Şimdi Ara

Lineage 2: Revolution, En İyi Grafikli Mobil Oyun Tanıtım Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Netmarble'ın özellikle mobil platformlar adına etkileyici bir görselliğe sahip oyunu Lineage 2: Revolution için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

En İyi Grafikli Mobil Oyun isimli videoda Lineage 2: Revolution'ın görsel kalitesine vurgu yapılıyor ve "Oyunun kuralını değiştiriyoruz" sloganı dikkat çekiyor. Unreal Engine 4 ile geliştirilen MMORPG türündeki oyun gerçek zamanlı savaşlara, mobil cihazlar adına başarılı görselliğe, açık dünyaya ve klan-ittifak sistemiyle birlikte hem arkadaşlarınızla hem de dünya üzerindeki diğer oyuncularla birlikte mücadele edeceğiniz bir yapıya sahip.

Lineage 2: Revolution dünyasına girmek için buradan oyunu indirebilir, yayınlanan Efsanevi Savaşlar isimli tanıtım videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Telefonun bataryasını şişirir veya patlayabilir. Mobilde oyun oynanmaz
  • Zamanı gelmişti. Belki bir dönüm noktası olur artık adam gibi oyunda yok ne grafik olarak ne eğlence olarak
  • Reklam.
  • en iyi grafikli dediğine göre oyun leş grafik ile satmaya çalışıyorlar
  • Şu seslendirme yapan arkadaşı nezaman duysam beni bi gülme alır...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mobilde grafik önemli değil bence. En iyisi 2d pixel grafikli veya minimalist tasarımlı oyunlar oluyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • mobil platformda en iyi grafik kalitesiyle oyun sunarak kitleyi kisitlamis oluyorlar. her kesimden oyuncuya hitap edecek goze hos gelen grafikli oyunlar gelistirmek daha mantikli gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunun grafıklerı güzel ama ılerleyıs acaip derecede sıkıcı ve tonlarca sacma gorevlerı var bayıyor bı noktadan sonra. 31.cı levele kadar gelıp sıkılıp bıraktım.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Telefonun bataryasını şişirir veya patlayabilir. Mobilde oyun oynanmaz

kardesım elınde mi mix 4,400mah gıbı bı telefon olursa. ne ısınma yapar nede cabuk sarz yer cok da memnunum telefondan herkese tavsıye ederım

• Reklam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoMama -- 7 Ocak 2018; 19:9:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.