminle i5 + GTX1050'li bir notebok fiyatına satılacağını tahmin ettiğim için şuan hiçbir anlamı yok.

• transformers

• o vainglory girip afk kalan senmiydin çok iyi sövdüm aynı takımdaydık

• Çöpe atılan milyon dolarlar... Belki 5 sene sonra arm windows entegrasyonu tamamlanırsa satılır yoksa ÇE-Ö-PE .

• quote:

Orijinalden alıntı: ardabeyim

Çöpe atılan milyon dolarlar... Belki 5 sene sonra arm windows entegrasyonu tamamlanırsa satılır yoksa ÇE-Ö-PE .

dar görüşlü eski nesilden gelen bir tikiden başka ne yorum beklenir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imhotep_of_grudge -- 15 Ocak 2018; 12:49:55 >
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    -Yeni nesilden gelenlerin ne demek istediğini anlamıyorum- şeklinde bir yorum yapabilirim. Dar görüşlülük değil "BENCE" ileri görüşlülük demen gerekir. Yıllardır denenen konsept tam olgunlaşmamış bir şekilde piyasaya sürülünce neler olduğunu hepimiz gördük. Yaygınlaşması için Windows'un arm işlemcilere tam uyumluluk sağlaması lazım ya da baştan bir işletim sistemi yazmaları gerek: "windows RT". Sonucunda olgunlaşmadan piyasaya sürülmüş cihazlara ve sistemlere ne olduğuna hepimiz şahidiz çok da şey yapmamak lazım.
  • Microsoft'un Continuum (belki ilerde HoloLens?) gibi yaptığı şeyler yıllar sonra ısıtılıp önümüze konmaya başlanıyor sanırım?

• Süper abi yaaa valla helal olsun en müstakbel müslüman seçilsin bu Razer şirketi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.