Şimdi Ara

MSI GE72-7RD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://www.hepsiburada.com/msi-ge72-7rd-apache-042xtr-intel-core-i7-7700hq-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV0000032KTF

MSI GE72 notebook almak istiyorum indirimle beraber 5.600 fiyata inmiş bilgisayarın özellikleri gayet iyi fakat KDV indirimini bekliyorum hepsiburada.com'dan.

Konuyu acmamın sebebi KDV indirimleri ne zaman oluyor hepsiburada.com da?
    Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

Ya da söyle birşey söyleyeyim
    4Gb ekran kartı 8 GB Ram GTX 1050 ekran kartı harddisk 1 TB i7 işlemci özelliklerine sahip MSI Laptop arıyorum 5.000 TL'ye kadar bütçem var fakat 24 ay taksitle almayı istiyorum imkanlarımla,

24 ay takside bölen,fiyatları uygun indirimleri olan bir site öneriniz varmı bana MSI laptop için?

• KDV indirimini bekliyorsan GF62 öneririm. Üzerindeki ekran kartı GTX 1050Ti:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gf62-core-i7-7700hq-2-8ghz-8gb-1tb-128ssd-15-6-gtx1050ti-4gb-w10-31006.html
  • Draker kullanıcısına yanıt
    hocam taksitle alabiliyorum 12 ya da 24 ay taksitle alacağım,kimileri diyor 2 gb ekran kartı iyi kimileri diyor 4 gb al en az kafam karıstı

ayrıca ne zaman kdv indirimine giricek biliyormusunuz ?

hepsiburada.com dan alacağım bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riveen

hocam taksitle alabiliyorum 12 ya da 24 ay taksitle alacağım,kimileri diyor 2 gb ekran kartı iyi kimileri diyor 4 gb al en az kafam karıstı

ayrıca ne zaman kdv indirimine giricek biliyormusunuz ?

hepsiburada.com dan alacağım bu arada

Hocam masaüstü sistemlerde kullanılan 2GB GTX 1050 versiyonlarında sorun çıkmıyorsa ve kimse 2GB bellekten şikayet etmiyorsa, 2GB bellekli dizüstü GTX 1050 ekran kartlarında da sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.