Şimdi Ara

Çılgın masaüstü bilgisayar l Predator Orion 9000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek performans meraklıları ve oyun tutkunları için çılgın bir masaüstü bilgisayarı anlatıyoruz. Acer tarafından geliştirilen Predator Orion 9000, tasarımından donanım özelliklerine kadar ilginç detaylara ve önemli özelliklere sahip. 

• Bu hazır oyuncu kasaları gereğinden çok büyük değiller mi ? Özellikle Alienware ve bu Predatorlar.

• Kasaya hiç özenilmemiş. O seviyedeki bir sistemde kullanılan ram ler çok kötü gözüküyor, kablolar zaten tam bir facia. Gözlerim kanadı.

• video tamamlanmamış ya da ben 1 dk olarak görüyorum.

• Video sanıyorum EKSİK.

• Video eksik sanırım

• Video eksik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen ürün gamının en tepe modelinden birini, en gözde fuarlardan birine getirip koyuyorsun ama 4 adet ram slotun boş, bari yalancıktan ram varmış gibi yapsaydınız, onuda geçtim, ekran kartına giren psu kabloları benim dandik pc'den bile berbat görünüyor. 24pin anakart güç kablosunu söyleyemiyorum bile, rezillik bence, hiç yakışmamış...

Bu arada Erdi reis ikidir videoların tak diye kesiliyor ve yarım kalıyor, tadına varamıyoruz bir el at istersen şunlara...

• Normal bir kullanıcının elde edemiyeceği ne kadar donanım varsa itina ile incelemektesiniz. Gerçekten en çok merak ettiğimiz konuda, Predator Orion 9000'i inceliyerek çok büyük bir açığı kapattınız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Normal bir kullanıcının elde edemiyeceği ne kadar donanım varsa itina ile incelemektesiniz. Gerçekten en çok merak ettiğimiz konuda, Predator Orion 9000'i inceliyerek çok büyük bir açığı kapattınız. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ben merak ediyorum. İlgini çekmiyorsa izleme
  • Video eksik 1:10 dakikacık mı?
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var öyle şey olur mu? Ben uzun zamandır bu incelemeyi bekliyordum şuan çok rahatım.
  • Nasıl olsa alamayacağım 1.10 dakika yetti. Ben tatmin oldum.

• Sunucu videoyu işlerken hata olmuş muhtemelen. Şu anda düzgün. :)
  • 3500 dolardan başlasa Avrupa ülkelerinde yaşayanlar için ulaşılabilir normal bir sistem

• Kasanın iç dizaynı çok şekilsiz daha canlı bir kasa olabilirdi.

• Kasa leş.

Şu bilgisayarları kimler alıyor çok merak ediyorum. kendin toplayinca hem daha düzgün hem daha performanslı hemde daha ekonomik oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasayı kim topladı acaba ramler QUAD olarak takılmamış dual olarak takılmış...

• acer valiz bilgisayar

• Not Buffering...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.