Şimdi Ara

iOS 11.2.2 güncellemesi yayınlandı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple, iOS 11 sürümünün altyapı sorunlarını çözebilmek adına hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeren birçok ara güncelleme yayınladı. iOS 11.2.1 sürümünün ardından şimdi de iOS 11.2.2 sürümü yayınlandı. Yaklaşık olarak 65 MB boyutundaki iOS 11.2.2 güncellemesi, birtakım performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini beraberinde getiriyor. 

Güvenlik ve donanım optimizasyonlarını daha iyi hale getirmek için yayınlanan iOS 11.2.2 güncellemesi için Apple tarafından ayrıca bir sürüm notu düşülmemiş.

iOS 11.2.2 Nasıl Yüklenir?

Güncellemeyi cihazınıza indirmek için, Ayarlar>Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes üzerinden de güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

• Kendi koyunluğunu başkalarında gördüğü için hep başkalarıyla uğraşıyor. Anlayacağını düşündüğüm için güzelce cevap yazmıştım. Anlamazsa çirkinleşmem. Onun hakareti ne bana ne tanıdıklarıma zarar verir ama kendisine çok zarar verir. "Kişi kendinden bilir işi" demişler anlayana bu söz yeter.
  • Available for: iPhone 5s and later, iPad Air and later, and iPod touch 6th generation

Description: iOS 11.2.2 includes security improvements to Safari and WebKit to mitigate the effects of Spectre (CVE-2017-5753 and CVE-2017-5715).

• Bir daha güncelleme mi,tövbe...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelledik bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Bir daha güncelleme mi,tövbe...

İyi bozuk bozuk kullan.
  • infom@n kullanıcısına yanıt
    Şuanda da çok farklı değil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün kullanıcılara öneriyorlarmış gene ne halt karıştırdılar acaba 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone kullanıcılarının kabusu=ios güncellemeleri

• tüm cihazları etkileyen güvenlik açıkları var onu kapatmak içindir

• tanreall T kullanıcısına yanıt
    sakin ol sampiyon. adam bisi dememis

• nickjonas kullanıcısına yanıt
    Windows Mobile’ bile geldi geçen gün ne açıkmış mübarek zorluyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Yeni iPhone alma vakti geldi sürüye desene :D

Mesajın beni hiç rahatsız etmedi ama bir şey diyeceğim. Milyarlık telefon kullanıyor musun? Sen de bizim gibi sürüye dahilsin.

not: hayvan sürüsü değil, sürü psikolojisi.
  • Harika! Güncelleme Sonrası 6100₺ Verdiğim iPhone X Sabah İşe Hazırlanırken Yüzümü Yıkamama Yardımcı Oluyor.

• Eskiden güncellemeler heyecan ile beklenirdi... şimdi ??

• Adamlar Spectre için güncelleme yayınlamış. Mesajları kes. Biri kullanıcılarına laf atmış. Diğeri eskiden heyecanla beklerdik demiş. Başkası yavaşlatma muhabbeti yapmış.

Yorum yapmadan önce bi haber içeriğine bakın. Amaçsızlığınız bu kadar belli olmasın.

• iPhone 4 ten beri iPhone kullanıyorum, güncellemeyle ilgili bir sıkıntım olmadı. Ne alaka?

• quote:

elektronik marketlerde vs ağzının suları aka aka bakan isterik modeli...

• quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

Onun bahsettiği o değil güzel kardeşim, "koyun" demek istiyor. Daha önce de bu tarzda attığı mesajlar vardı. Eleştiri başka bir şey hakaret başka bir şey. Sadece kendin için düşünme. Eşin, sevgilin, annen ve baban da iPhone kullanıyor olabilir. Bu laf onlara da gidiyor yani. İnsan diline hakim olur biraz, ayıp denen bir şey var. Bu forumu okuyan hanımlar da var, çocuklar da.

Kendi koyunluğunu başkalarında gördüğü için hep başkalarıyla uğraşıyor. Anlayacağını düşündüğüm için güzelce cevap yazmıştım. Anlamazsa çirkinleşmem. Onun hakareti ne bana ne tanıdıklarıma zarar verir ama kendisine çok zarar verir. "Kişi kendinden bilir işi" demişler anlayana bu söz yeter.
  • quote:

Konuda işin ne kullanmıyorsan?

Ayrıca en son çıkan x modelinde bile sorunlar varken sen neyin kafasını yaşıyorsun acaba. Daha sürümün tüm modellerde sıkıntıları olduğunu kavrayamamışsın bile. Dalga geçmenin de bir adabı olur. Konudan bihaber laf atarsan kendini rezil edersin ancak.
  • yükleyelim bakalım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.