Şimdi Ara

AMD Ryzen efsanesi tam gaz | Ryzen 2 geliyor, Ryzen'lar ucuzluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşinize geldiği gibi davranıyorsunuz. AMDyi takip etmek istemek olsa amaç burada laf sokmazsınız. Önce geleyim, işime geldiği gibi gelişine sallayayım; sonra dışlanınca da niye böyle yapıyorsunuz, ben teknoloji takip ediyorum diyeyim. Güzel, ama geliştirilmesi lazım AMD çakal olsa bir baştan soketini değiştirir. AMD çakal olsa hız aşırtmayı kilitler. AMD çakal olsa Freesync'in yerine Gsync gibi sallamasyon bir şey uydurur. AMD çakal olsa çekirdek sayılarını artırmaya değil, intelin gittiği yoldan gitmeye çalışırdı. AMD'nin bakış açısı da, ticaret ahlakı da kapitalist olsa da diğerlerinden bambaşka. 1800x'e pahalı demişsiniz, Allah gözünüzü doyursun. İndirim anca size yetmiş ama zannediyorum hala daha almamak için binbir sebebiniz vardır. Bizden çok siz firmayı takip ediyorsunuz, siz yorum yazıyorsunuz. Bu nasıl sevmemektir aklım almıyor. Sevmeseniz de bağımlısı olmuşsunuz. İkinci nesilden 400 serisi çipset ve 2.nesil işlemcilerle bir sistem toplayın da belki hasretiniz bir nebze diner.
  • 1800X 150$ indirim . Kendileride farketti performansına göre çok pahalı olduğunu galiba.

Olması gereken fiyatına indirim demeleri az çakal değil bu AMD.

EDIT: AMD tarafından para alan maaşlı troller yine dediğim şeyi neresiyle anladıysa Intel bağlamayı başarmış. Bu yazdığımın Intel ile bir alakası yok yaptıkları saçmalıktan bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 11 Ocak 2018; 18:58:38 >
  • Yenilenmiş ryzenlerin performans anlamında çok bir şey katacağını düşünmüyorum, fakat 7 nm ryzen 2'ler bir intel kullanıcısı olarak beni heyecanlandırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 10 Ocak 2018; 22:36:30 >
  • 12nm ye önümüzdeki aylarda geçerse Intelin performans olarak da önünde olduğu Athlon64 dönemi de dahil olmak üzere yıllar sonra ilk defa üretim geometrisi olarak intelin önünde olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

1800X 150$ indirim . Kendileride farketti performansına göre çok pahalı olduğunu galiba.

Olması gereken fiyatına indirim demeleri az çakal değil bu AMD.

Amd 'nin bu yaptığı çakallıksa;

Intel'in yaptığına bir hayvan ismi vermek hayvanlara hakaret olur..
  • Orta sınıf anakartta maalesef tırt amd .
  • Broadwell E'yi yarı fiyatına geçen 1800X mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum şu ki, bu trolleri alıntılar cevap verirseniz sürekli buralarda konuları kirletmeye ve canınızı sıkmaya devam edecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 10 Ocak 2018; 22:45:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Durum şu ki, bu trolleri alıntılar cevap verirseniz sürekli buralarda konuları kirletmeye ve canınızı sıkmaya devam edecekler.

Gerçeklerden bahsetmeye troll denmeye başlanmış 2018 böyle bi yıl galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 10 Ocak 2018; 23:0:57 >
  • Erdi Bey çok güzel ve kalite anlatıyorsunuz, biz de uzun yıllar teknolojiyi takip edenler olarak heyecanla takip ediyoruz gelişmeleri.

• intelci arkadaşları konudan alalım, size göre bir haber yok arkadaşlar. CES güvenlik üstüne bir fuar değil. Markalar yeni ürünlerini sergiliyor ve yol haritası paylaşıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

intelci arkadaşları konudan alalım, size göre bir haber yok arkadaşlar. CES güvenlik üstüne bir fuar değil. Markalar yeni ürünlerini sergiliyor ve yol haritası paylaşıyorlar.

İnsanları Intelci ve AMDci diye ayırmak niye? Intel işlemci kullanan adam AMD yaptığı şeyleri takip edemez mi?

Fanatik değiliz burda amd trolleri hariç.
  • quote:

quote:

intelci arkadaşları konudan alalım, size göre bir haber yok arkadaşlar. CES güvenlik üstüne bir fuar değil. Markalar yeni ürünlerini sergiliyor ve yol haritası paylaşıyorlar.

İnsanları Intelci ve AMDci diye ayırmak niye? Intel işlemci kullanan adam AMD yaptığı şeyleri takip edemez mi?

İşinize geldiği gibi davranıyorsunuz. AMDyi takip etmek istemek olsa amaç burada laf sokmazsınız. Önce geleyim, işime geldiği gibi gelişine sallayayım; sonra dışlanınca da niye böyle yapıyorsunuz, ben teknoloji takip ediyorum diyeyim. Güzel, ama geliştirilmesi lazım AMD çakal olsa bir baştan soketini değiştirir. AMD çakal olsa hız aşırtmayı kilitler. AMD çakal olsa Freesync'in yerine Gsync gibi sallamasyon bir şey uydurur. AMD çakal olsa çekirdek sayılarını artırmaya değil, intelin gittiği yoldan gitmeye çalışırdı. AMD'nin bakış açısı da, ticaret ahlakı da kapitalist olsa da diğerlerinden bambaşka. 1800x'e pahalı demişsiniz, Allah gözünüzü doyursun. İndirim anca size yetmiş ama zannediyorum hala daha almamak için binbir sebebiniz vardır. Bizden çok siz firmayı takip ediyorsunuz, siz yorum yazıyorsunuz. Bu nasıl sevmemektir aklım almıyor. Sevmeseniz de bağımlısı olmuşsunuz. İkinci nesilden 400 serisi çipset ve 2.nesil işlemcilerle bir sistem toplayın da belki hasretiniz bir nebze diner.

• quote:

quote:

"amd trolleri" diyerek sen ayırmış olmuyor musun yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savitar77 -- 10 Ocak 2018; 23:26:3 >
  • kolay gelsin video süper

• quote:

Orijinalden alıntı: emsalsszz

quote:

quote:

"amd trolleri" diyerek sen ayırmış olmuyor musun yani

Trollük farklı normal kullanmak farklı.

AMD kullanıpta mantıklı konuşan insanlar var bu forumda onlar amd trolleri değil normal kullanıcı.

• quote:

quote:

quote:

İşinize geldiği gibi davranıyorsunuz. AMDyi takip etmek istemek olsa amaç burada laf sokmazsınız. Önce geleyim, işime geldiği gibi gelişine sallayayım; sonra dışlanınca da niye böyle yapıyorsunuz, ben teknoloji takip ediyorum diyeyim. Güzel, ama geliştirilmesi lazım AMD çakal olsa bir baştan soketini değiştirir. AMD çakal olsa hız aşırtmayı kilitler. AMD çakal olsa Freesync'in yerine Gsync gibi sallamasyon bir şey uydurur. AMD çakal olsa çekirdek sayılarını artırmaya değil, intelin gittiği yoldan gitmeye çalışırdı. AMD'nin bakış açısı da, ticaret ahlakı da kapitalist olsa da diğerlerinden bambaşka. 1800x'e pahalı demişsiniz, Allah gözünüzü doyursun. İndirim anca size yetmiş ama zannediyorum hala daha almamak için binbir sebebiniz vardır. Bizden çok siz firmayı takip ediyorsunuz, siz yorum yazıyorsunuz. Bu nasıl sevmemektir aklım almıyor. Sevmeseniz de bağımlısı olmuşsunuz. İkinci nesilden 400 serisi çipset ve 2.nesil işlemcilerle bir sistem toplayın da belki hasretiniz bir nebze diner.

AMD Intel gittiği yoldan gitmeye çalışsa batardı. AMD şuan tek avantajı kullanıcı dostu gibi gözükmesi.

1800X sevmiyorum 8700K veya 1700 varken niye 1800X ????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 10 Ocak 2018; 23:32:22 >

• Ucuzlar ucuzlar, bekleyin siz ucuzlamasını.

• Bakın arkadaşlar konu da bir video ve bilgiler yer alıyor ama biz bunlar yerine bir kaç trole cevap vermekle uğraşıyoruz. Tercihimizi yapmalıyız artık DH böyle olmaya devam mı edecek yoksa eski güzel günlerine döndürecek miyiz? Aslında hepsi bizim elimizde bir blok çekip bir yerden başlamalıyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Bakın arkadaşlar konu da bir video ve bilgiler yer alıyor ama biz bunlar yerine bir kaç trole cevap vermekle uğraşıyoruz. Tercihimizi yapmalıyız artık DH böyle olmaya devam mı edecek yoksa eski güzel günlerine döndürecek miyiz? Aslında hepsi bizim elimizde bir blok çekip bir yerden başlamalıyiz.

Ya abisi sen Fenerbahçe vs Galatasaray konusuna geri dönsene. En büyük trollerden biri sensin bu forumdaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 10 Ocak 2018; 23:48:26 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.