Şimdi Ara

Netflix'in popüler filmi Bright'ın devam filmi çekiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son yıllarda orijinal içerik alanına önemli yatırımlar yapan Netflix, bugüne kadar çektiği en pahalı filmlerden biri olan Bright'ı geçtiğimiz günlerde yayınladı. Yıldız oyuncu Will Smith'in başrolünü üstlendiği film eleştirmenler tarafından ağır bir şekilde eleştirilse de bu durum Netflix kullanıcılarını filmi izlemekten alıkoymadı. Netflix tarafından paylaşılan verilere göre Bright, yayınlandıktan sonraki ilk üç günde sadece ABD'de 11 milyon kullanıcı tarafından izlendi.

Aksiyon ve fantezi türlerini bir araya getiren Bright'ın bu başarısı, devam filmi için Netflix'i harekete geçirdi. Dijital içerik devi bugün yayınladığı açıklamayla bir süredir gündemde olan söylentileri doğruladı ve Bright 2 için hazırlıklara başlandığını duyurdu. Filmin ana karakterlerini canlandıran Will Smith ve Joel Edgerton'ın devam filmi için geri dönmesi bekleniyor.

Öte yandan filmin kamera arkasında önemli bir değişiklik yaşanacak. Bright'ın yaratıcısı ve senaristi olan Max Landis devam filminde yer almayacak. Bright 2'nin senaryosunu ilk filmin yönetmeni olan David Ayer (Fury, Suicide Squad) kaleme alacak. Ayer ayrıca devam filminin yönetmenliğini de üstlenecek.

Senaryosunu Max Landis (Chronicle, Victor Frankenstein)'in kaleme aldığı Bright; periler, orklar ve elfler gibi mistik yaratıkların insanlar ile iç içe yaşadığı modern bir dünyada geçiyor ve bir Ork ile ortak olmak zorunda kalan bir polisin (Smith) hikayesi anlatılıyor. Bu uyumsuz ikili, herkesin peşinde olduğu büyülü bir silahı bulmak için birlikte çalışmak zorunda.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Bright'ın fragmanını ve Netflix'in devam filmini duyurmak için yayınladığı eğlenceli tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

• filme herkes çöp dedi ama akşam sıkılınca iyi bi aksiyon oldu.küfrü bol orası biraz abartılmış.ancak tam bir farklı dünya sağlanamamış gibi geldi bana.

• Senaryosu çok kötü bir film. İzlenmeyecek kadar kötü değil ama iyi film demek için hiç film izlememiş olmak gerekiyor.

• Saçma sapan bir film, neyin devamını çekiyorlar anlamadım. Netflix'in dizilerine eyvallah ama daha bir tane adam gibi bir filmlerine rastlamadım. (The Nice Guys fena değildi)

• İstanbul tanıtımı iyiydi, Madem Orksun Alem Korksun :))

• gayet güzel bir filmdi bu evrende daha çok film lazım
  • Dev bütçe ayırıp reklam yapınca millet duydu. Bu neymiş ki böyle diye meraktan izlendi. Netflix tuttu sanıyor ancak herkes ya böyle izledi ya da will smith hatrına.

• Günde 3 öğün Esaretin Bedeli izleyenler gömmeye gelir şimdi :D

• Fazlasıyla sığ bir film. Bir de Bildigin konusu yok filmin.

• Madem Orksun, Alem korksun.

• Düşük bütçeli televizyon filmlerinden hallice olmuş. Filmdeki diyalogların yarısı gereksiz, saçma sapan muhabbetler. Sonu desen zaten başından belli.

Brad Pitt'in filmi War Machine'de aynen televizyon filmi gibiydi. Netflix parayı basıp oyuncuları alıyor ama film yapmayı beceremiyor. Bu artık kesinleşti.
  • Bright'dan sonra yine bir netflix yapımı film açtım. Aksiyon desen sahneler zayıf kalmış dram desen o da zayıftı. Sonra birden bam diye bitiyor film. Senaryolar zayıf yavan bir tadı var. Baklava yersin ama şekeri yok gibi.

• Potansiyeli harcanmış bir filmdi bana göre. İkinci filmde daha iyi bir hikaye ile karşımıza çıkarlarsa daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zbilici

Saçma sapan bir film, neyin devamını çekiyorlar anlamadım. Netflix'in dizilerine eyvallah ama daha bir tane adam gibi bir filmlerine rastlamadım. (The Nice Guys fena değildi)

The nice guys netflix filmi miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi sevindim, gayette guzel bi filmdi. Millet bayiliyor izlemeden etmeden sirf eksi ruzgarina kapilip yorum yapmayi.

• Recep İvedik' in 10 milyon izlendiği ülkede, hergün saçma sapan komedi filmlerinin türediği, afişlerinin bile aptal yüz ifadeleriyle bezendiği klon filmlerin ülkesinde böyle bir filme saçma sapan eleştiriler yapmak...

• Paralel evrende geçen filmin konsepti iyi ama daha derinlemesine anlatım ile ırklara ve hikayeye odaklansalardı daha iyiydi.Gereksiz uzatılmış aptalca 1-2 sahneyi kırpsalardı gayet yeterli zamanı,anlatımı sağlarlardı.Kötü değil ama mükemmel de diyemem,zamanı olan izlesin.
  • Film yeni bitti, güzel eğlenceli ama kalitesiz bir film. Will smith hiç yakışmamış

• Evet
  • Filmi izlerken yuzuklerin efendisinin devami sandim gunumuzu anlatiyor falan.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.