Şimdi Ara

HTC ezber bozacak: Çerçevesiz HTC U12'nin görseli sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geride bıraktığımız son 1-2 yıl içerisinde akıllı telefon üreticilerinin ince çerçeveli ve ön yüz tamamen ekranla kaplı telefon trendine ayak uydurmaya çalıştıklarını gördük. Bu modaya henüz adapte olamamış markalardan birisi de HTC olarak ön plana çıktı.

Ayrıca Bkz.Apple, AV1 adlı video sıkıştırma teknolojisine katkıda bulunacak
    Geçen sene şirket HTC U11+ ile daha ince çerçeveli bir cihaz sunmaya çalışsa da tam olarak Galaxy S8, S8+ ya da Note 8 gibi bir etki yapmayı başaramadı. Ancak SuggestPhone tarafından yayınlanan HTC U12 tasarım görselleri 2018'de bu gidişatın değişebileceğini ortaya koydu. Yayınlanan render'lara baktığımızda HTC'nin bir sonraki amiral gemisinin çerçevelerinden sıyrılmış olarak gelebileceğini görüyoruz.

Yeni tasarım son derece umut verici

Şüphesiz ki ekran kapalı olduğu için çerçevelerin nerede başlayıp, nerede bittiğini kestirmek zor ancak karşımızda son derece umut verici bir modelin durduğunu söyleyebiliriz. Zaten kısa süre önce de HTC'nin amiral gemilerine yoğunlaşmak için bu yıl daha az telefon çıkarabileceğine yönelik söylentiler duymuştuk.

Tayvan merkezli şirketin bu yılki tek amiral gemisi olacağı söylenen HTC U12'nin ne zaman tanıtılacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Önümüzdeki hafta başlayacak olan CES 2018 veya bir sonraki ay gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi (MWC) lansman için en yakın iki etkinlik olarak ön plana çıkıyor.

• İlk yapan için devrim denebilir ama sonradan yapanlara bu tabir abartı olmuyor mu?

• Bu sektörde fiyatlar uçmuşken ve samsung ve apple gerçeği varken fiyatlandırmada çok iyi bir yol izlemeli. Yoksa lg nin de htce nin de Huawei nin de işi zor.

Sony s835 li xz1 de bu yolu seçti 2500 lere çekti hemen.

Htc ye gelince Htc can çekişiyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    kendince devrim diye düşünülebilir :)

• Ana sayfadaki resimde telefon açık habere girince telefon kapalı :) Çerçeveli veya değil nasıl anlayacağız? Benim gözüm seçmedi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

İlk yapan için devrim denebilir ama sonradan yapanlara bu tabir abartı olmuyor mu?

İlk yapan değil hocam, Apple yaparsa devrim olur.

• Bir halt belli olmayan fotoğraftan çerçevesiz olduğunu anlamak?

• Fotoğraftan bir şey belli olmuyor ki, telefonun önü mü arkası mı o bile belli olmuyor. :D

• Tr@mmler kullanıcısına yanıt
    Nokta

• Ekranın alt kısmına boş kalmasın diye sanal htc logosu koyarlar kesin.

• Eğer yamulmuyorsam gene birer parmak üst alt çerçeve bizi bekliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Ana sayfadaki resimde telefon açık habere girince telefon kapalı :) Çerçeveli veya değil nasıl anlayacağız? Benim gözüm seçmedi :D

Anasayfayla cihazlarla alakasız daha çok tık çeksin diye fotoşoplu resim konuluyor. Geçen gün 2 farklı haberdede aynısını gördüm. Sırf haber tıklansın diye fotoşoplu resim koymuşlardı habere girince o resimle alakası yoktu. Videoların resimlerindede artık clickbait tarzı resimler koyuyorlar. Anlaşılan Enis Kirazoğlu bayağı bir ipucu vermiş bunlara.
  • Ekranı kapalıyken çerçeve oranını nasıl anlamamızı bekliyorsunuz ?
  • Tr@mmler kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.

• Hadi bakalım HTC senden de güzel bir ekran-kasa oranı bekliyoruz.

• HTC ve Sony ne yapsa bu DH üyelerine yaranamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

HTC ve Sony ne yapsa bu DH üyelerine yaranamaz.

tam tersine 2 sene önceye kadar forumun çoğunluğu sony ciydi.ben hala sony kullanıyorum ama artık sony kendini övdürecek yüz bırakmadı fan kitlesinde.z2 zamanında herkes sony yi konuşuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

HTC ve Sony ne yapsa bu DH üyelerine yaranamaz.

tam tersine 2 sene önceye kadar forumun çoğunluğu sony ciydi.ben hala sony kullanıyorum ama artık sony kendini övdürecek yüz bırakmadı fan kitlesinde.z2 zamanında herkes sony yi konuşuyordu.

Sony'nin de yeni amirali çerçevesiz olacak ama onada bahane bulup kötüleyecekler. Bundan eminim.

• wow simsiyah, ezberim bozuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi n'apıcaz?
    Karanlıkta fotosunu çek yükle!
    Abi..?!
    Sen yap dediğimi.
    Peki..!
    Gördün mü bak...
    Çerçeve belli olmazsa çerçevesiz diyebilirizzzz.
    Evvet bebeğim.
    ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.