Şimdi Ara

Mophie'den dizüstü bilgisayarları bile şarj edebilen 22.000 mAh kapasiteli powerbank

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mophie isimli şirket, neredeyse tüm elektronik cihazlara güç verebilecek büyük bir taşınabilir şarj aleti çıkardı. Powerstation AC isimli powerbank, 22.000 mAh'lik devasa bir bataryaya sahip. Ayrıca dizüstü bilgisayar ve kamera pilleri gibi duvar prizine ihtiyaç duyan cihazları şarj etmek için kullanılabilecek 100W AC çıkışı var.

Ayrıca Bkz.Apple'ın indirimli pil değişim programı şirketi 10 milyar dolardan edebilir
    Powerstation AC üzerinde USB-PD şarj teknolojisine sahip 30W USB Type-C portu ve kendi pili dolmaya başlamadan önce bağlı cihazlara güç sağlayabilen bir USB-A bağlantı noktası bulunuyor. Yani Priority+ şarj teknolojisi sayesinde fişe taktığınızda kendisini doldurmadan önce enerjiyi takılı olan cihazlara aktarabilme yeteneğiyle donatılmış.

Fiyat etiketi biraz tuzlu

Mophie'ye göre, Powerstation AC bir Apple MacBook'a 15 saate kadar ek pil ömrü sağlayabilir. Cihaz aynı zamanda çizilmeye karşı koruma sağlamak için kumaş kaplamalı olarak geliyor. Ürünün fiyat etiketi ise 199.95 dolar olarak belirlenmiş. Elbette çok ucuz değil ancak sıradan bir powerbank'tan ziyade devasa kapasite ve AC çıkışı sunan bir modelden bahsettiğimizi unutmamak gerekir.

• Iphone alanların mutlaka alması gereken cihaz, prizin yanında kullanmaktan bıkmadınız mı?

• Macbookta 6500 mah batarya var 2-3 kez şarj ediyor vay be güzelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizüstünü şarj etmesi zaman zaman hayat kurtarıcı olabilir.

• Kendini kac gunde sarj ediyor peki adaptorden almiyorsa hizli doluyorsa hayat kurtarir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Priziyle kabloyu özümseyen iSheep güruhu bunu beğendi :D

• iPhoneların pil ömrü sanıldığı kadar kötü değil artık. S8 ve S8 Plustan uzun pil ömrü sunuyorlar mesela. Vibe P2 ile kıyaslarsanız tabi kötü, ülkemizde olan markaların amiral gemilerinden ya iyiler ya da başa başlar. Özellikle Plus serisinin pil ömrü asla kötü olmadı.

https://www.gsmarena.com/battery-test.php3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canım benim ne yapsın hayatında iphone 3 den yukarı görmedigi için bunu yazmıcaktım umrumda degil apple da iphone da ama iphone 7 plus kullanıcısı olarak şarja takıyorum ve sonra unutuyorum 48 saat rahat gidiyor yalan söylemeye gerek yok niye yalan söylim şimdi bazılarınız çıkar buna karşılık verir ama gerçekten o 48 saat içerisinde telefondan konuşuyorum mesajda yazıyorum oyunda oynuyorum müzikde dinliyorum ya en kötü şöyle dim sabah 7 de %100 çekiyorum zaten elime almassam şarj hep %100 de kalıyor kullanmayan bilemez neyse gece 12 de yatıp tekrar ertesi gün 7 de kaltıgım da çogu zaman şarjım %50lerde oluyor gün içerisinde de sürekli kullanıyorum mesela bugun %58 di yani kullanmadıgınız şeye yorum yapmayın bu ne olursa olsun b.k marka telefon olsa da yani burda şaçma sapan yok applecılar gelmeden yok pc master raceler yok playstation falan yani çok saçma amacı olmayan şeyler kafanızı başka şeylere yorun

• Ortada bir teknoloji var bunu değerlendirmek yerine yine ayrımcılık ve yine ötekileştirme, iphone kullansın samsung kullansın kime ne de gelmiş buraya markaya gömme yapıyorsunuz hadi onu da geçtim bu markaların ürünlerini kullananlara laf sokuyorsunuz ? Harbiden kedinizi biraz sorgulayın bu kadar boş olmayın.

• 57000 mAh batarya var dizüstümde 22k 100w çıkışı olan bir cihaz için çok az bence

• quote:

Orijinalden alıntı: qooqie

Iphone alanların mutlaka alması gereken cihaz, prizin yanında kullanmaktan bıkmadınız mı?

Hakikaten baya eskide kalmışsın. iphone 8 plus, s7 edge' e göre yüzde 30-40 arası daha fazla gidiyor. 2 cihazda elimde.
  • laptop 'ta yıprayan pili yenilemektense çoklu çözüm !

• quote:

Orijinalden alıntı: qooqie

Iphone alanların mutlaka alması gereken cihaz, prizin yanında kullanmaktan bıkmadınız mı?

Anker Powerbank kullaniyorum ben 20k lik.

https://www.amazon.de/gp/product/B00VJT3IUA/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&th=1

Fiyati gayet hesapli, 34 Euro sadece. Bunun bir de 26k lik versiyonu var, o da 53 Euro.
  • akü vereydin amüniyiyim
  • Sağlam boş yorumcu, boş kafalı, boş ergen yorumları midemi bulandırdı resmen. kuş beyinsizler, bunun Apple ile ya da iPhone ile ne alakası var? Kirlettiğiniz konu başına para mı veriyorlar size? Her konuyu bir şekilde Apple’ a bağlamanız nasıl bir psikolojik sorunun eseri çok merak ediyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.